Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

PRAŽSKÁ BURZA PADÁ!
08.02.
Pokles pokračuje

Americké akcie dál padají, za den o další čtyři procenta!

Americké akcie dnes zažily další prudký pokles, jejich hlavní indexy se propadly o zhruba čtyři procenta. Mezi investory nadále panují obavy z růstu inflace a úrokových sazeb.

Pád v ekonomice
05.02.
Velké výkyvy

Americké akcie na houpačce: Po maximu padají strmě dolů!

Americké akcie dnes prudce oslabily. Dow Jonesův index v jednu chvíli ztrácel přes šest procent a dostal se pod hranici 24.000 bodů. Akcie tak pokračovaly v sestupu z rekordních maxim, dolů je tlačily obavy investorů z negativních dopadů růstu inflace a úrokových sazeb na ekonomiku Spojených států.

České mince
10.11.
sběratelské kousky

Zkontrolujte si drobné, možná nosíte v peněžence poklad

Téměř denně nám prsty projdou nějaké mince, neustále platíme za nákupy, jízdné a celou řadu věcí. Přitom se nám můžou v peněženkách ukrývat poklady, které jsou cennější, než je jejich nominální hodnota. Stačí občas mince pořádně prohlédnout a mohou se objevit skutečně zajímavé sběratelské kousky.

Prásk.tv píše:

Lucie Bílá - 6
čtěte o tématu burza na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Pro koho jsou elektrokola?

Dávno nejde o okrajový segment cyklistického průmyslu, a dávno nejde o cenově neodstupnou záležitost.

burza
25.10.
Úspěšný den

Pražská burza hlásí nejlepší výsledek od ledna 2013!

Pražská burza dnes vykázala nejlepší výsledek za téměř pět let, když index PX dosáhl 1064,10 bodu. Výše byl naposledy v lednu 2013, a to na zhruba 1066 bodech. Vyplývá to z údajů na webu burzy. K dnešnímu posílení burze pomohl hlavně růst akcií energetické firmy ČEZ a bankovních emisí.

Krize
10.06.
ekonomika

Černý pátek na Pražské burze: Spadla nejníž za sedm let

Akcie na pražské burze v uplynulém týdnu výrazně oslabily, index PX se propadl o 4,5 procenta na 840 bodů. PX tak uzavřel na nejnižší hodnotě od dubna 2009. Vyplývá to z výsledků burzy. Nejvíce oslabily opět akcie bankovní skupiny Erste Group. Naopak největší růst zaznamenaly akcie petrochemického holdingu Unipetrol. V předchozím týdnu akcie klesly o více než procento.

Seocentrum s.r.o.
aktualizováno 29.04.
Obchodní sdělení

Je vůbec možné vydělávat desetitisíce na internetu?

V poslední době jsou rozesílány podvodné emaily, které lákají adresáty na jednoduchý způsob výdělku, který jim doslova ve vteřinách může vydělat až desetitisíce korun. Co je to za lidi?

Pád na burze
04.01.
krize kvůli ropě

Panika v Číně: Propad akcií o 7 procent zastavil burzu

Čínské akciové trhy se v první obchodní den tohoto roku propadly o sedm procent a obchodování s nimi bylo poté na zbytek dne přerušeno.

burza
aktualizováno 24.08.
strach v asii

Kvůli Číně letí dolů i další světové burzy! Přijde další krize?

Světové akciové trhy dnes prudce oslabovaly kvůli přetrvávajícím obavám investorů ze zpomalování růstu čínské ekonomiky. Hlavní čínské akciové indexy ztratily přes osm procent, nejvíce za osm a půl roku. K jejich poklesu se připojily i další asijské burzy a dolů zamířily rovněž akciové trhy v Evropě i ve Spojených státech.

Bleší trh
aktualizováno 07.03.

VÍKEND: Kouzlo bleších trhů

Ve středověku panovník přenechával čas od času darem obnošené oblečení svým poddaným. Ti s věcmi mohli dále obchodovat. S prodávaným šatstvem se přenášeli i paraziti, například blechy. A pojem „bleší trh“ byl na světě.