Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

A-10 Thunderbolt II
Aktualizováno 8.4. 2015 11:21
legendární stroje

Američtí vojáci jsou zase v Česku! Víme, co tu dělají

Po ostře sledované akci Dragoon Ride se americká armáda do Česka znovu vrátila. Tedy alespoň posádky čtyř letounů A-10 Thunderbold II. Legendární protitankové "prase" totiž asistuje českým předsunutým leteckým návodčím při výcviku.

Foto s Američany
Aktualizováno 30.3. 2015 20:54
foto Dragoon Ride Českem

HIT INTERNETU těchto dnů: Fotka s americkými vojáky! GALERIE

Američtí vojáci v neděli vjeli do Česka. V rámci své cesty na domovskou základnu v německém Vilsecku se ale v Česku stali celebritami. Sociální sítě se doslova plní fotkami s Američany. Kdo by neměl selfie, nebo alespoň fotku s Američany, jakoby na Facebooku ani nebyl.

Americký konvoj dorazil do Prahy - 14
Aktualizováno 30.3. 2015 20:56
foto + video američané v česku

Všechny americké konvoje jsou už v Praze! Zítra mají volný den

Americké vojenské kolony v pondělí pokračaly na své cestě do ruzyňských kasáren. Odsud budou společně pokračovat v cestě na domovskou základnu v Německu.

Obchodní sdělení

Od června na STK se stočeným tachometrem neprojdete!

Jak stát bojuje proti přetáčení tachometrů? Odpovědnost přenáší na nové majitele. Pokud jste si koupili stočené auto, na STK vás teď vyhodí.

1740121
Aktualizováno 29.3. 2015 21:35
on-line Americká armáda v Česku

SLEDOVALI JSME: kolonu zdržela porucha i protestující muž

Američtí vojáci dorazili do Česka. První kolona se objevila u hranic s Náchodem. Další u Bohumína, tu ale zpozdila závada transportéru Stryker. Třetí konvoj jedoucí z Polska přejel hranice v Harrachově.

Americký konvoj
Aktualizováno 29.3. 2015 14:49
Spojenecká armáda u nás

Americký konvoj projíždí Českem! PODROBNÉ MAPY A ČASY

Už dnes začne čtyřdenní putování amerických vojáků Českem. Dopoledne překročí hranice Česka na třech místech v Bohumíně, Náchodě a Harrachově. V následujícím přehledu se dozvíte, kudy Američané přesně pojedou, a jaký mají v Česku program.

1739840
Aktualizováno 28.3. 2015 14:41
Kolik to bude stát

Americký konvoj se blíží do Česka: OTÁZKY A ODPOVĚDI

Už v neděli do Česka přijede konvoj americké armády, zdrží se tu do středy, kdy naši republiku opustí a zamíří na svou domovskou základnu ve Vilsecku v Německu. Kolik bude průjezd konvoje stát? Kdy přesně američtí vojáci Českem projedou? V následujícím textu najdete odpovědi na tyto i další otázky.

Americký vojenský konvoj
Aktualizováno 23.3. 2015 21:32
Obří vojenská kolona

Takhle to bude vypadat, až Českem projede americký konvoj. VIDEO

Českem na přelomu března a dubna projede vojenská kolona americké armády. Bude čítat celkem 516 vojáků a 118 vozidel, z toho většina těžkých typu Stryker. Američané pojedou napříč Českem třemi trasami a třikrát v Česku přenocují. Podívejte se na video na průjezd kolony v Estonsku, přibližně takhle nějak to bude vypadat, až pojede u nás.

Kde můžete sledovat vojenský konvoj
Aktualizováno 20.3. 2015 22:11
obří vojenská kolona

Průjezd americké armády Českem: Z těchto MÍST uvidíte nejlépe!

Českou republikou brzy projede vojenská kolona americké armády. Jelikož se jedná o mohutnou kolonu, bude rozdělena na tři části. Zjistili jsme pro vás, ze kterých míst ji budete moct nejlépe sledovat.

Transportér Stryker - 2
Aktualizováno 20.3. 2015 16:45
Americká armáda v Česku!

Armáda: S provokacemi Čechů při přejezdu konvoje počítáme!

Armáda má vytipována místa, kde by americký vojenský konvoj mohl čelit provokacím. Očekává je zejména na počátku jeho přejezdu přes Česko na přelomu března a dubna. Na dnešní tiskové konferenci to řekl zástupce náčelníka generálního štábu František Malenínský.

Americká armáda
Aktualizováno 17.3. 2015 17:16
Otázky a odpovědi

Házet na Američany rajčata je špatný nápad! PRAVIDLA kolony

Americká akce Dragoon Ride vyvolala mezi Čechy mnoho reakcí. Pozitivní i negativní. Jedni na tom nevidí nic zvláštního, protože to je náš spojenec z NATO, druzí to vidí jako provokaci a ukázku americký síly, abychom "drželi hubu a krok". Přečtěte si, co musí armády cizích států dodržet, když projíždějí přes naše území. OTÁZKY A ODPOVĚDI.