Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Hypotéka
20.06.
Poslední šance

Hypotéky už nikdy nebudou takto dostupné. Až 30 % lidí je nezíská

Získat půjčku na bydlení už nikdy nebude podle analytiků tak dostupné jako teď. Až do října, kdy začnou platit přísnější pravidla pro hypotéky nastavená Českou národní bankou, se bude o jejich udělení doslova bojovat. Ceny nemovitostí prý už klesat také nebudou. Na druhé straně jejich ceny podle ekonomů neporostou takovým tempem jako vloni.

Požár domu v Pštrossově ulici - 1
02.06.
podivná smrt

Po požáru našli v bytě mrtvolu! Hasiči: Oheň ženu zřejmě nezabil

Mrtvolu ženy (71) našli hasiči po sobotním požáru v Novém Bohumíně. Tělo leželo v kuchyni, kde hořel na zapnutém sporáku hrnec. Podle hasičů s nejvyšší pravděpodobností ale požár příčinou smrti nebyl.

V Ústí ruší dvě ubytovny! Přes 300 lidí přijde o bydlení
30.05.
menají kam jít

V Ústí ruší dvě ubytovny! Přes 300 lidí přijde o bydlení, bouří se

V Ústí nad Labem končí dvě ubytovny pro sociálně slabé. Provozovatelka je uzavře k poslednímu červnu poté, co město rozšířilo zóny, ve kterých úřady práce nevyplácejí doplatky na bydlení nově přistěhovalým. Přes tři stovky obyvatel ubytoven se bouří a stěžují si, že nemají kam jít.

Prásk.tv píše:

Nové bydlení Heidi Klum - 1
čtěte o tématu byt na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Co dát dětem na svačinku? Bezlepkové křupky!

Doba dovolených a výletů se blíží a my pro vás máme tip, co dát dětem ke svačince nebo na mlsání. A pokud vás čeká delší cestování objevte s námi svět pana Křupky, který má pro vaše děti spoustu her a zábavy.

Ženě se nastěhovali bezdomovci do bytu
28.05.
nechutná podívaná

Ženě se nastěhovali bezdomovci do bytu. Způsobili hotovou spoušť

Nechutnou podívanou zažila majitelka činžovního domu v centru Liberce, když nechala otevřít jeden z bytů, kam se jí údajně nastěhovali bezdomovci- násilně a dokonce opakovaně. Boj skončil dnes ráno.

Požár bytu v Paze 9 - 4
aktualizováno 26.05.
oheň v praze

Zásah u požáru měl smutný konec. Hasiči uvnitř našli mrtvého psa

K požáru bytu v Hrdlořezích vyjížděli v sobotu ráno pražští hasiči. Dva lidé skončili v nemocnici, psa, který v bytě také žil, se zachránit nepodařilo.

Proměna garáže na byt
26.05.
galerie to se povedlo!

Tahle proměna vám vyrazí dech! Ze staré garáže udělali luxusní byt!

Tak tahle proměna se opravdu povedla! Ze staré omšelé garáže v západním Londýně se podařilo udělat nádherný prosvětlený byt!

Bydlení
22.05.
výhodné půjčky

Dům i byt za hubičku? Stát chystá pro mladé revoluci v bydlení!

Už v létě by se měli lidé do 36 let věku dočkat od státu půjček, které budou levnější než hypoteční úvěry. O návrhu ministerstva pro místní rozvoj má už v červnu rozhodnout vláda, problémy se schválením ministryně v demisi Klára Dostálová neočekává.

Bydlení v majáku
22.05.
originální bydlení

Bydlení pro romantiky: Byt uvnitř majáku je na prodej! GALERIE

Není zrovna největší, ale výhledy má dokonalé! Řeč je o bytě, který vznikl uvnitř bývalého majáku v anglickém Somersetu.

Požár
aktualizováno 21.05.
drama ve strakonicích

Rodina s dítětem prchala před ohněm, v domě byli dva zranění

Ve třípatrovém domě ve Strakonicích v pondělí ráno hořel jeden z bytů. Na místo požáru vyrazili hasiči, kteří z budovy vyvedli celkem šest obyvatel domu, dva z nich utrpěli drobná zranění. Požár se hasičům podařilo uhasit.

Požár v Hájkově ulici v Praze - 5
aktualizováno 20.05.
zásah hasičů

Při požáru bytu zaplnil celý dům hustý kouř, hasiči zachránili 12 lidí

Pražští hasiči museli v neděli odpoledne vyjíždět k požáru v jednom z bytů v Hájkově ulici, celkem museli hasiči do bezpečí dostat 12 lidí, dva skončili v péči záchranné služby. Požár se podle všeho nestihl rozšířit do dalších bytů, celý dům byl ale plný kouře.