Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

2057269
13.10.

Bulvární show PRÁSK 12. 10. 2017

Stěhování Verunky za Jágrem je na bodě mrazu. Proč se jí do Calgary tak moc nechce? Kdo je první dáma Ameriky? Ivana Trump se tak nazvala v jednom z rozhovorů. Melania ale vrací úder. Nejdřív se paparazzi bránili, teď na sebe fotkami na síti práskají sami. Realitu si ale hodně dokreslují! Na Národní divadlo se snáší kritika ze všech stran, co fanoušky rozčiluje? A podívejte se také na první rozhovor s Agátou Prachařovou o malé Mie.

Agáta Hanychová
aktualizováno 12.10.
starostlivá máma

Agáta poprvé promluvila o dcerce Mie: Její fotku vám nikdy neukážu!

Agáta Prachařová se poprvé od narození dcery Mii objevila na veřejnosti. A i když zatím o miminku příliš nemluvila, před kamerami televize Nova udělala výjimku. Co na sebe práskla?

2051063
30.09.

Bulvární show PRÁSK 28. 9. 2017

V Prásku! odhalíme další proměnu Tváře, také zjistíme jak to má Ondřej Koptík s drogami a uvidíte i to, jak si světové hvězdy nechávají dofouknout zadečky.

Prásk.tv píše:

Boj mezi Veronikou Kopřivovou a Dianou Kobzanovou
čtěte o tématu Prásk! na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

2048419
22.09.

Bulvární show PRÁSK 22. 9. 2017

Bývalý milenec Hany Gregorové herečku pošpiňuje a na všem chce vydělávat! Jiří Pomeje před dalším vyšetřením! Rakovina mu stále ohrožuje živobytí! Manželky slavných fotbalistů! Co dělají s jejich penězi? A také vám prozradíme fígle přímo z maskérny - díky kterým budete vypadat neodolatelně!

Hana Gregorová a Ondřej Koptík - 1
aktualizováno 21.09.
sledovaný rozchod

Skutečná láska? Zhrzený Koptík prahne po penězích! Tohle udělal

Titulní strany bulvární plátků plní v posledních dnech jediné téma. Nebo spíš jediný zhrzený muž. Ondřeji Koptíkovi dala kopačky o 31 let starší milenka Hana Gregorová. A on ji chce zpátky! I když možná víc než o lásku mu jde o peníze.

2042825
08.09.

Bulvární show PRÁSK 7. 9. 2017

Michal Novotný! Pravda o jeho útoku na prodavačku a exkluzivní zpověď samotného herce. Jen pár dní od smutného výročí smrti princezny Diany rozzářila Velkou Británii radostná zpráva. Kate je už potřetí těhotná. A tak se znovu rozjíždí kolotoč šílenství kolem ještě nenarozeného šlechtice. Po celém světě se uzavírají sázky na pohlaví i jméno dítěte. A také Vás s Práskem! vezmeme na jednu luxusní párty!

Eva Čížkovská s dcerou Adélou
07.09.
nahé herečky

Slavné krásky ukázaly své vnady! Reakce jejich dětí vás pobaví

Zahrát žhavou erotickou scénu a promenádovat se nahoře bez - i to mají v popisu práce herečky, které kývnou na nabídku zahrát si ve filmu tak, jak je pán Bůh stvořil. Odvážné scény jsou pak na odiv všem - divákům, ale i dětem samotných hereček! Jak to ratolesti slavných snášejí?

2008390
09.06.

Bulvární show PRÁSK 8. 6. 2017

Nechutné zneužití slavných! Na webech kolují falešné odhalené fotografie a montáže. Ukážeme vám dvojí život hvězdy popmusic! V médiích z Martina Kociána udělali ubožáka, kde se skrývá pravda a kde se skrývá on?

Tom Felton jako Draco Malfoy
25.05.
Jak teď vypadá?

Draco Malfoy je v Praze! Hvězdu Harryho Pottera byste nepoznali

Herec Tom Felton se lidem do paměti vryl jako Draco Malfoy, který ve filmové sérii neustále bojoval s hrdinou Harrym Potterem. Postavou záporáka si zajistil dostatečnou popularitu u režisérů i fanynek. A teď ho můžete potkat i v Praze! I když ho možná nepoznáte...

1999962
19.05.

Bulvární show PRÁSK 18. 5. 2017

Velkým ožehavým tématem je hvězdný neplatič - bouřlivák Tomáš Řepka! Jak je to s domem, ve kterém ještě nedávno bydleli s Vlaďkou Erbovou? Podívali jsme se přímo na místo!

Prásk!

Pořad Prásk!

Prásk! přináší ty nejlepší zprávy ze světa showbyznysu, kuriozity, zajímavosti ze života celebrit, ale i zajímavé příběhy z každodenního života.

Diváci magazín Prásk! milují a přáli si, aby jeho tvůrci živě reagovali na společenské kauzy. Marcela Škábová jako šéfka projektu jejich přání vyslyšela a ve čtvrtek na Nově v 21:30 jste v roce 2014 mohli vidět první ŽIVÝ DÍL! Ale Prásk! pokračuje dál. Se šéfkou Marcelou Škábovou, reportéry Danem Brabcem a Honzou Marešem a krásnou Veronikou Petruchovou ho můžete sledovat každý čtvrtek ve stejný čas po Ordinaci v růžové zahradě 2.