Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Výrobce lyží Peter Huta
aktualizováno dnes 14:49

VÍKEND: Tajemný výrobce lyží a snowboardů na míru

Lucie Pazderková se vydala až k italskému Trentu, kde uprostřed luxusních lyžařských středisek žije muž, který vyrábí luxusní lyže a snowboardy na míru a prodává je do celého světa. Co je na těchto lyžích tak fascinující a kdo je vlastně tajemný výrobce?

Lyžařský areál Klínovec - 23
15.03.
zimní speciál

Hledáte velké středisko? Klínovec nabízí přes 18 kilometrů sjedovek!

Se zhruba osmnácti kilometry sjezdovek patří Klínovec k největším střediskům Česka a díky čtyřem sedačkovým lanovkám i k nejmodernějším. Středisko nás zaujalo skoro tříkilometrovou sjezdovkou, dlouhým funparkem a Krakonošovým ohněm.

Lyžařské areály ve Vysokých Tatrách - 25
13.03.
zimní speciál

Jeden skipas, více středisek. To je lyžování ve Vysokých Tatrách

Na jeden skipas můžete ve Vysokých Tatrách lyžovat v Tatranské Lomnici, na Štrbském plese a na Hrebienku. Zatímco Štrbské pleso je poměrně sportovní záležitostí, Tatranská Lomnice nabídne v dolní části i mírné modré sjezdovky. Pro obě místa jsou specifické pestré nelyžařské programy od snowtubingu až po jízdu na skútru.

Prásk.tv píše:

Sníh v Londýně
čtěte o tématu lyže na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE: Jak si užít Dubaj: Krátké zastavení ve městě přepychu

Je krásná, je bohatá a velmi mladá. Novodobá Dubaj je výkladní skříní luxusu, kterým oplývají šejkové ze Spojených arabských emirátů. A mohla by určitě být atraktivní arabskou princeznou. Ucházet se o její ruku sice nemůžete, prožít s ní pár nádherných dní ale určitě ano. Na co před cestou myslet? A co v Dubaji určitě nevynechat?

Skiareál Bílá
aktualizováno 06.03.
ZIMNÍ SPECIÁL

Lyžařský areál Bílá se chlubí náročnou sjezdovkou FIS! VIDEO

Beskydský ski resort Bílá se rozprostírá na dvou svazích. Na severním najdete delší sjezdovky sportovnějšího charakteru a na jižním modré svahy, skicrosovou trať a moderní školičku pro děti. Na "večerko“ můžete na sjezdovky i na běžky.

Skiareál Lipno - 2
04.03.
Recenze areálu

Na Lipně se vyřádí všechny generace! Lyžaře potěší i funpark

Ski areál Lipno můžeme bez nadsázky prohlásit za jedničku rodinných středisek v České republice. Není to jen zásluhou množství sjezdovek vhodných pro děti a začátečníky, ale i kvalitním zázemím

Smrt lyžaře v Krkonoších
04.03.
tragédie v Krkonoších

Lyžař zemřel rodině před očima! Manželka i děti dostaly psychologa

Tragicky skončilo v neděli rodinné lyžování na sjezdovce Portášky ve Velké Úpě. Muž (45) upadl a ve velké rychlosti narazil do sloupu. Svědci i záchranáři se ho pokoušeli oživovat asi hodinu, bohužel marně. Otec od rodiny zemřel, manželka a děti dostaly na pomoc psychologa.

Ester Ledecká
aktualizováno 02.03.

VÍKEND: Jak probíhala kariéra zlaté Ester Ledecké

Rodina Ester Ledecké podřídila její kariéře opravdu hodně. Zpěvák Janek Ledecký zavelel a každou sezónu se odstěhoval i s dětmi na půl roku na hory do Špindlerova Mlýna. Stranou šla dokonce i škola. Kdo ví, jestli by Ester získala dvě zlaté olympijské medaile, kdyby její táta nebyl finančně za vodou díky muzice.

Běžkař
29.01.
Ublížení na zdraví

Pirát bílé stopy! Běžkař srazil hocha (14) a ujel. Hrozí mu vězení

Nehodu na běžkařské trati vyšetřují jablonečtí policisté. Ve čtvrtek večer srazil běžkař na Jizerské magistrále čtrnáctiletého chlapce. Po srážce vstal a ujel pryč, o zdraví chlapce se nezajímal. Zraněný skončil v nemocnici, po běžkaři policisté pátrají.

víkend - noční závod
15.01.

VÍKEND: Noční dobrodružný závod na běžkách

Běh na lyžích zažívá v posledních sezónách neuvěřitelnou renesanci. Jak se na běžkařský závod připravit, na co nezapomenout a na co si dát pozor?

Jakub Janda - dotace
aktualizováno 11.12.
anketa pozměňovací návrh

Poslanec Janda chce vzít peníze obětem násilí a dát je do sportu

Poslanec a bývalý skokan na lyžích Jakub Janda (ODS) chce jedinou státní dotaci na rovnost mužů a žen přesunout na sport. Kvůli dotačnímu programu ve výši sedm milionů korun, ze kterého jsou financovány mimo jiné i projekty týkající se obětí domácího násilí, už podal i pozměňovací návrh ke státnímu rozpočtu na rok 2018. Sněmovna ho má projednávat tento týden.