Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Byty ve Vratislavicích nad Nisou
13.12.
nabídka

Chcete levně bydlet? České dráhy a stát se zbavují nemovitostí!

Chcete výhodně nakoupit, ale ceny současných nemovitostí se vám zdají neuvěřitelně vysoké? Nyní máte příležitost nakoupit za opravdu nízké ceny. Stát a společnost České dráhy se zbavují nepotřebných budov, domů a bytů. Vyberete si?

Společné bydlení
02.12.
Úprava bydlení

Změny v pronajatém bytě: Kdy je třeba souhlas majitele a kdy ne?

Mnozí lidé v současné době nedosáhnou na hypotéku a místo koupi tak musí uvažovat o pronájmu bytu. Ne vždy ale vnitřní prostory odpovídají jejich představám o ideálním vzhledu bydlení. Jaké změny mohou nájemci v bytě provádět bez souhlasu? A co dělat, když pronajímatel nesouhlasí se změnami kvůli handicapu obyvatel?

Výbuch plynu v Hradci Králové - 2
aktualizováno 28.11.
Hrozí mu vězení

Žena s malým dítětem zázrakem přežila výbuch. Mohl za to plynař

Policisté po více než roce pokročili ve vyšetřování výbuchu plynu Hradci Králové. V bytě se tenkrát nacházela žena s malým dítětem. Za výbuch mohl nejspíš nedbalý instalatér, kterému teď hrozí vězení!

Prásk.tv píše:

Hana Zagorová se setkala s divačkou
čtěte o tématu byt na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Tradiční Vánoce propojte s moderními prvky

Jistě, Vánoce jsou spojeny s řadou tradic. Zpívání koled, krájení jablka, lodičky z ořechových skořápek nebo lití olova. To jsou činnosti, které děláme už několik desetiletí, mnohdy i staletí.

Politička po výbuchu bytu bojuje o život
aktualizováno 06.11.
Matka Daisy Lee

Politička po výbuchu bytu bojuje o život. Její dcera je hvězda porna

S vážným zraněním skončila v nemocnici bývalá místostarostka Příbrami Alena Ženíšková. Lokální politička proslula hlavně tím, že její dcerou je známá pornoherečka Karolína Urbanová, známá pod uměleckým jménem Daisy Lee. Příbramský byt, kde byla Ženíšková a dvě starší děti, se v pondělí večer zničil výbuch a následný požár.

Zloděj se vloupá do bytu oknem
22.10.
Dejte si na to pozor!

Zavírejte na noc okna! V Jablonci řádí zloděj, policie po něm pátrá

Nepříjemnou noc má za sebou majitel bytu v Jablonci nad Nisou, do kterého se vloupal zloděj a ukradl věci za celkem patnáct tisíc korun. Přestože ho majitel načapal, podařilo se mu utéct. Policie po nenechavci nyní pátrá.

Sex v okně
19.10.
Nevhodné místo

Pár si užíval sex u okna! Viděly je při tom tisíce lidí! VIDEO

Nevhodné místo na sex si vybral pár z Liverpoolu ve Velké Británii. Intimní chvilku si užíval u okna domu, který se nachází na rušné ulici. Jejich akt tak mohlo sledovat tisíce lidí. Jeden z přihlížejících vše natočil a video se stalo hitem na sociálních sítích.

V pražských Kbelích hořel byt! Hasiči zachránili 10 lidí a 4 mazlíčky!
aktualizováno 14.10.
galerie hasiči hrdinové

V pražských Kbelích hořelo! Hasiči zachránili 10 lidí včetně dětí

V neděli po deváté hodině ranní vyjeli pražští hasiči k požáru bytu v Jilemnické ulici v Kbelích. Při požáru se naštěstí nikdo nezranil, škoda však byla předběžně odhadnuta na milion a půl korun.

Garáž v Ústí nad Labem, kde žily rodiny s dětmi
aktualizováno 09.10.
otřesné podmínky

Konec živoření v garáži! Maminka se dvěma dětmi dostala nový byt

Deset měsíců žila 37letá maminka Jana se svými dvěma dětmi v garáži v Ústí nad Labem, teď konečně se bude mít lépe. Nastěhovala se do krizového bytu, kde budou mít ona i děti veškeré potřebné vybavení.

Bydlení
02.10.
Lidé zuří

Krize ve městech: Nájmy bytů převyšují i průměrný český plat!

Za pronájem průměrného bytu ve městě v současné době můžete dát jeden celý průměrný plat. Problémy s vysokými cenami mají jak studenti, tak mladé rodiny s dětmi, kterým je překážkou kromě ceny nájmu také neochota majitelů pronajímat nemovitost rodině.

ilustrační foto
aktualizováno 30.09.
Nová pravidla pro hypotéky

Levné hypotéky končí, ceny nemovitostí jsou ale stále vysoké

Od pondělí začnou platit přísnější pravidla pro zisk hypoték na nákup nemovitostí. Zpřísnění prý nově znemožní dosáhnout na hypotéku asi pětině lidí. Obavy z nedostupné hypotéky potvrzuje také výrazně vyšší zájem lidí o nákup nemovitostí v posledních týdnech, aby ještě stihli vyjednat výhodné podmínky.