Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Prodej zajištěného majetku
Aktualizováno Včera 08:36
velká galerie

Ministerstvo prodává majetek: Mobily za stovku, počítače za 1500

Ministerstvo vnitra otevřelo v Ostravě první státní obchod, kde se budou prodávat zabavené věci z trestné činnosti. Pořídit tam můžete třeba notebooky za patnáct set korun nebo mobily za stovku. Do teď se o zabavené věci starala jen policie, jenže její sklady jsou plné a údržba drahá. Proto se majetek začíná rozprodávat.

galerie Smutný trend

Dívka prodává panenství! Chce byt, auto a zaplatit studium

Rakušanka Kim se inspirovala 18letou rumunskou modelkou Aleexandrou Khefren, která prodala své panenství za dva miliony liber (60 milionů Kč).

přehled po krajích

Sezóna jahod je konečně tady! Kde už je koupíte ve vašem kraji?

Nejsladší sezóna v roce je konečně tady! Někde sice jahody teprve kvetou, jinde ale už sklízejí velké červené plody. Kam na jahody vyrazit a kde si na ně ještě počkáte?

Prásk.tv píše:

Chata Karla Gotta
čtěte o tématu prodej na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlicí gramotnost: Chystáte se kupovat nemovitost? Finance plánujte s předstihem

Bydlet ve svém a dostatečně zabezpečit do budoucna sebe a své děti je takovým životním evergreenem.

nedočkal se

Tykač elektrárnu ČEZ nedostane! Dozorčí rada prodej zatrhla

Dozorčí rada společnosti ČEZ neschválila prodej hnědouhelné elektrárny Počerady společnosti Vršanská uhelná ze skupiny Czech Coal finančníka Pavla Tykače. ČTK to sdělil předseda rady Václav Pačes. Hlavním důvodem je nejistá situace v oblasti hnědouhelné energetiky v Evropě.

nemáte ji doma?

Lidl bije na poplach: Nebezpečná sekačka se může samovznítit!

Před nebezpečnou sekačkou varuje zákazníky společnost Grizzly Tools. V Česku ji prodával obchodní řetězec Lidl. U stroje hrozí riziko samovznícení.

Šizené rybí prsty - 1
Aktualizováno 17.5. 2017 15:56
Stažení z prodeje

Kontrola odhalila šizené rybí prsty! Chybělo maso, mohly i ublížit

Na český trh se dostaly falšované rybí prsty. Obsahovaly méně masa, než měly, další složky v nich byly navíc. Odhalila to kontrola Státní zemědělské a potravinářské inspekce (SZPI), která nařídila rybí prsty stáhnout z prodeje.

GALERIE srovnání před a po

Zemanův rodný dům je znovu na prodej. Z ruiny udělal majitel palác

Kolínský dům, ve kterém vyrůstal Miloš Zeman, je na prodej. Stavba byla naposledy na trhu v roce 2013. Nový majitel stavbu zrekonstruoval a nyní ji nabízí ke koupi za více než 7 milionů korun.

Kradené hodinky
Aktualizováno 5.5. 2017 21:22
Luxusní lup

Zloději ukradli hodinky za miliony! Nenajdete na fotkách i ty svoje?

Zloděj v ostravském klenotnictví ukradl hodinky za miliony korun! Policie po něm pátrá už téměř dva měsíce. Zároveň hledá také desítky značkových hodinek, které se zřejmě pachatel pokusil přeprodat. Nejsou mezi nimi i ty vaše?

Vodovod
Aktualizováno 27.4. 2017 22:12
jednání o prodeji

Pražské vodovody mají obří tržby, Praha je chce od Francouzů zpět

Praha chce získat společnost Pražské vodovody a kanalizace, kterou od devadesátých let vlastní francouzská firma Veolia. Případný nákup sta procent akcií dnes projednávali pražští zastupitelé.

miliardový obchod

Tykač chce koupit elektrárnu ČEZ za 10 miliard. Babiš je proti

Zítra by měla dozorčí rada skupiny ČEZ rozhodnout o tom, jestli prodá za astronomickou částku 10 miliard korun jednu ze svých uhelných elektráren miliardáři Pavlu Tykačovi. Jenže prodej elektrárny Počerady se nelíbí ministrovi financí Andreji Babišovi, který požádal své lidi v dozorčí radě, aby prodej odsunuli.