Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zloděj
13.02.
Potichu a nepozorovaně

Nový trik zlodějů, jak se vloupat do domů. Víme, jak se bránit

Zloději vymýšlejí stále nové způsoby, jak se dostat k cizím věcem. A kdo by čekal, že v době chytrých telefonů, bezdrátových kamer a dalších serepetiček, sáhnou také po něčem rafinovaném, spletl by se. Stačí jim totiž i běžně dostupné nářadí.

Muž ve vaně
aktualizováno 11.02.
nebezpečné situace

Senior uvízl ve vaně a trpěl! Policie se k němu dostala za tři dny

Pražští policisté řešili případ dvaaosmdesátiletého muže, který ležel tři dny ve vaně bez pomoci. Muž si nemohl vzít své léky ani jídlo. Vodu pil celou dobu z vany. Do bytu se podařilo dostat až hasičům, kteří našli muže v zuboženém stavu. Podobný případ řešili i policisté z Plzně. Policie proto seniorům doporučuje nechávat své klíče od bytu u sousedů nebo příbuzných.

Žena našla ve skříni muže
11.02.
Mizely jí věci

Dívka si myslela, že má doma ducha. Pravda byla ještě děsivější!

Dívka ze Severní Karolíny se bála, že v jejím bytě straší. Pravidelně jí mizelo oblečení, na kachličkách v koupelně našla otisky prstů a občas zaslechla zvláštní zvuky. S přáteli vtipkovala, že má v pokoji ducha, pravda byla ale ještě děsivější.

Prásk.tv píše:

Karina Shankina
čtěte o tématu byt na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.

Zloděj v domě
aktualizováno 09.02.
Můj dům, můj hrad

Zloděje táhnou rodinné domy, loni v nich "škodili" za 200 milionů

Podle odborníků bychom neměli brát zabezpečení svých domovů na lehkou váhu. Vloupání jsou totiž prakticky na denním pořádku. Jen v loňském roce řešili policisté zhruba 6 tisíc takových případů a objasnit se podařilo jen necelou třetinu.

Policisté v Plzni našli dva mrtvé muže - 1
09.02.
tragická smrt

Hrůzný nález v Plzni! V bytě po požáru leželi dva mrtví muži a pes

Plzeňské policisty čekala v sobotu na Borech smutná podívaná. V bytě, ve kterém došlo k požáru, našli mrtvá těla dvou mužů a jednoho pejska. Případem se zabývají kriminalisté.

Požár v paneláku v Karviné
09.02.
Zásah hasičů

V České Lípě hořel panelákový byt, čtyři lidé skončili v nemocnici!

Do nepříjemného sobotního rána se probudili obyvatelé jednoho z panelových domů na sídlišti v České Lípě. Okolo šesté ráno totiž začalo v jednom z jeho bytů hořet. Na místo okamžitě vyjelo několik jednotek hasičů. Osm lidí muselo být evakuováno a pět lidí skončilo v péči lékařů.

Muž zdemoloval byt své bývalé partnerce - 3
aktualizováno 07.02.
nebezpečný stalking

Mladík nezvládl rozchod se svou přítelkyní, rozmlátil jí celý byt!

V noční můru se proměnil čtyřměsíční vztah třiatřicetileté ženy z Nového Boru. Bývalý přítel jí po rozchodu posílal vulgární zprávy a prosil, aby se k němu vrátila. Čtyřiadvacetiletý mladík ženě nakonec rozmlátil celý byt. Případů stalkingu v Česku celkově narůstá.

Okradený důchodce
30.01.
Policejní vyšetřování

Filuta "pomohl" známému prodat byt, obral ho o víc než milion!

Policisté z hospodářské kriminálky v Karlových Varech obvinili šestašedesátiletého muže z podvodu. Podle vyšetřovatelů totiž známému "pomohl" s prodejem bytu tak, že si peníze za transakci nechal poslat na svůj vlastní účet.

Záchrana mladé slečny
aktualizováno 15.01.
VIDEO Zásah policistů

Dívka (15) uvízla v Brně v hořícím bytě. Vynesli ji na poslední chvíli!

Dívka v Brně se nedokázala dostat ze zakouřeného bytu, proto zavolala policisty. Ti museli vyrazit dveře a poté dívku, která se nadýchala kouře, vynesli ven. Záchranáři ji ošetřili, byla mimo ohrožení života. Hořelo zřejmě ohřívané jídlo.

Požár bytu v Pardubicích
04.01.
Na poslední chvíli

Po požáru vybuchly hořlavé plyny, rodina utekla před tlakovou vlnou!

Z hořícího bytu v Pardubicích se na poslední chvíli ve čtvrtek večer zachránila rodina, dalších dvacet obyvatel domu museli hasiči evakuovat. Podle majitelky hořelo od vánočního stromečku a záhy vybuchly nahromaděné hořlavé plyny. Tlaková vlna odmrštila okenní tabulku až na ulici.