Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

A-10 Thunderbolt II
aktualizováno 08.04.
legendární stroje

Američtí vojáci jsou zase v Česku! Víme, co tu dělají

Po ostře sledované akci Dragoon Ride se americká armáda do Česka znovu vrátila. Tedy alespoň posádky čtyř letounů A-10 Thunderbold II. Legendární protitankové "prase" totiž asistuje českým předsunutým leteckým návodčím při výcviku.

Foto s Američany
aktualizováno 30.03.
foto Dragoon Ride Českem

HIT INTERNETU těchto dnů: Fotka s americkými vojáky! GALERIE

Američtí vojáci v neděli vjeli do Česka. V rámci své cesty na domovskou základnu v německém Vilsecku se ale v Česku stali celebritami. Sociální sítě se doslova plní fotkami s Američany. Kdo by neměl selfie, nebo alespoň fotku s Američany, jakoby na Facebooku ani nebyl.

Americký konvoj dorazil do Prahy - 14
aktualizováno 30.03.
foto + video američané v česku

Všechny americké konvoje jsou už v Praze! Zítra mají volný den

Americké vojenské kolony v pondělí pokračaly na své cestě do ruzyňských kasáren. Odsud budou společně pokračovat v cestě na domovskou základnu v Německu.

Obchodní sdělení

JUBILEJNÍ 5.ROČNÍK AUTOMOBILOVÉ SLAVNOSTI LEGENDY PŘIVÍTÁ NOVĚ VÝSTAVIŠTĚ PRAHA

Ojedinělá automobilová slavnost LEGENDY vstoupí v letošním roce do svého 5. jubilejního ročníku.

1740121
aktualizováno 29.03.
on-line Americká armáda v Česku

SLEDOVALI JSME: kolonu zdržela porucha i protestující muž

Američtí vojáci dorazili do Česka. První kolona se objevila u hranic s Náchodem. Další u Bohumína, tu ale zpozdila závada transportéru Stryker. Třetí konvoj jedoucí z Polska přejel hranice v Harrachově.

Americký konvoj
aktualizováno 29.03.
Spojenecká armáda u nás

Americký konvoj projíždí Českem! PODROBNÉ MAPY A ČASY

Už dnes začne čtyřdenní putování amerických vojáků Českem. Dopoledne překročí hranice Česka na třech místech v Bohumíně, Náchodě a Harrachově. V následujícím přehledu se dozvíte, kudy Američané přesně pojedou, a jaký mají v Česku program.

1739840
aktualizováno 28.03.
Kolik to bude stát

Americký konvoj se blíží do Česka: OTÁZKY A ODPOVĚDI

Už v neděli do Česka přijede konvoj americké armády, zdrží se tu do středy, kdy naši republiku opustí a zamíří na svou domovskou základnu ve Vilsecku v Německu. Kolik bude průjezd konvoje stát? Kdy přesně američtí vojáci Českem projedou? V následujícím textu najdete odpovědi na tyto i další otázky.

Americký vojenský konvoj
aktualizováno 23.03.
Obří vojenská kolona

Takhle to bude vypadat, až Českem projede americký konvoj. VIDEO

Českem na přelomu března a dubna projede vojenská kolona americké armády. Bude čítat celkem 516 vojáků a 118 vozidel, z toho většina těžkých typu Stryker. Američané pojedou napříč Českem třemi trasami a třikrát v Česku přenocují. Podívejte se na video na průjezd kolony v Estonsku, přibližně takhle nějak to bude vypadat, až pojede u nás.

Kde můžete sledovat vojenský konvoj
aktualizováno 20.03.
obří vojenská kolona

Průjezd americké armády Českem: Z těchto MÍST uvidíte nejlépe!

Českou republikou brzy projede vojenská kolona americké armády. Jelikož se jedná o mohutnou kolonu, bude rozdělena na tři části. Zjistili jsme pro vás, ze kterých míst ji budete moct nejlépe sledovat.

Transportér Stryker - 2
aktualizováno 20.03.
Americká armáda v Česku!

Armáda: S provokacemi Čechů při přejezdu konvoje počítáme!

Armáda má vytipována místa, kde by americký vojenský konvoj mohl čelit provokacím. Očekává je zejména na počátku jeho přejezdu přes Česko na přelomu března a dubna. Na dnešní tiskové konferenci to řekl zástupce náčelníka generálního štábu František Malenínský.

Americká armáda
aktualizováno 17.03.
Otázky a odpovědi

Házet na Američany rajčata je špatný nápad! PRAVIDLA kolony

Americká akce Dragoon Ride vyvolala mezi Čechy mnoho reakcí. Pozitivní i negativní. Jedni na tom nevidí nic zvláštního, protože to je náš spojenec z NATO, druzí to vidí jako provokaci a ukázku americký síly, abychom "drželi hubu a krok". Přečtěte si, co musí armády cizích států dodržet, když projíždějí přes naše území. OTÁZKY A ODPOVĚDI.