Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Americký konvoj
Aktualizováno 1.4. 2015 13:21
Průjezd armády

Americký konvoj opustil Česko! Vojáci přilákali tisíce lidí

Americký vojenský konvoj opustil po čtyřech dnech Česko. Poslední vozidla opustila naše území krátce po poledni. Celé čtyi dny se Američané těšili velkému zájmu, odpůrců průjezdu byla jen hrstka.

FOTO + VIDEO dragoon ride

Podívejte se: Takhle vypadá americký Stryker uvnitř! GALERIE

V pondělí dorazil do pražské Ruzyně konvoj americké armády, po cestě i v cíli jej vítaly tisíce lidí. Dnes mají všichni zájemci možnost si techniku, projíždějící naší republikou, detailně prohlédnout.

Foto s Američany
Aktualizováno 30.3. 2015 20:54
foto Dragoon Ride Českem

HIT INTERNETU těchto dnů: Fotka s americkými vojáky! GALERIE

Američtí vojáci v neděli vjeli do Česka. V rámci své cesty na domovskou základnu v německém Vilsecku se ale v Česku stali celebritami. Sociální sítě se doslova plní fotkami s Američany. Kdo by neměl selfie, nebo alespoň fotku s Američany, jakoby na Facebooku ani nebyl.

Obchodní sdělení

Od června na STK se stočeným tachometrem neprojdete!

Jak stát bojuje proti přetáčení tachometrů? Odpovědnost přenáší na nové majitele. Pokud jste si koupili stočené auto, na STK vás teď vyhodí.

Americké vojenské kolony očima čtenářů
Aktualizováno 30.3. 2015 13:12
foto a video

Takhle fotili kolonu amerických vojáků čtenáři TN.cz! Podívejte se

Do Česka přijelo zhruba 500 amerických vojáků ve 115 vozidlech, převážně osmnáctitunových obrněných transportérech Stryker a terénních autech Humvee. Podívejte se, jak konvoje zaznamenali čtenáři TN.cz.

Americký konvoj dorazil do Prahy - 14
Aktualizováno 30.3. 2015 20:56
foto + video američané v česku

Všechny americké konvoje jsou už v Praze! Zítra mají volný den

Americké vojenské kolony v pondělí pokračaly na své cestě do ruzyňských kasáren. Odsud budou společně pokračovat v cestě na domovskou základnu v Německu.

Kolona americké armády z Bohumína - 4
Aktualizováno 29.3. 2015 19:05
podívejte se

FOTO A VIDEO: Americká armáda v Česku očima čtenářů

Českem do středy projede zhruba 500 amerických vojáků ve 115 vozidlech, převážně osmnáctitunových obrněných transportérech Stryker a terénních autech Humvee. Podívejte se, na foto a video od čtenářů TN.cz.

1740121
Aktualizováno 29.3. 2015 21:35
on-line Americká armáda v Česku

SLEDOVALI JSME: kolonu zdržela porucha i protestující muž

Američtí vojáci dorazili do Česka. První kolona se objevila u hranic s Náchodem. Další u Bohumína, tu ale zpozdila závada transportéru Stryker. Třetí konvoj jedoucí z Polska přejel hranice v Harrachově.

Americký konvoj
Aktualizováno 29.3. 2015 14:49
Spojenecká armáda u nás

Americký konvoj projíždí Českem! PODROBNÉ MAPY A ČASY

Už dnes začne čtyřdenní putování amerických vojáků Českem. Dopoledne překročí hranice Česka na třech místech v Bohumíně, Náchodě a Harrachově. V následujícím přehledu se dozvíte, kudy Američané přesně pojedou, a jaký mají v Česku program.

1739840
Aktualizováno 28.3. 2015 14:41
Kolik to bude stát

Americký konvoj se blíží do Česka: OTÁZKY A ODPOVĚDI

Už v neděli do Česka přijede konvoj americké armády, zdrží se tu do středy, kdy naši republiku opustí a zamíří na svou domovskou základnu ve Vilsecku v Německu. Kolik bude průjezd konvoje stát? Kdy přesně američtí vojáci Českem projedou? V následujícím textu najdete odpovědi na tyto i další otázky.

Vaše téma - s Jiřím Vyvadilem a Tomášem Klvaňou
Aktualizováno 27.3. 2015 17:13
Vaše téma

Duel o americkém konvoji: Jiří Vyvadil vs. Tomáš Klvaňa

Speciál živého diskusního pořadu TN.cz Vaše téma byl duelem jednoho z obdivovatelů Ruska, přítele Ruska a jednoho z nejznámějších odpůrců průjezdu amerického konvoje Českem Jiřího Vyvadila a naopak podporovatel amerického konvoje Tomáš Klvani. Podívejte se, co si řekli.