Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Sex v okně
dnes 08:31
Nevhodné místo

Pár si užíval sex u okna! Viděly je při tom tisíce lidí! VIDEO

Nevhodné místo na sex si vybral pár z Liverpoolu ve Velké Británii. Intimní chvilku si užíval u okna domu, který se nachází na rušné ulici. Jejich akt tak mohlo sledovat tisíce lidí. Jeden z přihlížejících vše natočil a video se stalo hitem na sociálních sítích.

V pražských Kbelích hořel byt! Hasiči zachránili 10 lidí a 4 mazlíčky!
aktualizováno 14.10.
galerie hasiči hrdinové

V pražských Kbelích hořelo! Hasiči zachránili 10 lidí včetně dětí

V neděli po deváté hodině ranní vyjeli pražští hasiči k požáru bytu v Jilemnické ulici v Kbelích. Při požáru se naštěstí nikdo nezranil, škoda však byla předběžně odhadnuta na milion a půl korun.

Garáž v Ústí nad Labem, kde žily rodiny s dětmi
aktualizováno 09.10.
otřesné podmínky

Konec živoření v garáži! Maminka se dvěma dětmi dostala nový byt

Deset měsíců žila 37letá maminka Jana se svými dvěma dětmi v garáži v Ústí nad Labem, teď konečně se bude mít lépe. Nastěhovala se do krizového bytu, kde budou mít ona i děti veškeré potřebné vybavení.

Prásk.tv píše:

Anna Slováčková - 4
čtěte o tématu byt na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Milionářka Petra: V Sazka Hrách vložila pětistovku a vyhrála 1 500 000 Kč!

Životní a triumfální jízdu zažila v minulých dnech hráčka Petra. Na svůj účet v online Sazka Hrách vložila pět set korun a během několika dní peníze rozmnožila na neuvěřitelných 1 500 000 Kč!

Bydlení
02.10.
Lidé zuří

Krize ve městech: Nájmy bytů převyšují i průměrný český plat!

Za pronájem průměrného bytu ve městě v současné době můžete dát jeden celý průměrný plat. Problémy s vysokými cenami mají jak studenti, tak mladé rodiny s dětmi, kterým je překážkou kromě ceny nájmu také neochota majitelů pronajímat nemovitost rodině.

ilustrační foto
aktualizováno 30.09.
Nová pravidla pro hypotéky

Levné hypotéky končí, ceny nemovitostí jsou ale stále vysoké

Od pondělí začnou platit přísnější pravidla pro zisk hypoték na nákup nemovitostí. Zpřísnění prý nově znemožní dosáhnout na hypotéku asi pětině lidí. Obavy z nedostupné hypotéky potvrzuje také výrazně vyšší zájem lidí o nákup nemovitostí v posledních týdnech, aby ještě stihli vyjednat výhodné podmínky.

Bezvládné kočky v Lučenci
21.09.
Horor na sídlišti

Z okna visela bezvládná kočka! V bytě se veterináři zděsili

Děsivý pohled se naskytl obyvatelům sídliště ve slovenském Lučenci. Přes okno, otevřené na ventilačku, visela bezvládná kočka. Další, už mrtvá, ležela na parapetu. Zhrození sousedé volali hasiče. To, co veterináři objevili v bytě, je ale nepřekvapilo.

Pojištění domů
19.09.
Bezpečné bydlení

Jaké pojištění vybrat pro váš domov? Odborník řekl, jak na to

Máte dům nebo byt a řešíte pojištění? To může mít řadu úskalí, o kterých většina lidí nemá tušení. Rozdíl je především v pojištění domácnosti a nemovitosti. Ve středeční Snídani s novou poradil finanční poradce Jiří Kubík jaké pojištění vybrat a na co si dát pozor.

Požár bytu
aktualizováno 17.09.
obrovské štěstí

Muž nevypnul sporák a usnul, zachránili ho na poslední chvíli

Obrovské štěstí měl majitel bytu na Praze 11. Poté, co si začal vařit jídlo, usnul, jenže nevypnul sporák a hrnec se tak začal pálit. V bytě plném kouře prospal několik hodin.

Pronajímal byt, který mu nepatřil a okrádal lidi
aktualizováno 08.09.
Dopadla ho policie

Podvodník pronajímal byt, který nebyl jeho. Obral lidi o statisíce

Stovky podvedených lidí a milionové škody - to má podle policistů na svědomí muž z Pelhřimovska. Přestože mu nemovitost nepatřila, během jediného dne ji dokázal pronajmout hned osmi různým lidem a vybrat na zálohách statisíce korun. Teď už je ve vazbě.

Vloupání - ilustrační foto
17.08.
Pozor na to

Nový trik zlodějů, jak vykrást dům. Stačí pár vteřin, nic není slyšet

Policie varuje před gangem zlodějů, který se soustředí na krádeže v novostavbách v satelitních čtvrtích. Používá přitom speciální metodu - dokáže se dostat dovnitř během pár vteřin a bez hluku.