Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Burt Reynolds
aktualizováno 06.09.
Smutná zpráva

Hollywoodská legenda je po smrti. Burta Reynoldse (82) zradilo srdce

Ve čtvrtek ráno zemřel americký herec Burt Reynolds (82). Podle informací médií měl infarkt. Mezi hercův nejúspěšnější film patří Hříšné noci nebo seriál Městečko Evening Shade.

Herečka Vanessa Marquez
aktualizováno 01.09.
Oblíbený seriál

Sestřička z Pohotovosti je po smrti! Herečku zastřelila policie

Herečka Vanessa Marquezová, známá jako sestřička ze seriálu Pohotovost, zemřela ve věku 49 let. O život přišla při potyčce s policií, která v jejím domě zasahovala při kontrole pořádku. Herečka se údajně chopila zbraně a hrozila, že vystřelí.

Novinky v Ordinace - Jan Sekora
aktualizováno 28.08.
nová řada seriálu

Herec přiznal velký podvod v Ordinaci. Divák to vůbec nepozná!

Už dnes večer se na obrazovky vrací oblíbený seriál Ordinace v růžové zahradě 2. Letos vstupuje už do své 14. sezóny. Kromě příběhů starých známých se můžete těšit také na zbrusu nové postavy. Co nás na podzim v Ordinaci čeká?

Prásk.tv píše:

Jennifer Aniston - 1
čtěte o tématu seriál na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE NAŠÍ SOUTĚŽE!!! Vyhrajte celozrnné sušenky na rok zdarma!

Pokud si nedokážete představit snídani, svačinu nebo odpolední kávu bez dobré sušenky, soutěžte s námi a vyhrajte zásobu sušenek na rok zdarma.

Babyboom v Comebacku
21.08.
Stojí za tím Hitchcock!

Rozšíří se řady českých opilců! Ozzák jásá nad dcerami kolegyň!

Nejoblíbenější český alkoholik Ozzák z Comebacku si nenechal ujít příležitost vyjádřit se k babyboomu svých hereckých kolegyň. Údajně totiž stojí i za jmény dětí seriálové Saši a Ivušky. U jedné z nich se dokonce inspiroval horory Alfreda Hitchcocka!

Míša Tomešová a Roman Tomeš - 1
19.08.
řekla i jméno

Míša Tomešová má druhého syna! Hvězda Ulice se pochlubila fotkou

Herečka Míša Tomešová (27), kterou diváci TV Nova znají jako Bětku z Ulice, se stala v neděli dvojnásobnou maminkou! S hrdým tatínkem, zpěvákem Romanem Tomešem, mají už druhého syna. Chlapeček dostal jméno Jonáš.

Nové postavy v Ordinaci
08.08.
nové postavy

Do Ordinace míří nový muž a žena! Zamotají hlavu starým známým

Čtrnácté sezóna Ordinace v růžové zahradě 2 startuje už 28. srpna. Ani tentokrát nebudou chybět nové postavy, které zamíchají dějem. A to obzvlášť u Mázlových a v životě Mariky, která se po roční stáži v Plzni vracído Kamenice.

Novinky v Ordinaci
aktualizováno 07.08.
premiérové díly

Co přinese nová Ordinace? Návrat staré známé i manželskou nevěru!

Ordinaci v růžové zahradě 2 čeká letos už čtrnáctá sezóna. Připravte se na nečekané návraty, šokující zápletky i překvapivá rozhodnutí. Rozhodně se bude na co dívat! Na první poprázdninový díl se můžete těšit 28. srpna.

Novinky na Nově
aktualizováno 07.08.
programové schéma

Nova chystá zbrusu nové pořady! Ordinace a Ulice startují za pár dní

Pokračování oblíbených seriálů, návrat emotivních reality show i zbrusu nové formáty - takový bude podzim na televizi Nova. Už teď se můžete podívat, co vám na jednotlivých stanicích nabídneme! A rozhodně je na co se těšit.

Policie Modrava - Jaroslav Soukup
aktualizováno 05.08.
letní interview jaroslav soukup

Režisér Modravy: Vraždy jsou nuda. Musím si vymýšlet!

V dnešním díle seriálu Letní interview vyrazila Michaela Šmídová se tak trochu ochladit na Šumavu a to konkrétně na Modravu. Přímo na plac ji totiž pozval Jaroslav Soukup - režisér úspěšného seriálu Policie Modrava. Prozradil, co je podle něj klíčové pro každého režiséra, proč seriál věnoval právě tomuto koutu Česka a také, jak vymýšlí zápletky pro svou kriminálku.

MASH
01.08.
alan alda

Hvězda seriálu M*A*S*H odhalila, že trpí vážnou nemocí

Herec Alan Alda otevřeně promluvil v ranním vysílání stanice CBS o své nemoci. Před třemi a půl lety mu byla diagnostikována Parkinsonova nemoc.