Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Poslední rozloučení

Na pohřeb kardinála Vlka dorazí stovky lidí. Přijede i papež?

Pražské arcibiskupství zveřejnilo podrobnosti pohřbu kardinála Miloslava Vlka. Lidé se s ním budou moci rozloučit už ve čtvrtek v Chrámu svatého Víta, v pátek v kostele svatého Benedikta na Hradčanech a pohřeb pak začne v sobotu hodinu před polednem v katedrále svatého Víta. Tam se chystají i lidé z jeho rodné obce a širokého okolí. Chybět nebudou ani jeho nejbližší.

zemřela legenda

Svět truchlí nad smrtí George Michaela! Dojemné vzkazy kolegů

Hudební svět truchlí nad nedělním úmrtím britské popové hvězdy George Michaela. Americká zpěvačka Madonna či britská kapela Duran Duran v kondolencích připomínají, že letos skonala řada talentovaných hudebníků. Pohnutí z Michaelovy smrti vyjádřili mimo jiné také britský popový zpěvák Robbie Williams či starosta Londýna Sadiq Khan.

GALERIE úžasné snímky

To je krása! Podívejte se na něžné vánoční fotky novorozenců

Dokonalé fotky do alba chce mít snad každý - tím spíš, jedná-li se o hrdé rodiče a jejich potomky. Profesionální fotografové umí spojit krásu miminek i kouzlo Vánoc. Podívejte se na nádherné fotky dětí z celého světa.

Prásk.tv píše:

Dara Rolins, Eva Skallová - 6
čtěte o tématu vzpomínky na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

Výměna manželek
Aktualizováno 26.10. 2016 21:41
jak žijí dnes

Život po Výměně: Vyhrožovali, že si mě najdou, já se ale nezměním!

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát se proti sobě postavila nevázaná romská rodina a extrémně spořivá moravská rodina. Jak na natáčení vzpomínají aktéři nyní?

Tomáš Valík
Aktualizováno 13.10. 2016 08:08
oblíbený herec

Hvězdy Ulice se vzpamatovávají ze smrti kolegy. Takhle si ho pamatují

Zpráva o smrti herce Tomáše Valíka zasáhla v sobotu všechny fanoušky seriálu Ulice, ale nejen je. Jak na svého kolegu vzpomínají herci oblíbeného seriálu?

Hříšný tanec
Aktualizováno 7.10. 2016 10:41
co prozradila?

Baby z Hříšného tance promluvila: Tohle tajila dlouhých 30 let

Americká herečka Jennifer Grey si v rozhovoru pro magazín Closer Weekly zavzpomínala na časy, kdy natáčela film Hříšný tanec. Ve vzpomínkách se vrátila ke svému filmovému partnerovi Patricku Swayzemu.

Václav Havel
Aktualizováno 5.10. 2016 21:14
Oslavy jubilea

Havel by oslavil 80. narozeniny. Připomenou si ho po celém světě

Václav Havel by dnes oslavil osmdesáté narozeniny. Život bývalého prezidenta a nedožité kulatiny si připomněli lidé v Česku, ale i ve světě. Připravili výstavy, koncerty i veřejná setkání.

Pietní místo pro Věru Čáslavskou - 3
Aktualizováno 9.9. 2016 15:42
Pietní místo

Lidé vzpomínají na Čáslavskou. K Národnímu divadlu kladou květiny

Lidé se mohou ode dneška poklonit památce zesnulé gymnastky Věry Čáslavské. U Národního divadla vzniklo pietní místo, kam mohou až do pondělního večera lidé klást květiny a psát vzkazy do kondolenční knihy.

Chlapec, který zemřel v libereckém bazénu
Aktualizováno 6.9. 2016 11:29
Tragédie v libereckém bazénu

Kamarádi truchlí za Adama (†14): "Dostalo mě to na kolena!"

Přátelský, nadaný, hodný. Tak kamarádi vzpomínají na 14letého Adama, který v sobotu zemřel v libereckém bazénu. Po městě také přátelé založili pomníčky, kde lidé zapalují svíčky a kam nosí květiny i plyšáky.

Karel Gott a Kodiaq
Aktualizováno 2.9. 2016 20:13
Po nemoci

Karel Gott zavzpomínal na své začátky. Pěvecké i řidičské

Mladoboleslavská škodovka včera v Berlíně na velkolepé premiéře představila své první velké SUV Škodu Kodiaq. Na prestižní událost dorazily desítky celebrit. Tou největší byl zpěvák Karel Gott, pro kterého to byla první velká akce po zdolání zákeřné nemoci.