Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Poldi Kladno
aktualizováno 12.04.
Aukce

Kladenská "Poldovka" se vydražila za více čtvrt miliardy korun!

Kladenská Poldovka má nového majitele, který tento areál získal v dražbě za 261 milionů korun. Vyvolávací cenu překročil o více než sto milionů korun.

Nemovitosti, které nabízí stát - Ilustrační foto
09.04.
nový systém

Auta i domy za hubičku? Stát se zbavuje věcí v elektronické aukci

Stát se neustále zbavuje nepotřebného majetku a mnohdy jsou ceny skutečně lákavé. Prohledat nabídku je teď navíc mnohem jednodušší. Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových spustil nový systém, který veřejnosti nabízí například elektronickou aukci.

Ředitelství OKD
04.04.
velké změny

OKD už zase patří státu! Akcie převzal státní podnik za 80 milionů

Majitelem těžební společnosti OKD je ode dneška znovu stát. Akcie OKD v Karviné převzali zástupci státního podniku Prisko, stát za ně zaplatil téměř 80 milionů korun.

Prásk.tv píše:

Jiří Paroubek a Petra Paroubková - 1
čtěte o tématu prodej na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak plánovat a financovat dětské letní aktivity

Letní prázdniny se blíží. Pro děti je to úžasný čas, kdy si chtějí užívat volna.

Zavřené obchody - 2
aktualizováno 31.03.
anketa prodejní doba

Převratný návrh: Zavřeme obchody o všech svátcích, chtějí lidovci

Dokázali byste vyjmenovat všech osm státních svátků, o kterých musejí mít obchody zavřeno? Pokud v tom máte zmatek, nejste rozhodně sami. Právě tomu by chtěl učinit přítrž lidovec Jiří Mihola, který už má připravený návrh, aby byly obchody zavřeny o všech státních svátcích.

Poldi Kladno
28.03.
stojí 160 milionů

Realitky zveřejnily zvláštní inzerát: Prodávají slavnou Poldi Kladno

Na realitních webech se objevil velmi neobvyklý inzerát. Nabízí kladenskou Poldi. Kdysi věhlasný ocelárenský gigant jde do dražby. Vyvolávací cena je 160 milionů korun. Náš štáb dnes dostal příležitost podívat se, co všechno případný kupec získá.

Velikonoční figurky
27.03.
Velikonoce za dveřmi

Obchody nabízejí figurky z falešné čokolády. Nenechte se oklamat

Velikonoce jsou za dveřmi a většina koledníků už má připravenou pomlázku. Odměnou pro koledníky bývají kromě tradičních kraslic i sladkosti. Jenže právě u čokoládových vajíček a figurek, můžete narazit na náhražky čokolády.

Dražby věcí zabavených zločincům jsou stále populárnější
25.03.
Příznivé ceny

Čechy lákají věci zabavené zločincům. Mohou si je i vyzkoušet

Lidé v Česku stále více kupují zboží, které bylo zabaveno policií při trestné činnosti. Ministerstvo vnitra ho prodává v internetových aukcích a zájem je prý obrovský. Sehnat tu můžete třeba luxusní sporťák mafiánů, ale i televize, pračky nebo počítače.

Obec Prameny
aktualizováno 22.03.
problémy s exekutory

Obec patří mezi nejvíce zadlužené v ČR. Její majetek se bude dražit!

Majetek obce Prameny na Chebsku, která patří mezi nejvíce zadlužené obce v Česku, se bude dražit. Její dluhy se sice podařilo snížit ze 130 milionů na méně než polovinu, přesto se bude obecní majetek dražit - a to za vyvolávací cenu sedm milionů korun. Podle vedení obce se tím ale dluh jen zvětší.

Série různých žárovek
aktualizováno 15.03.
nekalé praktiky

Šmejdi mají novou taktiku, na tohle by si měli dát lidé pozor

Podle odborníků, kteří se zabývají ochranou spotřebitelů, se takzvaným šmejdům stále daří klamat zákazníky. Své praktiky totiž přizpůsobili a tradiční předváděcí akce v restauracích nahradili například nabídkami po telefonu. Lidé často naletí i kvůli tomu, že si nepřečtou pozorně smlouvy.

Drážní budovy k prodeji
aktualizováno 11.03.
výhodná nabídka

České dráhy prodávají nepotřebný majetek. Nádraží může být vaše!

České dráhy se v současnosti zbavují nepotřebných nádražních budov a dalších nemovitostí, které už nevyužívají. Do výběrového řízení se může zapojit každý. Novým majitelem se tak můžete stát i vy!