Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Lupiči přepadli důchodkyni
Aktualizováno 17.5. 2017 20:24
záznam šlo jí o život

Pomozte je najít! Lupiči se v bytě vrhli na důchodkyni, zbili ji a škrtili

Děsivý zážitek má za sebou 95letá žena z Prahy. Její byt v centru města se v úterý ráno pokusili vykrást dva muži. Když je přistihla, začali ji mlátit a škrtit. Dokonce jí vyhrožovali smrtí. Z bytu si nakonec odnesli jen pár tisíc korun. Policie doufá, že s jejich dopadením pomůže veřejnost. Lupiče zachytily bezpečnostní kamery.

KOŘENÍ: Londýnské byty s panenským vzduchem

Znečišťování životního prostředí je problémem, který naši společnost sužuje čím dál intenzivněji. Například čistý vzduch se tak stává nedostatkovým a luxusním zbožím, za které se mnozí nezdráhají platit.

bytařský trik

Podivné bílé kameny děsí majitele domů. Jde asi o trik zlodějů!

Obyvatele města Portishead nedaleko britského Bristolu děsí obyčejné bílé kamínky a plátěné tašky s logem charity proti rakovině. Zdá se totiž, že kamínky používají "tipaři" k tomu, aby se ujistili, že nikdo není doma a mohli volně loupit.

Prásk.tv píše:

Otec nechal syna doma
čtěte o tématu byt na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlicí gramotnost: Chystáte se kupovat nemovitost? Finance plánujte s předstihem

Bydlet ve svém a dostatečně zabezpečit do budoucna sebe a své děti je takovým životním evergreenem.

Míšina matka
Aktualizováno 4.5. 2017 20:49
Pátrání po Míše

Už ji odepsala? Míšina matka do jejího pokoje nastěhovala přátele!

Bezmála čtyři měsíce už uplynuly od chvíle, kdy při cestě do školy zmizela 13letá Míša Muzikářová z Ústí nad Labem. Policie dosud nemá jedinou stopu, která by alespoň naznačila, kde dívka je nebo kdo ji mohl unést. Jediným podezřelým byl matčin přítel Otakar, ten ale v lednu spáchal sebevraždu.

Bydlení ze staré garáže
Aktualizováno 26.4. 2017 16:23
bydlení v garáži

Žena si přestavěla garáž rodičů na nádherné bydlení! GALERIE

Mladé designérce z Velké Británie se podařilo něco úžasného. Ze staré garáže svých rodičů vytvořila nádherný a útulný domov! A nebylo to ani drahé!

Požár bytu ve Šternberku
Aktualizováno 25.4. 2017 13:50
rozsáhlá evakuace

Požár v panelovém domě na Olomoucku vyhnal na ulici 100 lidí

Kvůli požáru v panelovém domě ve Šternberku museli olomoučtí hasiči v pondělí večer evakuovat 100 lidí. Už v době příjezdu prvních jednotek na místo šlehaly z bytu v horním patře plameny. Ty se naštěstí podařilo dostat pod kontrolu před tím, než se oheň rozšířil do dalších bytů.

Topení - 2
Aktualizováno 22.4. 2017 20:47
Až do května

Topná sezona bude rekordně dlouhá! Zima se pořádně prodraží

Letošní topná sezona bude někde až o dva měsíce delší, než je obvyklé. Náklady na topení nám tak stoupnou o několik tisíc korun. A podle meteorologů to navíc vypadá, že budeme muset topit ještě v první polovině května.

Jednoho z nájemníků museli hasiči evakuovat pomocí automobilového žebříku
Aktualizováno 10.4. 2017 08:00
požár v Praze

Plameny zničily panelákový byt! 30 lidí dostávali ven, i v maskách

Požár kompletně zničil v neděli vpodvečer byt v paneláku v pražských Malešicích. Dvě ženy skončily v nemocnici, tři desítky lidí musely být evakuovány, hasiči je vyváděli v maskách a sundávali žebříkem.

Exploze v ruském metru - 5
Aktualizováno 6.4. 2017 15:15
špatná oprava?

"Vybuchl byt!" tvrdili svědci z Petrohradu. Byl to falešný poplach

Z Petrohradu přišly ve čtvrtek další děsivé zprávy. Podle ruských médií a svědků měl vybuchnout byt ve 13. patře domu na sídlišti. To ale úřady popřely, podle nich jen vinou nekvalitní opravy spadla část fasády. Nikdo nebyl zraněn.

úžasné bydlení

Žena si z malého bytu udělala džungli. Má v něm stovky květin!

Jste milovníky přírody, ale musíte žít ve městě? Tento problém řešila i Summer Oaksová. O přírodu nyní nouzi nemá - ve svém malém bytě v New Yorku má asi 500 rostlin. Najdete u ní květiny z různých koutů světa. Pěstuje si i vlastní exotické ovoce.