Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Výměna manželek: Hádky nebraly konce ani během „osmi očí“! - 6
aktualizováno 13.09.
výměna manželek

Hádky vygradují při osmi očích! Vašek se neovládne a vybouchne

Dnes večer můžete sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát uvidíte, jestli se dokáže mladá maminka Katka přizpůsobit životu v rozestavěném domě a jak zvládne Monika tři malé děti a hlavně nepříliš tolerantního manžela.

Náhradní matka Iva kouří na balkoně
aktualizováno 04.09.
video premiérová výměna

Dítě nechám vybrečet, říká máma (17) z Výměny a kouří na balkoně

Začíná další týden a s ním přijde další premiérová Výměna manželek. Po "hadí“ Výměně se opět máte na co těšit. Hlavní hrdinkou tentokrát bude 17letá Iva na mateřské dovolené a její výrazně starší manžel. A bude se na co dívat.

Výměna manželek: Rvačka během osmi očí - 24
29.08.
ostrá výměna manželek

Drsná Výměna odrovnala i baviče Kazmu! Řekl, co si o rodině myslí

Snad žádný díl Výměny manželek nevyvolal mezi lidmi takový poprask jako ten, který televize Nova odvysílá ve středu. A není divu, i z krátké ukázky je jasné, že to skutečně bude stát za to! Výstup jedné z manželek dokonce odrovnal i populární české baviče.

Prásk.tv píše:

Výměna manželek - Monika a Vašek
čtěte o tématu hádky na Prásk.tv
Obchodní sdělení

České čistící prostředky s padesátiletou tradicí

Výrobky pod značkou Larrin začalo družstvo Styl vyrábět již v 80. letech minulého století a v té době patřily mezi špičku československé produkce, jak svou kvalitou, tak i vzhledem. Tehdy výrobní družstva obvykle výrazně oživovala svými výrobky běžnou produkci státních podniků.

Kouření
aktualizováno 18.06.
hádky o kouření

Zákaz kouření v praxi: Lidé kouří před hospodami a ruší okolí

Protikuřácký zákon už začíná vadit nejen kuřákům, ale i lidem bydlícím v okolí restaurací. Kouřit se totiž teď chodí před hospody a místní si stěžují na rušení nočního klidu. Řešení situace je ale v nedohlednu.

Výměna manželek Rosťa a Lenka
aktualizováno 25.05.
jak žijí dnes

Petr je ubožák, vzkázala Lenka z Výměny. Přiznala osudovou chybu

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Proti sobě se tentokrát postavila rodina se sedmi dětmi a domácnost, ve které vychovávají jen jedno. Vztahy jsou po Výměně na bodu mrazu, po natáčení došlo ke konfliktu, na který Lenka nemůže zapomenout.

Výměna manželek Věra a Petr
24.05.
jak žijí dnes

Petr z Výměny prozradil Lenčino tajemství: Prý si chce najít milence

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát jste se mohli podívat na to, jak žije rodina se sedmi dětmi a jestli si v ní poradila Lenka, která má jedno malé miminko. Jak žije početná rodina dnes?

Výměna manželek - milenec - 3
10.05.
jak žijí dnes

Ivetu z Výměny byste nepoznali! Dnes je z ní kočka a žije nový život

Ve středu večer jste mohli sledovat oblíbenou reality show Výměna manželek. Tentokrát se hodně skloňovalo slovo nevěra. Přímo před kamerami totiž došlo ke konfliktu Petra s milencem jeho manželky Ivety. Přečkali manželé vztahovou krizi?

Petra a Nika
aktualizováno 06.04.
sestřih sporů

Nejostřejší hádky Petry a Niky: Poslaly se do pr****! Které fandíte?

Nika z Robinsonova ostrova se v soutěži snesla jen s málokým, kdo jí ale skutečně ležel v žaludku, byla Petra. Každá z žen totiž měla naprosto jiný přístup k životu. Není divu, že to nejednou skončilo ostrou hádkou.

Výměna manželek: Lesbický pár a manželství v krizi
aktualizováno 14.03.
premiérový díl

Lesbičky a smutné přiznání ve Výměně: Bil mě otec, pak i manžel

Už ve středu večer se můžete těšit na další premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát uvidíte, jak si poradí Lída v netradiční lesbické rodině, a zda se dokáže Monika přizpůsobit v domě, kde žije více generací, navíc s temperamentními dětmi.

Výměna manželek: Neskutečné útoky tchyně na dceřina manžela! - 8
aktualizováno 22.02.
pustila se do zetě

Drsné útoky tchyně ve Výměně: "Lžeš jak dobytek," řvala na zetě

Už dnes večer můžete sledovat premiérový díl Výměny manželek. Tentokrát se můžete těšit na to, jak si poradí Míla s nemluvným manželem, dvěma malými dětmi a tchyní, která se do všeho plete. A dokáže se Alena přizpůsobit naprosto odlišné domácnosti s dospělými dětmi a pracovitým manželem?