Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zámek Schönbrunn ve Vídni
aktualizováno 16.08.
Statistika

Kde se žije nejlépe? Praha se umístila na šedesátém místě

Podle žebříčku nejlepších měst pro život, který každoročně sestavuje britský ekonomický týdeník The Economist, obsadilo první místo rakouská metropole Vídeň. Z českých měst se mezi 140 porovnaných dostala Praha, která skončila šedesátá. Nejhoršími místy jsou naopak syrský Damašek nebo největší město Nigérie Lagos.

Miroslav Kalousek, Andrej Babiš
01.08.
Výzkum popularity STEM

Babišova popularita klesá, Kalousek si překvapivě polepšil!

Přestože byl Andrej Babiš v červnu nejlépe hodnoceným politikem, ztratil svou dřívější většinovou podporu obyvatel. Druhý skončil Jaroslav Faltýnek, třetí pirát Ivan Bartoš. Překvapivě se ale vytáhl jeden z Babišových největších rivalů, Miroslav Kalousek. Přestože je pořád nejneoblíbenějším politikem, procento jeho podporovatelů roste.

Poslanecká sněmovna
aktualizováno 27.07.
Průzkum MEDIAN

Volební model: ANO by opět slavilo, opozice by ostrouhala

Podobně jako u červnových průzkumů, i v červenci by slavilo v parlamentních volbách triumf hnutí ANO. Z opozičních stran by se radovaly na druhém a třetím místě jen strany ODS a Piráti. Lidovci, TOP 09 a Starostové by ovšem strouhali. Vychází to z nového volebního modelu společnosti MEDIAN.

Prásk.tv píše:

Vegani - 1
čtěte o tématu průzkum na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sportovní výkony bez bolesti a umazaných rukou – Voltaren Emulgel s inovativním aplikátorem

Bezbolestná rekonvalescence zní skoro jako utopie. Zraněné místo vysílá do mozku signály, že není něco v pořádku. Jakmile ale ošetříte poranění, můžete si hned také ulevit od bolesti.

Prdění před partnerem
21.07.
podrobná studie

Třaskavé téma: Páry se svěřily, kdy se smí před partnerem prdět

Asi každý se v prvních měsících vztahu snaží působit co nejlépe, a tak před partnerem nedělá nic trapného nebo pobuřujícího. Mezi takové věci zadaní lidé řadí prdění, otevřené dveře na toaletu nebo pláč. Kdy podle nich na to uplyne dostatečná doba?

Andrej Babiš ve sněmovně
aktualizováno 16.07.
Výzkum CVVM

Vládě věří více Čechů, prezident je na půlce. Jásají voliči ANO

Důvěra lidí v prezidenta se stále pohybuje kolem 50 procent. Vládě podle nového průzkumu CVVM věří 34 procent respondentů. Mírně stoupla důvěra v Senát, naopak klesá podpora krajským a obecním zastupitelům.

Pátek 13.
13.07.
věříme pověrám?

Pátek 13. děsí nejvíc Plzeňáky. Z čeho má strach zbytek republiky?

Už podruhé letos vyšel pátek na třináctý den v měsíci. Jenže zatímco jedny nechává toto magické datum úplně klidné, jiným jen při jeho vyslovení běhá mráz po zádech. Jakým pověrám věříme a kde se v Česku lidé pátku třináctého bojí nejvíc?

Andrej Babiš v Bruselu
12.07.
Nový průzkum

Ve volbách by ANO slavilo triumf. Dvě opoziční strany by pohořely

Nejnovější volební model agentury CVVM hovoří jasně - ve volbách by hnutí ANO slavilo jednoznačný triumf a pokořilo by hranici 30 % hlasů. Naopak strany TOP09 a STAN by se pravděpodobně ani nedostaly přes hranici 5 % nutnou pro vstup do Poslanecké sněmovny.

Andrej Babiš - 3
04.07.
volební model stem

Volby by drtivě vyhrálo hnutí ANO. TOP 09 a STAN totálně propadly

Jen sedm stran by se podle červnového výzkumu společnosti STEM dostalo do parlamentu. Volby by vyhrálo s velkým náskokem hnutí ANO, následovala by ODS a Piráti. TOP 09 ani STAN by nepřekročily pětiprocentní hranici. Volební účast by se pohybovala kolem 55 %.

Vildumetzová, Čunek, Šimek Krnáčová
aktualizováno 28.06.
anketa průzkum oblíbenosti

Jste spokojeni s lídrem kraje? Tito od vás mají nejlepší hodnocení!

Ačkoli jsou někteří ve svých funkcích už dlouhé roky, téměř polovina Čechů stále nezná svého hejtmana. Kdo z šéfů krajů se mezi lidmi zapsal nejlépe a koho hodnotí občané nejhůř, zjišťovala agentura STEM/MARK. Ta nyní zveřejnila výsledek výzkumu.

Šťastná rodina
25.06.
srovnání krajů

Kde se u nás žije nejlépe? Praha propadla! Jak dopadl váš kraj?

Nejlépe se žije lidem v Královéhradeckém kraji, potvrdil to výzkum Místo pro život. Na druhém místě se umístil kraj Zlínský, bronz bere Praha. Hodnotily se především podmínky na pracovním trhu, vzdělání v regionu či kulturní a společenské vyžití.