Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Chovanec, Hamáček
aktualizováno 15.10.
Stranické hádky

Válka v ČSSD: Chovanec chce shodit vládu, Hamáček oponuje

V ČSSD je po volbách pořádně hustá atmosféra. Zatímco předseda strany Jan Hamáček se snaží zůstat optimistou, od jeho stranických kolegů zaznívá ostrá kritika. Do způsobu fungování strany si kopnul i bývalý předseda ČSSD Milan Chovanec na svém facebookovém profilu. A Hamáček si to nenechal líbit!

Výměna manželek: Pekelných deset dní! - 4
04.10.
Výměna manželek

Míra odhalil temné tajemství Lucie! Tohle náhradní manželce přeje

Ve středu mohli diváci sledovat další díl reality show Výměna manželek. Znovu se setkaly naprosto rozdílné rodiny, vznikalo proto mnoho sporů. Většinu z nich vedl Míra s náhradní manželkou Lucií, která je podle něj špindíra.

Hádka na dovolené
aktualizováno 26.08.
Partnerské hádky

Vztahy ničí hádky o peníze. Za toto partneři utrácejí. PŘEHLED

Nejčastějším důvodem hádek mezi partnery jsou rozdílné názory na to, za co utrácet peníze, ať už se jedná o boty, oblečení, cigarety nebo zábavu. To, co jsou lidé ochotni odpustit sobě, partnerovi často netolerují. Podle nejnovějšího průzkumu dokonce přibývá mužů, kteří nejsou ochotni dávat své polovičce žádné peníze.

Prásk.tv píše:

Jasmina Alagič a Rytmus
čtěte o tématu hádky na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Fast Food Film zvou pod pokličku rychlého občerstvení

Rychlé občerstvení nejsou jen cheeseburgery a káva u McDrive, ale i tisíce lidských příběhů.

Angelina Jolie a Brad Pitt v Cannes
14.06.
spory hvězd

Angelina a Brad spolu bojují o děti! Soud zavedl přísná opatření

Angelina Jolie (43) a Brad Pitt (54) momentálně vedou soukromou válku. Hlavním důvodem je výchova jejich šesti dětí. Celý spor vygradoval, když herečka oznámila, že odjede s celou rodinou na šest měsíců do Anglie. To si herec nenechal líbit. O děti bojuje!

Damilya Jossipalenya
12.06.
Tragická událost a vydírání

Přítel jí vyhrožoval, že zveřejní její erotická videa a fotky. Zabila se

Mladá studentka Damilya Jossipalenyová (24) skočila ze svého apartmánu v Londýně poté, co jí přítel Alessio Bianchi (26) vydíral, že jejich společná erotická videa a fotky rozešle rodině.

Irina a Alex
aktualizováno 29.03.
život po výměně

Michal byl jako tyran, svěřila se Irina. Promluvila o obtěžování

Ve středu večer jste mohli sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek. Irina se dostala do rodiny despotického Michala, který jí celých osm dní dával pořádně zabrat. Jak na natáčení vzpomíná a co si o náhradním manželovi myslí?

Miroslav Kalousek
07.03.
hádky ve Sněmovně

Kalousek se tvrdě pustil do Okamury. Toto šéfovi SPD vzkázal

Poslanci dnes neodvolali z funkce místopředsedu Sněmovny Tomia Okamuru (SPD), který čelil kritice kvůli svým výrokům o koncentračním táboře pro Romy v letech u Písku. Poslancům se nepodařilo schválit program mimořádné schůze, když pro něj nebyli představitelé SPD, KSČM a až na Rostislava Vyzulu ani zástupci ANO. Patrně nejhlasitěji Okamuru kritizoval Miroslav Kalousek z TOP 09.

Výměna manželek: Denisa utrpěla úraz! - 9
aktualizováno 07.03.
premiérový díl

Drsné hádky ve Výměně manželek: Denisa skončí s monoklem! VIDEO

Už dnes večer můžete sledovat premiérový díl Výměna manželek. V tomto díle uvidíte, jak si poradí citlivá Denisa v domácnosti se starším despotickým manželem Mirkem a jestli si Lucie během pobytu v rodině s pohodovým náhradním manželem dokáže uvědomit, co chce od života.

Smrt Lucie
02.02.
záhadná smrt v Bratislavě

Po drsné hádce Lucie (35) vypadla z balkonu. Sousedé promluvili

Případ jako z kriminálního seriálu vyšetřují policisté v Bratislavě. V pondělí večer v Ružinově za záhadných okolností zahynula známá vědkyně. Vypadla z balkonu. Pádu však předcházely děsivé výkřiky a volání o pomoc.

Výměna manželek: Smrdíš, nestaráš se o sebe! - 7
aktualizováno 24.01.
osm očí

Drsná Výměna: Smrdíš a nestaráš se o sebe, seřval Roman Šárku

Už dnes večer můžete sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát uvidítě, jak si poradí veganka Míša v rodině se čtyřmi dětmi a manželem, který se rád napije, a jestli se dokáže Šárka přizpůsobit pražské rodině, která má vysoké životní cíle.