Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Lurdy
13.02.
Zázračné uzdravení

Ženu uzdravil boží zásah. Katolická církev uznala 70. zázrak

Francouzský biskup Jacques Benoit-Gonin z Beauvais v neděli uznal případ uzdravení jeptišky Bernadette Moriau za zázrak. Devětasedmdesátiletá Francouzka trpěla podle britského deníku The Telegraph téměř čtyřicet let zánětem sedacího nervu, který způsobuje bolesti v oblasti pasu, zad i končetin. Po návštěvě svatého pramenu v Lurdách bolesti odezněly a její zdravotní stav se nevysvětlitelně zlepšil.

Biskup Tomáš Holub
28.01.
reakce na volby

Biskupové vyzvali ke smíru. Holub je z výsledku voleb zklamán

Výsledek prezidentské volby podle plzeňského biskupa Tomáše Holuba ukazuje, že většina české společnosti nechce být natolik otevřená Evropě, jako byl vyzyvatel Miloše Zemana Jiří Drahoš. Holub to řekl ČTK s tím, že ho výsledek mrzí.

Zvětšování penisu
aktualizováno 08.12.
Zázračné ruce?

Kazatel zvětšuje penis na počkání! Stačí krátká modlitba. VIDEO

Lidé, kteří se svěří do péče ghanského biskupa, nepotřebují plastickou operaci. Kazatel tvrdí, že dokáže napravit jakoukoliv vadu. Na internetu se objevilo video, kde údajně pomáhá mužům k většímu penisu a aktivnějším spermiím.

Obchodní sdělení

Společnost Auto ESA poskytla vozy hvězdám z NHL

Petr Mrázek z klubu Philadephia Flyers a Tomáš Hertl ze San Jose Sharks budou během letní přestávky jezdit ve vozech Volvo XC60, které jim poskytla společnost Auto ESA.

Rozloučení s knězem Jacquesem Hamelem
aktualizováno 02.08.
uctění památky

Francie se loučila s knězem zavražděným islamisty. VIDEO

Rozezněním zvonů se v úterý některé farnosti v ČR přidaly k uctění památky kněze Jacquesa Hamela, kterého zavraždili minulý týden islámští útočníci. K pietě vyzvala české věřící Česká biskupská konference. Zvony se rozezezněly v 15 hodin.

Tomáš Holub byl jmenován biskupem
aktualizováno 12.02.
představitelé víry

Tento český voják to dotáhl hodně daleko! Teď dostal pořádnou funkci

Novým plzeňským biskupem bude Tomáš Holub. Biskupem plzeňské diecéze ho dnes jmenoval papež František, vyplývá to ze sdělení apoštolské nunciatury v ČR. Jméno nového biskupa bylo také dnes v poledne oznámeno v plzeňské katedrále sv. Bartoloměje. Holub se funkce ujme 30. dubna.

Jiří Paďour
aktualizováno 11.12.
Ztráta pro církev

Zemřel biskup Paďour! Havlův kamarád a vystudovaný herec

Katolická církev přišla o významnou osobnost. Ve věku 72 let dnes zemřel emeritní českobudějovický biskup Jiří Paďour.

Nový biskup Vlastimil Kročil
19.03.
nový "pastýř"

Papež František dnes jmenoval nového českého biskupa

Papež František dnes jmenoval biskupem českobudějovické diecéze třiapadesátiletého Vlastimila Kročila. Diecéze byla po rezignaci Jiřího Paďoura od loňského března bez biskupa.