Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Požár bytu. Ilustrační foto
18.01.
Zbytečná škoda

Muž nechal notebook v zásuvce a odešel. Stálo ho to 300 tisíc

Hasiči vydali na základě tohoto případu upozornění pro všechny majitele notebooků. Nikdy neodcházejte z bytu, aniž byste notebook odpojili od elektriky!

Nález dvou mrtvol v pražských Vršovicích
aktualizováno 18.01.
Muž a žena

Horor v Praze! V bytě leželi dva mrtví. Není jasné, jak zemřeli

Pražští policisté od čtvrtečního rána vyšetřují úmrtí muže a ženy v bytě ve Vršovicích. Podle dostupných informací těla ležela v areálu ubytovny pro sociálně slabé.

Nádherné bydlení z bývalého skladu
16.01.
úžasná přestavba

Mladý pár si zakoupil starý sklad. Proměnil ho k nepoznání!

Ve vysněné bydlení se proměnil starý sklad, který mladý pár zakoupil v jižní části Hongkongu. Na pomoc si přizval zkušené architekty. Měli jediné přání – zachovat co nejvíce z původního vzhledu skladu.

Prásk.tv píše:

Mise nový domov - Nevidomý pár ošidila realitka - 1
čtěte o tématu byt na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Požár v Bilovicích nad Svitavou
aktualizováno 14.01.
požár bytového domu

Při požáru na Brněnsku se zranili 4 lidé! Hořely ozdoby, tvrdí majitel

V neděli ráno zaměstnal jihomoravské hasiče požár v bytovém domě v Bilovicích nad Svitavou, zranili se čtyři lidé, dalších jedenáct lidí muselo opustit své domovy. Příčina požáru zatím není známá, podle majitele ale vzplály ozdoby na stromečku.

Papoušek Uršula
aktualizováno 06.01.
velké štěstí

Majitel bytu popsal výbuch plynu. Zázrakem přežil i s papouškem

Jsou to tři dny od výbuchu propanbutanové lahve, která explodovala v bytovém domě ve Smržovce na Jablonecku. Lidé, kteří byli evakuováni, po rozhodnutí statika mohli zpátky domů. Televize Nova získala rozhovor s mužem, který výbuch způsobil a byli jsme také u toho, když si z útulku vyzvedával papouška, kterého výbuch málem připravil o život.

Zoufalý otec - 2
aktualizováno 06.01.
samoživitel Roman

Čtenáři TN.cz zachránili jeho dětem Vánoce. Teď se bojí, co dál?

Před Vánoci jsme vás informovali o případu Romana, tatínka samoživitele, který je na výchovu tří dětí sám, zatímco jeho žena utekla a pobírá na děti veškeré dávky. Roman se s ženou sice rozvádí, ale než bude rozvod dořešen, sám na dávky nárok nemá, přestože o děti pečuje výhradně on.

Bohuslav Sobotka - 4
aktualizováno 04.01.
velké změny

Bohuslav Sobotka se přestěhoval do Vyškova. Koupil tam starší byt!

Bývalý premiér Bohuslav Sobotka se stahuje zpátky na Moravu. Přestěhoval se do Vyškova, kde si za 2 miliony korun koupil starší byt. Ani starosta netuší, jaké má ve městě plány. Spekuluje se o tom, že by mohl být ředitelem nemocnice.

Byt v bývalém majáku
04.01.
galerie na dlouho obsazeno

OBRAZEM: Byt v bývalém majáku je nejžádanějším v celé Británii!

Mysleli jste si, že nejžádanějším bytem ve Velké Británii bude nějaký velký luxusní apartmán v centru Londýna? Omyl! Je jím malý byt uvnitř bývalého majáku na jihu Anglie!

Vršovice - Gruzínská ulice - 12
aktualizováno 18.12.
nejdražší bydlení

Úředníci nestíhají schvalovat stavbu bytů, cena díky tomu roste

V Praze jsou v porovnání s platy nejdražší byty v Evropě. Podle Hospodářské komory ČR za to může jejich nedostatek. Ten je způsoben tím, že úředníci pomalu pracují a stavba nových domácností trvá příliš dlouho. Povolovací procesy úředníci vyřizují minimálně 7 let. Magistrát se hájí tím, že jejich předchůdci byty nestavěli vůbec a lidé teď nemají kde bydlet.

Napadená žena - 2
aktualizováno 14.12.
velká odvaha

Mladou ženu věznili v bytě muži se zbraněmi. Zachránil ji facebook!

Velkou odvahu prokázala mladá Slovenka, kterou v rakouském bytě věznili ozbrojení Turci. Ačkoli se neskutečně bála o svůj život, pomocí facebooku se jí podařilo kontaktovat policii. O několik minut později do bytu vtrhlo komando.