Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Alani Murriatová
07.12.
nečekané úmrtí

Lékaři poslali maminku (20) domů s chřipkou. Za 24 hodin zemřela!

Obrovskou tragédií skončila nevinně vypadající chřipka, která propukla u maminky z amerického Phoenixu. Žena zemřela o 24 hodin později.

Mercedes
aktualizováno 10.11.
pomohli andělé?

Dívku (14) málem zabila chřipka, zachránilo ji až záhadné zjevení

Večer se jí udělalo špatně, ráno už ji museli uvést do umělého spánku. Čtrnáctiletou Mercedes z Mackay v Queenslandu málem zabila chřipka. Když jí ale bylo nejhůř, přišla jí na pomoc záhadná osoba.

Očkování
aktualizováno 05.11.
výsledky výzkumu

Češi a očkování proti chřipce: Zbytečnost, nebo dobrá prevence?

O očkování proti chřipce je mezi lidmi v Česku zájem především mezi seniory. Očkovat se občas nechá 27 procent obyvatel, kteří věří doporučení lékaře. Převážná část lidí však očkování nevěří (41 %) nebo ho považují za zbytečné vzhledem ke své osobě (36 %). Dokazují to údaje společnosti GfK, která průzkum provedla.

Prásk.tv píše:

Alani Murrieta - 1
čtěte o tématu chřipka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyzrajte na vánoční pečení

Vánoce už jsou skoro za dveřmi, příprava na ně je ale už v plném proudu. O to víc se vyplatí znát nějaký ten trik, který vám usnadní práci anebo dokonce vylepší výsledek vašeho úsilí.

Theraflu Forte
18.10.
Theraflu forte

Známý přípravek na chřipku stahují z prodeje! Jde o tyto šarže

Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) stahuje z trhu léčivý přípravek Theraflu Forte, který se používá k úlevě od příznaků nachlazení, zimnice a chřipky. Jde o několik šarží rozpustného prášku.

Chřipka
06.10.
užitečné rady

Nechat se očkovat, nebo ne? Tipy, jak co nejlépe zatočit s chřipkou!

S příchodem podzimu začala Česko opět obcházet chřipka a vyhnout se jí, když kolem vás každý kašle, smrká a kýchá, bývá náročné. Je lepší se proti ní očkovat, nebo ne? Následující rady by se vám v boji s touto nemocí mohly hodit.

Nabádal svou přítelkyni k sebevraždě
13.06.
krajský soud

Mladík nabádal přítelkyni, aby se zabila. Teď půjde do vězení

Brněnský krajský soud o jeden rok zvýšil trest mladému muži, který nabádal svou přítelkyni k sebevraždě. Ve vězení stráví tři a půl roku. Mladík požadoval po své tehdejší partnerce, aby se otrávila.

Chřipka
aktualizováno 18.02.
Co za tím je?

Epidemie chřipky je letos extrémně dlouhá. Nikdo neví proč

Pokud máte pocit, že pokašlávání a posmrkávání se ve vašem okolí poslední dobou ozývá jaksi častěji než obvykle, máte pravdu. Letošní chřipková epidemie má totiž nezvykle tuhý kořínek a výdrž.

Nemoc
aktualizováno 07.02.
Pokles nemocných

Chřipka má na Vysočině další oběť! Epidemie už ale ustupuje

Chřipková epidemie na Vysočině si vyžádala už jedenáctou oběť, na Třebíčsku zemřel senior. Počty nemocných ale prý pomalu začínají klesat a podle odborníků by epidemie už mohla být za svým vrcholem.

Virus chřipky
aktualizováno 03.02.
nemocných ubývá

Epidemie chřipky je na ústupu. I tak už letos zabila 56 lidí

Plošná epidemie chřipky v České republice stále trvá, ale už je za svým vrcholem. Počty nemocných začaly v posledních dnech klesat.

Chřipka
30.01.
uprostřed epidemie

Chřipka nepolevuje a dál zabíjí. Zemřela na ni už padesátka lidí!

Českou republiku několik týdnů trápí chřipková epidemie, která už má na svědomí 48 životů. Nemocných stále přibývá a není jisté, kdy epidemie dosáhne svého vrcholu. Nejvíce pacientů evidují lékaři mezi dětmi.