Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kampaň Kinder
aktualizováno 05.09.
dotkni se hvězd

Máte doma budoucí hvězdu? Ukažte ji a vyhrajte skvělé ceny!

Možná o tom ani nevíte, ale není vyloučeno, že se během několika let vaše ratolest promění v úspěšnou olympioničku či třeba mistra světa jako je Martina Sáblíková a nebo Martin Fuksa. Od září do listopadu 2016 bude společnost Ferrero hledat nové "hvězdy zítřka" a i vaše dítě může být jednou z nich!

Vodní slalomáři po chybě ve finále OH
22.08.
olympijská matematika

Sport na ústupu: Češi vyrovnali v Riu nejhorší výsledek historie

Českým olympionikům se v Riu nedařilo tolik, jak jsme byli zvyklí. Počet medailí je v mezích českého standardu - vždy se tak nějak pohybuje kolem deseti. Letos ale přišla záplava bronzových medailí - bylo jich hned sedm. A aniž bychom chtěli snižovat jejich hodnotu, stříbro a zlato jsou prostě víc.

Jaguar Juma - 1
aktualizováno 22.06.
Předávání pochodně

V Brazílii zastřelili při olympijském ceromiálu jaguára, maskota týmu

Předávku štafety s olympijským ohněm měl zpestřit živý jaguár, který bude na olympiádě maskotem brazilského týmu. Šelma ale utekla a napadla jednoho z vojáků. Ceremoniál tak skončil jejím zastřelením.

Prásk.tv píše:

Alica Schmidt - 16
čtěte o tématu olympijské hry na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 3 skleničky unesou letadlo !!!

Také jste přesvědčeni o tom, že sklo je velice křehké a při sebemenším tlaku se hned rozbije? Víte kolik kilogramů vydrží jedna obyčejná sklenička?

Olympijská kolekce
31.05.
ANKETA LOH 2016

Oblečení pro české olympioniky: Vypadají jako z cirkusu, zní kritika

Češi budou na olympiádě znovu vidět. Jenže podle některých fanoušků až moc. I letošní olympijská kolekce vzbudila hlavně negativní emoce, designéři ale připomínají londýnské holínky, které se nejdříve také nelíbily.

Zeman, Babiš
aktualizováno 27.04.
Olympijské hry

Politici v čele s prezidentem chtějí na olympiádu, Babiš se zlobí

Přesně za 100 dní začne v brazilském Riu letní olympiáda. A nejsledovanější sportovní událost roku si přímo v místě tradičně nenechají ujít ani čeští politici. Letos jich tam v čele s prezidentem Zemanem vyrazí rovnou pět. A hradit to bude samozřejmě státní kasa. To se nelíbí ministru financí Andreji Babišovi, který parlament přirovnal k cestovní kanceláři.

Suzy Favor Hamiltonová
13.09.
Nezbláznila se?

Olympiádu vyměnila za prostituci. "Je to lepší než vyhrávat závody!"

S neobyčejným příběhem přišla Američanka Suzy Favor Hamiltonová. Bývalá atletka, která startovala na třech olympijských hrách v bězích na 800 a 1 500 metrů, přiznala, že se poté živila jako luxusní prostitutka. To, že jí muži platili za sex, jí nyní chybí!

Drsná válka v Riu de Janieru
aktualizováno 02.10.
olympijské rio

Drsná válka. V Riu zasáhla armáda tvrdě proti drogovým gangům

Brazilské Rio de Janeiro zažilo válečnou bitvu za bílého dne. Armáda tu zasahovala proti drogovým gangům. Vzduchem svištěly kulky a nejméně jeden člověk nepřežil. Za necelé dva roky se budou ve městě konat olympijské hry a bezpečnost je jedním z největších problémů.