Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Velikost penisu
19.10.
Velikost napříč světem

Unikátní MAPA: Kde na světě mají muži největší a nejmenší penisy?

Ať už na velikosti záleží, nebo ne, statistici dělají svoji práci poctivě. A tak existuje i mapa, ve které jsou zakresleny údaje o délce penisu v jednotlivých zemích světa. Nejlépe jsou na tom muži v jihozápadní Africe, nejhůře v Indii.

Máslo
aktualizováno 09.10.
Platy vs. ceny

Máslo je levnější než v 90. letech! Zdražilo až letos! SROVNÁNÍ

Cena másla dál roste a v Česku působí naprostou hysterii. Přitom na začátku 90. let byla kostka másla v přepočtu na tehdejší platy ještě dražší. Vyplývá to z údajů Českého statistického úřadu.

Úřad práce - ilustrační foto
aktualizováno 09.10.
ekonomika

Nezaměstnanost je nejnižší od roku 1998. Práci nemá 284 tisíc lidí

Nezaměstnanost v Česku v září klesla na 3,8 procenta ze srpnových čtyř procent. Uchazečů o práci bylo 284.915, což je nejnižší počet od května 1998. Oznámil to dnes Úřad práce ČR. Meziročně se nezaměstnanost snížila o 1,4 procentního bodu. Počet volných pracovních míst se naopak meziměsíčně i meziročně zvýšil.

Prásk.tv píše:

Kdy a jak zemřete? - 1
čtěte o tématu statistika na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Důchodce
aktualizováno 22.09.
spočítejte si důchod

Senioři v Česku berou důchod i 100 tisíc! Zvýšit si ho můžete i vy

Dva lidé v České republice pobírají měsíčně důchod vyšší než 100 tisíc korun. Vyplývá to z dat České správy sociálního zabezpečení (ČSSZ) a Statistické ročenky z oblasti důchodového pojištění. Průměrný důchod byl v loňském roce 11 460 korun.

Rodiče
22.09.
pomsta rodičů

S netradičními jmény dětí se roztrhl pytel. Tato jsou nejšílenější

Do babyboxu ve Strakonicích někdo v noci na čtvrtek odložil novorozenou holčičku. Dostala netradiční jméno Melitta. Není to ale to nejexotičtější jméno, které rodiče svým dětem v poslední době dali.

Sebevražda - ilustrační foto - 1
aktualizováno 11.09.
česko je na špici

Sebevražd stále přibývá: Každých 40 vteřin se zabije jeden člověk

Více než 800 tisíc lidí na světě si ročně vezme život vlastní rukou. Vyplývá to z údajů Světové zdravotnické organizace (WHO). Česko se řadí počtem sebevražd vysoko nad světový i evropský průměr.

Úřad práce - ilustrační foto
08.09.
Příznivá bilance

Nezaměstnanost je nejníž za 19 let, bez práce jsou čtyři Češi ze sta

Nezaměstnanost v Česku v srpnu klesla na čtyři procenta z červencových 4,1 procenta. Uchazečů o práci bylo 296 826, což je nejnižší počet od června 1998. Oznámil to dnes Úřad práce ČR.

Nebezpečná místa na silnicích
05.09.
Smrtelné nehody

Kde se na českých silnicích nejvíc umírá? Experti zveřejnili MAPU

Největší tuzemské pojišťovny zveřejnily statistiky nejnebezpečnějších míst v Česku. Tedy míst, kde se nejvíc bourá a nejvíc umírá. Tyto úseky sledují i dopravní policisté, experti a samozřejmě silničáři, kteří se je snaží okamžitě opravit.

Děti ve škole
31.08.
Počty ze škol

Do českých škol chodí 1,5 milionu dětí! O učiliště není zájem

Už v pondělí usednou do školních lavic noví prvňáčci, ale také ostřílení studenti. Loni počet žáků na základních školách překročil 900 tisíc, na střední studovalo 420 tisíc mladých. Zatímco počty na základce mírně rostou, na středních prudce klesají.

Dopravní nehoda - ilustrační
28.08.
Klidnější prázdniny

Dobrá zpráva! Letos v létě na silnicích umírá méně lidí než loni!

Kolony, úmorné vedro, pomalé popojíždění, cesty na dlouhé vzdálenosti. To všechno je o letošních prázdninách stejné jako loni. Co ovšem rozhodně stejné není, je počet lidí, kteří zemřeli při dopravních nehodách.