Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ordinace: Ema na pokraji smrti, Alena krok od zhroucení - 6
aktualizováno včera 14:50
přežije?

Emě z Ordinace selže srdce. Diagnóza lékařů bude zdrcující

Už dnes večer půjde v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 o život. Ema Rytířová (Simona Lewandowská) se už několik měsíců potýká s anorexií a dnes její nemoc udeří naplno. Vysílená Ema nikdy nebyla smrti blíž.

Sebevražda v dnešní Ordinaci - 7
aktualizováno 05.10.
exkluzivní ukázka

Adam z Ordinace se dnes pokusí o sebevraždu! Podaří se mu to?

Způsobil smrt člověka, teď chce ukončit i svůj mladý život. Benjamínek kamenické chirurgie Adam Svoboda (Libor Stach, 26) už nedokáže unést tíhu černého svědomí a smířit se s faktem, že způsobil smrtelnou autonehodu. Jak si naplánoval svoji smrt?

Autonehoda v Ordinaci - 2
aktualizováno 19.09.
vážná nehoda

Smrt v Ordinaci! Autonehoda Mariky a Adama skončí tragicky

Děsivá nehoda dnes zamává se životy klíčových postav seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, Mariky Lukáčové (Andrea Růžičková) a Adama Svobody (Libor Stach) a její následky budou fatální. O život přijde jeden z aktérů nehody!

Prásk.tv píše:

Neskutečná romantika v Ulici - 1
čtěte o tématu seriál na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Ordinace: Vilíkův vzkaz - 6
aktualizováno 14.09.
nová postava

Babeta v Ordinaci jako vrchní sestra končí! Herečka řekla proč

Už dnes večer vstoupí do Ordinace v růžové zahradě 2 nová postava. Chantal Poullain coby zástupkyně majitele nemocnice Charlotte Moreau pořádně zamíchá kartami. A chystá změnu, kterou by rozhodně nikdo nečekal!

Louella Michie
aktualizováno 13.09.
Tragická smrt

Rodina promluvila: Dceru slavného herce na festivalu zabily drogy!

Pětadvacetiletá dcera slavného herce Johna Michieho, která zemřela v pondělí na festivalu ve Velké Británii, si před smrtí podle rodiny vzala drogy. Zda drogy byly příčinou její smrti, zatím policie vyšetřuje.

Dramatické natáčení Ordinace - 2
12.09.
nebezpečné natáčení

Herci Ordinace v ohrožení života! Mohli se utopit v ledové Sázavě

V dnešním díle Ordinace půjde o život! Adrenalinové bylo i samotné natáčení. Jak zákeřná může být řeka, na vlastní kůži pocítili Radim Fiala (46) a Štěpán Benoni (33) v rolích záchranářů Petra Hanáka a Marka Doležala.

Louella Michie
aktualizováno 12.09.
velká tragédie

Dceru slavného herce našli mrtvou na festivalu! Zatkli podezřelého

Smrt své krásné dcery oplakává britský herec John Michie, hvězda seriálu Holby City. Pětadvacetiletá žena zemřela na festivalu ve Velké Británii. Policie zatkla osmadvacetiletého muže, kterého vyslýchá.

Hvězda Tváře Milan Peroutka vstupuje do Ordinace v růžové zahradě 2! - 2
aktualizováno 05.09.
zahýbe dějem

Do Ordinace míří nová postava! Komu fešák vstoupí do života?

Diváci seriál Ordinace v růžové zahradě 2 se mohou už dnes večer těšit na novou postavu, která pořádně zamíchá dějem. Bude jím medik Jonáš Hrzán, kterého si zahraje Milan Peroutka. Toho fanoušci znají z třetí řady show Tvoje tvář má známý hlas. A ztvární kluka, s nímž má až příliš mnoho společného.

Seriál Policie Modrava se vrací premiérovou řadou - 17
27.08.
Premiérové díly

Policie Modrava se vrací: Při točení nehody šlo o život! VIDEO

Už v neděli se na obrazovky vrací premiérová řada jednoho z nejúspěšnějších českých seriálů posledních let Policie Modrava. Hned v prvním dílu diváci uvidí jednu z nejnáročnějších scén celého natáčení – velikou autonehodu.

Ordinace v růžové zahradě se vrací
aktualizováno 22.08.
premiérové díly

Ordinace se vrací! Týraná Zdena řekla, jak to bude dál s hokejistou

Už dnes večer se můžete těšit na premiérové díly oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Ta po prázdninové pauze vstupuje už do své třinácté sezóny. Chybět ani tentokrát nebudou osudová dramata, silná sociální témata a dějem zahýbe i několik nových postav.

Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme