Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Chřipka
aktualizováno 16.02.
Pacientů přibývá

Chřipková epidemie vrcholí! Nejvíc nakažených je na Liberecku

Chřipková epidemie stále sužuje Českou republiku. Podle epidemiologů by se ale nemocnost už mohla blížit svému vrcholu. Počet nemocných totiž stoupl méně než v předchozích týdnech.

Chřipka
aktualizováno 09.02.
Epidemie na postupu

Chřipka dál sílí, nemocných už je nejméně 200 tisíc! A bude hůř

Chřipková epidemie v Česku se dál šíří. Respiračními onemocněními trpí už na dvě stě tisíc lidí. A to jsou pouze ti, kteří šli k lékaři. Další tisíce pacientů se léčí sami.

MHD Bratislava
07.02.
kuriozita v Bratislavě

Hádka v MHD: Řidič odmítl jet, bál se, že chytí chřipku od cestující

Kuriózní případ se stal v úterý ráno v bratislavské MHD. Řidič autobusu odmítl pokračovat v jízdě, protože jedna z cestujících, která seděla vepředu, kašlala. A řidič se bál, že se nakazí.

Prásk.tv píše:

Lindsay Ellis - 1
čtěte o tématu chřipka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak udržet své finance zdravé?

Mějte řešení nečekaných výdajů, spoření, splátky a zůstatek na vašem bankovním účtu dokonale pod kontrolou. Je zde několik praktických rad, které vám bez ohledu na vaši aktuální situaci pomohou udržet finance v dobré kondici.

Jak zvládají nemoci ženy a muži
05.02.
epidemie

Chřipka zasáhla Česko! Zabila 10 lidí, 100 jich skončilo ve špitále

Chřipková epidemie naplno zasáhla Českou republiku. Na Liberecku je přes 2000 nemocných na 100 tisíc obyvatel a čekárny u lékařů jsou plné. Kvůli chřipce už také umírají lidé. Nemocnice i domovy důchodců po celé republice proto preventivně zakazují návštěvy.

Nemoc
03.02.
Epidemie

Chřipka v Česku zabila už deset lidí! Nemocnice zakazují návštěvy

Krajská nemocnice Liberec zakázala kvůli chřipkové epidemii návštěvy na všech odděleních. Právě v Libereckém kraji roste počet nemocných nejrachleji. Chřipková epidemie je vyhlášena ve všech regionech Česka, zemřelo už deset lidí.

Zdravá výživa
aktualizováno 02.02.

VÍKEND: Zdravá výživa jako nejlepší ochrana před chřipkou

Podle hygieniků jsme se ocitli na prahu chřipkové epidemie. K doktorovi nemá ani cenu chodit. Předepíše vám maximálně klid na lůžku. Dana Řeháčková poradí pár neotřelých přírodních receptů, které vám od příznaků nemoci zaručeně uleví.

Dívka s léky
aktualizováno 02.02.
Nemoc na vzestupu

Česko zasáhla epidemie chřipky! Lékaři hlásí tisíce nemocných

Na celém území České republiky je chřipková epidemie. Pacientů přibývá ve všech krajích, za minulý týden asi o pětinu. Hygienici evidují průměrně 1722 nemocných na 100 tisíc obyvatel.

Jak zvládají nemoci ženy a muži
aktualizováno 26.01.
co (ne)dělat

Chřipková epidemie je tady! Zabila čtyři lidi, nepřecházejte ji. RADY

Do Česka dorazila chřipková epidemie. Zatímco většina republiky stojí na jejím prahu, na jihu Čech už počet případů hranici epidemie překročil. Počet nemocných se za poslední týden výrazně zvýšil hned v pěti krajích.

Jak zvládají nemoci ženy a muži
aktualizováno 23.01.
Zákazy návštěv

Česko je na pokraji epidemie chřipky! Nemocných stále přibývá

Na jihu Čech, v Praze nebo v Moravskoslezském kraji přibývá lidí nakažených chřipkou. Jejich počet už je těsně pod hranicí epidemie. V Jihočeském kraji proto začal platit zákaz návštěv v některých nemocnicích a domovech důchodců.

Dívka s léky
aktualizováno 19.01.
uzavírají se nemocnice

Nemocných s chřipkou přibývá. Čtyři lidé už nemoci podlehli

Nemocných lidí s akutními respiračními onemocněními včetně chřipky v České republice rychle přibývá. Na jihu Čech už chřipce podlehli dva starší lidé, celkem jsou mrtví čtyři. Protiepidemická opatření přijímají nemocnice i domovy seniorů.