Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Květa Fialová, která získala cenu Thálie v kategorii činohra
26.09.
reakce herců

Květa byla jen jedna, vzpomínají kolegové na slavnou herečku

Jako na nesmírně pozitivního člověka, který se nikdy nebál říct svůj názor, vzpomínají na Květu Fialovou její herečtí kolegové. Vzpomínají například jak je překvapila při setkání s Dalajlámou nebo na její bezprostřednost.

Jaroslav Marvan a Květa Fialová - Hříšní lidé města pražského
aktualizováno 26.09.
největší filmové role

Divoká Tornádo Lou i pohádková babička. Taková byla Květa Fialová

Květa Fialová odešla z tohto světa v úterý ráno, poté co byla před týdnem hospitalizována se srdečními obtížemi. Již nekolik let se ve specializovaném centru léčila s Alzheimerovou chorobou. Do povědomí diváků se vepsala nespočtem nezapomenutelných rolí.

Jan Tříska, Jan Hrušínský
aktualizováno 26.09.
smrt herecké legendy

Hrušínský o Třískovi: Domlouvali jsme se, že se vrátí do divadla

Jan Tříska jako herecká legenda nebude nikdy zapomenut a to nejen diváky, ale především svými hereckými kolegy a přáteli. Jedním z nejblišších byl pro něj herec, kolega a kamarád Jan Hrušínský. Co o svém dlouholetém kamarádovi a vzoru Hrušinský řekl?

Prásk.tv píše:

Josh Marino - 1
čtěte o tématu vzpomínky na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Luxusní Spa a Wellness jako vánoční dárek

Zaujala vás reportáž z krásného prostředí Spa a Wellness Aquapalace Praha? Dopřejte si i vy pořádný relax!

Princezna Diana v roce 1983
aktualizováno 10.06.
Smutná lady

Tajné nahrávky princezny Diany: Promluvila o nevěře i bulimii!

Je toho hodně, co jsme o princezně Dianě nevěděli. Některá tajemství odhalili její spolupracovníci, další ona sama. Před 26 lety nabídla nahrávky svých vzpomínek známému životopisci. Až teď ale vyšlo najevo, s čím vším se Lady Di svěřila.

Důchodkyně
04.06.

KOŘENÍ: Speciální domov důchodců

Většina lidí žijících v zemích bývalého socialistického bloku nevzpomíná na umakartové předrevoluční reálie zrovna s nadšením.

Milenci
27.04.
zážitky milenců

Sex až po svatbě: Byl krátký, pozoruhodný, ale i komický

I v dnešní době zažijí mnohé páry první sex až po svatbě. Někteří z nich se nestyděli svěřit se svými zážitky na diskusním portálu. Z vysněného zážitku byli však často rozčarovaní. Pro někoho to byla nejlepší věc v životě, zatímco jiný by na první styk nejraději zapomněl.

Kardinál Miloslav Vlk
20.03.
Poslední rozloučení

Na pohřeb kardinála Vlka dorazí stovky lidí. Přijede i papež?

Pražské arcibiskupství zveřejnilo podrobnosti pohřbu kardinála Miloslava Vlka. Lidé se s ním budou moci rozloučit už ve čtvrtek v Chrámu svatého Víta, v pátek v kostele svatého Benedikta na Hradčanech a pohřeb pak začne v sobotu hodinu před polednem v katedrále svatého Víta. Tam se chystají i lidé z jeho rodné obce a širokého okolí. Chybět nebudou ani jeho nejbližší.

George Michael
27.12.
zemřela legenda

Svět truchlí nad smrtí George Michaela! Dojemné vzkazy kolegů

Hudební svět truchlí nad nedělním úmrtím britské popové hvězdy George Michaela. Americká zpěvačka Madonna či britská kapela Duran Duran v kondolencích připomínají, že letos skonala řada talentovaných hudebníků. Pohnutí z Michaelovy smrti vyjádřili mimo jiné také britský popový zpěvák Robbie Williams či starosta Londýna Sadiq Khan.

Vánoční miminka - 4
14.12.
GALERIE úžasné snímky

To je krása! Podívejte se na něžné vánoční fotky novorozenců

Dokonalé fotky do alba chce mít snad každý - tím spíš, jedná-li se o hrdé rodiče a jejich potomky. Profesionální fotografové umí spojit krásu miminek i kouzlo Vánoc. Podívejte se na nádherné fotky dětí z celého světa.

Výměna manželek
aktualizováno 26.10.
jak žijí dnes

Život po Výměně: Vyhrožovali, že si mě najdou, já se ale nezměním!

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát se proti sobě postavila nevázaná romská rodina a extrémně spořivá moravská rodina. Jak na natáčení vzpomínají aktéři nyní?