Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

smrt, nebo záchrana

Ilona bude v Ordinaci bojovat o život! Zachrání ji? Známe odpověď

Dramatické chvíle prožijí dnes večer hrdinové seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Boj o život alkoholičky Ilony Šedivé svede doktor Petr Hanák a jeho manželka Andrea. I přes veškerou snahu ale nebudou úspěšní.

vjedou si do vlasů

Drsná rvačka v Ordinaci: Jedna z postav nedopadne dobře! VIDEO

V Ordinaci v růžové zahradě 2 to v posledních dílech hodně vře. Zvláště mezi Šárkou a její nevlastní matkou Ilonou. Už dnes večer se ty dvě porvou.

Iloně půjde o život
Aktualizováno 15.5. 2017 15:36
už tento týden

Sebevražda v Ordinaci?! Iloně půjde o život, najdou u ní dopis

Dramatický boj o život čeká už tento týden v Ordinaci v růžové zahradě 2 Ilonu Šedivou. Vše nasvědčuje tomu, že macecha Šárky chtěla spáchat sebevraždu. Najdou u ní totiž dopis na rozloučenou i s vysvětlením, proč se k zoufalému kroku odhodlala.

Prásk.tv píše:

Seriál Ulice: Na koho by si měla dát Adriana větší pozor?
čtěte o tématu seriál na Prásk.tv
Obchodní sdělení

LEGENDY - největší motoristická slavnost v ČR

Ve dnech 10.-11. června letošního roku proběhne v areálu Psychiatrické nemocnice v Praze Bohnicích již čtvrtý ročník významné motoristické slavnosti LEGENDY, která loni přilákala do rozlehlého parkového areálu bohnické nemocnice za více jak jedním tisícem automobilových a motocyklových exponátů z minulosti i současnosti přes 35 tisíc návštěvníků.

Rvačka v Ordinaci: Zounar dostane do obličeje od Vondráčka
Aktualizováno 4.5. 2017 16:44
Ordinace v růžové zahradě 2

Bitka v Ordinaci: Zounar dostane do obličeje. Pěstmi i kuřetem!

Hotový kaskadérský kousek čeká dnes večer Boba Švarce a Denise Adlera v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Jejich představitelé Martin Zounar a Petr Vondráček natočili bitku jako z akčního filmu.

Ordinace: Mázl s Alenou
Aktualizováno 25.4. 2017 12:24
ordinace v růžové zahradě 2

Vztah Aleny a Čestmíra čeká krize! Herečka prozradila, jak to bude

U Mázlových v Ordinaci v růžové zahradě 2 to v posledních dnech vře. Čestmíra, který je jinak velký workoholik, upoutaly zlomeniny na lůžko. A jeho indispozice se škaredě podepíše i na jeho vztahu s Alenou.

Operace Běly Valšíkové - 5
Aktualizováno 11.4. 2017 12:34
detaily ze zákulisí

V Ordinaci půjde o život: Oblíbená postava skončí na sále! FOTO

S rakovinou prsu bojuje Běla Valšíková (Zlata Adamovská) v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 statečně už sedm měsíců, bohužel stále nemá vyhráno. Už dnes večer se o jejím dalším osudu bude rozhodovat na operačním sále.

záznam připomeňte si

Libuše Havelková: Připomeňte si její nejlepší role! VIDEO

O herectví snila Libuše Havelková od základní školy a sen se jí opravdu splnil! Její tvář zůstane navždy spjata s rolemi milých pohádkových i seriálových babiček. Jednu takovou roztomilou stařenku s kachnou si zahrála i v Ordinaci v růžové zahradě.

Ordinace: Heluš prodala Boba za 5 milionů - 10
Aktualizováno 6.4. 2017 11:15
změna vizáže

Heluš z Ordinace prošla radikální proměnou. Takto teď vypadá!

Už dnes večer čeká na diváky seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 jedna velká proměna. Z Heluš, která doposud vypadala spíš jako strašák do zelí, se stane neskutečná kočka! O změně vizáže mluvila její představitelka Martina Randová ve Snídani s Novou.

dnes ve 20:20

Vášnivý sex v Ordinaci: Růžičková prozradila, co jí v posteli vadí!

Vášnivé polibky, mazlení a sex. To předepisoval scénář Andree Růžičkové a Martinovi Stránskému k dnešnímu dílu Ordinace v růžové zahradě 2. Přestože vášeň mezi jejich postavami Marikou Lukáčovou a Otou Kovářem sehráli na výbornou, herečka si vymohla jednu malou úlitbu.

detaily ze zákulisí

"Kvůli Nově mám trauma!" řekl Etlzer. Co ho štve v Ordinaci?

Miroslav Etzler patří k českým hereckým stálicím, v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 je ale úplným nováčkem, který ještě pořádně zamíchá kartami. Jak se Mirkovi v seriálu líbí, řekl v rozhovoru ve Snídani s Novou.