Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Sníh na dálnici
aktualizováno včera 20:48
Řešení situace

ANO doporučuje Ťokovi zavést na dálnici D1 "polovojenský režim"

Kolegové z hnutí Ano, doporučují ministru dopravy Danu Ťokovi, aby na dálnici D1 zavedl jiná pravidla než na ostatních komunikacích. Navrhují zavést tam takzvaný polovojenský režim. Jedině tak se prý dá podle nich zabránit krizovým situací, kterými je D1 pověstná.

Výstavba dálnice - ilustrační foto
aktualizováno 10.01.
Ministerský návrh

Brzdění staveb se ekologům asi prodraží, Ťok chystá vysoké kauce

Ekologickým aktivistům se možná prodraží blokování staveb. Ministr dopravy chce totiž zavést desetitisícové kauce za napadání stavebních povolení. A právě to je u českých aktivistů celkem běžné, například dnes zdržují výstavbu asi dvou set padesáti kilometrů dálnic.

Dan Ťok
08.01.
Pod palbou

Ředitelství silnic a dál NIC. Ministr Ťok je kvůli D1 terčem vtipálků

Ministr dopravy a jeho výroky nebo kolaps na dálnici D1 vyvolaly spoustu reakcí na sociálních sítích. Dan Ťok se v kolážích nebo vtipech stal hvězdou filmu, seriálu i reklamy na léky pro pány.

Obchodní sdělení

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

Rozhodli jste se začátkem roku pro změnu životního stylu? Odstartujte zdravěji každý den s Albertem.

Internet se baví na účet ministra dopravy Ťoka
aktualizováno 04.01.
INTERNETOVÝ HUMOR

A pak, že se na D1 nemaká! Lidé se smějí ministru Ťokovi

Reakce na dopravní komplikace na nejfrekventovanější české dálnici D1 na sebe nenechaly dlouho čekat. Kromě rozhořčených komentářů naštvaných řidičů uvězněných v kolonách se objevilo i několik povedených vtípků. Internet se baví především na účet ministra dopravy Dana Ťoka

Komplikace na dálnici D1 - Dan Ťok
03.01.
Kalamita na dálnici

"Nic zásadního se nestalo," uvedl Ťok ke kolapsu dálnice D1!

Ministr dopravy Dan Ťok zamířil ve čtvrtek na Vysočinu, kde opět kolabuje doprava na dálnici D1. Resort ale podle Ťoka udělal vše, co bylo třeba, aby byl opravovaný úsek zprovozněn. Práce by mohly znovu začít už tento pátek.

Komplikace na dálnici D1 - Dan Ťok
aktualizováno 18.12.
Kolaps na D1

Legrační výmluva ministra Ťoka. Doufal, že v prosinci nebude sníh

Ministr dopravy Dan Ťok, který je kvůli kalamitě na dálnici D1 terčem kritiky opozice, popudil zástupce ostatních stran dalším výrokem. Na tiskové konferenci ve sněmovně totiž řekl, že ministerstvo doufalo, že do půlky prosince nepřijde na Vysočině kalamitní sníh.

Kolony na dálnici D1
aktualizováno 17.12.
Kolabující dálnice

Ministerstvo se konečně probudilo! Navrhlo, jak vyřeší D1

Problémový úsek dálnice D1 na Vysočině se okamžitě rozšíří, aby vznikl plnohodnotný pruh a úsek se dal dobře udržovat. Svodidlo se posune o metr až metr a půl dopředu. Novinářům to po ranní schůzce s ředitelem ŘSD řekl ministr dopravy Dan Ťok (za ANO).

Dan Ťok - 2
14.12.
anketa je dobrý ministr?

Pět největších průšvihů ministra Ťoka. Pustili se do něj i kolegové!

Desítky kilometrů dlouhé kolony se ve středu kvůli sněhu tvořily na dálnici D1. Někteří politici z toho viní ministra dopravy Dana Ťoka, a to kvůli prodloužení oprav v kritickém úseku. Není to ale jediný problém, který během svého působení v resortu dopravy musel Ťok řešit.

Dan Ťok - kolony na D1
aktualizováno 13.12.
problémy na D1

Ministr viní z kolapsu kamioňáky, dopravci naopak silničáře a policii

Problémy na D1 ztrpčují životy řidičům už třetí den. Doprava v opravovaném úseku na Vysočině kolabovala i ve čtvrtek. Ministr obvinil z problémů řidiče kamionů, kteří jsou podle něj neukáznění a dělali si v kolonách pauzy. Sdělil to na tiskové konferenci po setkání s ředitelem dopravní policie Tomášem Lerchem a generálním ředitelem ŘSD Janem Kroupou. Sdružení Česmad už dříve z celé situace naopak obvinilo ŘSD a policii.

Dan Ťok - 2
27.11.
Soudní spor

Ťok: Peníze jsem nikdy neskrýval! Exmanželka mluví o "odklonu"

Bývalá manželka ministra dopravy Dana Ťoka svého exmanžela podezírá, že před ní odklonil několik milionů korun, aby se o ně při rozvodu nemusel dělit. Ministr dopravy to nejprve odmítal komentovat, v úterý se k obvinění své bývalé ženy pro televizi Nova vyjádřil.