Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

2075676
24.11.

Bulvární show PRÁSK 23. 11. 2017

Oskarový režisér Jiří Menzel je v kritickém stavu v nemocnici! Václav Noid Bárta a tahanice o dceru! Pořádně se zapotil, když říkal, jak to doma má. Jiří Pomeje se ztrácí před očima! Drží drastickou hladovku a chce zákeřnou nemoc vyhladovět. Za 14 dní ale hodně zhubnul, a navíc čelí nechutných útokům, kvůli tomu, že o rakovině mluví! Nikdy si za rozhovor nevzal ani korunu!

2069981
10.11.

Bulvární show PRÁSK 10. 11. 2017

Jiří Pomeje! Rakovina se vrátila! Herec a dabér přemýšlí o životě, i o tom, zda vše neukončí! Exkluzivní zpověd!

Státní vyznamenání
aktualizováno 03.11.
video státní ocenění

Zeman rozdal vyznamenání a spustil lavinu kritiky mezi umělci! 

Pomluvy, lži, závist - českým showbyznysem hýbe válka slavných a za vším stojí státní vyznamenání od prezidenta Miloše Zemana. Zatímco jedni ho přijali s úctou, jiným nabídnuto nebylo, nebo ho odmítli. A tak tu máme znepřátelené tábory!

Prásk.tv píše:

Jiří Pomeje stále drží hladovku. Jak je na tom?
čtěte o tématu Prásk! na Prásk.tv
Obchodní sdělení

„Hmm, doba dřevěná je doba dřevěná...“

Takhle by asi pochvalně mručel člověk neandrtálský z Macha a Šebestové. Na rozdíl od doby ledové je ovšem doba dřevěná zdraví prospěšná. Za časů neandrtálců byly lesní porosty divočinou, o kterou nikdo nepečoval. Zato v dnešní době si můžeme vychutnávat lesy, které po několik generací zušlechťují lesáci, lesníci, vědci a tisíce dalších dobrovolníků. A stále víc, protože lesy se rozšiřují – ročně přibližně o 2000 ha.

Gábina Partyšová
aktualizováno 02.11.
proč se rozešli

Zpověď Partyšové o rozchodu s manželem: Detaily o konci vztahu

Světem českého showbusinessu otřásla včera zpráva o tom, že oblíbená moderátorka Gábina Partyšová se rozchází se svým manželem Danielem Farnbauerem. Gábina tuto novinku oznámila na svém Instagramu.

2057269
13.10.

Bulvární show PRÁSK 12. 10. 2017

Stěhování Verunky za Jágrem je na bodě mrazu. Proč se jí do Calgary tak moc nechce? Kdo je první dáma Ameriky? Ivana Trump se tak nazvala v jednom z rozhovorů. Melania ale vrací úder. Nejdřív se paparazzi bránili, teď na sebe fotkami na síti práskají sami. Realitu si ale hodně dokreslují! Na Národní divadlo se snáší kritika ze všech stran, co fanoušky rozčiluje? A podívejte se také na první rozhovor s Agátou Prachařovou o malé Mie.

Agáta Hanychová
aktualizováno 12.10.
starostlivá máma

Agáta poprvé promluvila o dcerce Mie: Její fotku vám nikdy neukážu!

Agáta Prachařová se poprvé od narození dcery Mii objevila na veřejnosti. A i když zatím o miminku příliš nemluvila, před kamerami televize Nova udělala výjimku. Co na sebe práskla?

2063059
aktualizováno 25.10.

Bulvární show PRÁSK 28. 9. 2017

V Prásku! odhalíme další proměnu Tváře, také uvidíte jak si světové hvězdy nechávají dofouknout zadečky.

2042825
08.09.

Bulvární show PRÁSK 7. 9. 2017

Michal Novotný! Pravda o jeho útoku na prodavačku a exkluzivní zpověď samotného herce. Jen pár dní od smutného výročí smrti princezny Diany rozzářila Velkou Británii radostná zpráva. Kate je už potřetí těhotná. A tak se znovu rozjíždí kolotoč šílenství kolem ještě nenarozeného šlechtice. Po celém světě se uzavírají sázky na pohlaví i jméno dítěte. A také Vás s Práskem! vezmeme na jednu luxusní párty!

Eva Čížkovská s dcerou Adélou
07.09.
nahé herečky

Slavné krásky ukázaly své vnady! Reakce jejich dětí vás pobaví

Zahrát žhavou erotickou scénu a promenádovat se nahoře bez - i to mají v popisu práce herečky, které kývnou na nabídku zahrát si ve filmu tak, jak je pán Bůh stvořil. Odvážné scény jsou pak na odiv všem - divákům, ale i dětem samotných hereček! Jak to ratolesti slavných snášejí?

2008390
09.06.

Bulvární show PRÁSK 8. 6. 2017

Nechutné zneužití slavných! Na webech kolují falešné odhalené fotografie a montáže. Ukážeme vám dvojí život hvězdy popmusic! V médiích z Martina Kociána udělali ubožáka, kde se skrývá pravda a kde se skrývá on?