Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

revoluční krok

Marihuana bude v Uruguayi legální i jen pro zábavu. Gram za 30 Kč

Další země světa ustupuje od dosavadní represivní politiky boje proti drogám. Od července bude Uruguay prodávat v lékárnách marihuanu k rekreačnímu užití. Cena za gram bude v přepočtu zhruba třicet korun za gram, píše britská BBC.

Med
Aktualizováno 6.4. 2017 15:07
Katastrofální výsledky kontroly

Půlka českých medů se falšuje! Barví je karamelem, šidí sladidly

Inspektoři kontrolovali české medy a dopadlo to katastrofálně! Pochybení zaznamenali u téměř poloviny z 25 testovaných vzorků. Šlo především o med, který koupili v menších prodejnách a na stáncích mimo tržiště.

Aleexandra Kefren
Aktualizováno 30.3. 2017 18:28
zvláštní obchod

Kráska prodávala své panenství. Dnes má na účtu pořádný balík!

Aleexandra Kefrenová (18) z Rumunska v listopadu všechny zaskočila zprávou, že chce prodat své panenství. To se jí i podařilo. Prodala ho v aukci muži, který podal nejvyšší nabídku. Ani ji neodradily výhružky rodičů, že se dcery zřeknou.

Prásk.tv píše:

Věra Špinarová - 1
čtěte o tématu prodej na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

Vývoj kauzy

Volby se blíží a ČSSD opět straší dluh 337 milionů!

Advokát Zdeněk Altner, který na ČSSD vysoudil za své služby obrovské odškodné 337 milionů, sice loni zemřel, ale sociální demokraté stále nemají vyhráno.

Vzácná pětitisícovka

Policie našla ukradenou bankovku za miliony! Prodávali ji v aukci

Krádež historické bankovky vyřešili olomoučtí policisté. Pětitisícovka z roku 1919 se záhadně ztratila před několika lety z Vlastivědného muzea v Olomouci. Odborníci si jí ale před nedávnem všimli na aukčním portálu.

reportáž prodané pozemky

Arabské vesnice na Teplicku: Budou zde Češi v menšině?

Vesnice Kvítkov, Drahkov, Modlany a Suché na Teplicku se možná brzy stanou prvními arabskými vesnicemi u nás. Tedy alespoň podle obav místních obyvatel. Děsí je totiž počet stavebních parcel, které v těchto obcích skoupili zahraniční investoři, převážně z arabských zemí.

GALERIE Úžasná podívaná

Luxus na moři: Obří jachta uvnitř vypadá jako přepychový hotel

Majitel se rozhodl prodat čtvrtou největší jachtu na světě. Její luxusní vybavení lidem vyráží dech - mluví se o ní jako o jedné z nejkrásnějších.

Levný nákup

Foťáky, mobily, nábytek. Úřad se zbavuje majetku! PŘEHLED

Jaro se blíží a s ním se také blíží doba posezení na terasách a zahradách. Pokud vám chybí zahradní nábytek, ale zároveň nemáte peníze nazbyt, možná vám pomůže potravinářská inspekce. Ta prodává i mobily nebo elektroniku.

všechno za babku

Stát levně prodává majetek! Člun, foťáky a nábytek už za stovku!

Fotoaparáty, zachovalý nábytek či motorový člun nabízí zájemcům k odprodeji zlínská policie. Pořídit je můžete už za desetinu původní ceny, ty nejlevnější klidně za deset korun.

Neverland - 6
Aktualizováno 3.3. 2017 11:11
galerie Rezidence krále popu

Sídlo Michaela Jacksona je na prodej. Neverland pustne a chátrá

Bývalý domov zesnulé popové hvězdy Michaela Jacksona je po dvou letech opět nabídnut k prodeji. Ranč Neverland nese nový název a prodává se pod cenou.