Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Petra Palusková pase ovce
15.11.
drsná reality show

Robinsonka Petra v slzách: Kvůli ovcím si úplně promočila kalhotky

Účastníce úspěšné reality show Robinsonův ostrov zkouší štěstí i v zahraničí. Petra Palusková se před několika týdny zapojila do drsného pořadu Farma na televizi Markíza. A lehké to tam rozhodně nemá.

KOŘENÍ: Techno farmáři
05.11.

KOŘENÍ: Techno farmáři

Technika a výdobytky moderní společnosti postupně pronikají do všech oblastí lidského života.

Petra Palusková na Farmě
aktualizováno 31.10.
drsné podmínky

Robinsonka Petra opět v reality show: Ovce ji dohnaly k slzám!

Není to tak dávno, co se sexy Robinsonka Petra Palusková vrátila z pustého ostrova, a už se po hlavě vrhla do další reality show. Tentokrát zkouší štěstí na slovenské Farmě. Jenže tropický ráj a drsná salaš nejsou to samé.

Prásk.tv píše:

Petra Palusková - 1
čtěte o tématu Farma na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Salmonela
aktualizováno 17.05.
obrovské bolesti

Křeče, krev, průjmy: 50 dětí se z výletu vrátilo se salmonelou!

Středočeští a liberečtí hygienici prošetřují hromadnou nákazu salmonelou, která postihla téměř 50 dětí ze dvou školek na farmě v Soběhrdech. Děti se vrátily z výletu s obrovskými bolestmi. Dvě dokonce skončily v nemocnici.

KOŘENÍ: Larvy z farmy
07.05.

KOŘENÍ: Larvy z farmy

Hmyz je jídlem budoucnosti, pyšní se skvělými výživovými hodnotami a je šetrný k peněžence i k přírodě.

Šťastný medvěd
aktualizováno 30.04.
dojemné video

Medvěda zachránili z farmy na žluč. Jeho radost vás dostane

Takhle vypadá nefalšovaná radost! Video zachycuje medvěda Tuffyho, který byl osvobozen z farmy na žluč ve Vietnamu. Poprvé v životě se koupe ve vodě v chráněné stanici pro medvědy. Dosud celý život strávil v krutých bolestech v malé kleci...

Hasiči
aktualizováno 20.04.
zbinohy na jihlavsku

Hasiči bojovali s požárem farmy. Rodině se podařilo z domu utéct

Hasiči se během středečního rána potýkali s rozsáhlým požárem zemědělské usedlosti v obci Zbinohy na Jihlavsku. Na místě zasahovaly desítky hasičů.

Čapí hnízdo
aktualizováno 10.03.
Farma Agrofertu

Auditoři udělili za Čapí hnízdo pokutu 6 milionů! Babiš: Nic nevím

Luxusní farma Čapí hnízdo Andreje Babiše dostala v minulosti od dotačního úřadu šestimilionovou pokutu za chybné čerpání dotací, i když ministr tvrdil, že auditoři nikdy žádné pochybení neodhalili. Informoval o tom portál Neovlivní.cz. Podle něj se navíc ukázalo, že z téhle pokuty majitelé Čapího hnízda zaplatili jen jediné procento. Zbytek jim prý v tichosti odpustili středočeští úředníci.

Louka
06.09.

KOŘENÍ: Prázdniny na farmě

Možná se říkáte, že dovolená byla sice příjemná, ale příště by to chtělo změnu. Pak pro vás máme tip - léto na farmě. Zní to sice idylicky, ale žádné poflakování a nicnedělání nečekejte. Určitě ale ušetříte a domů si odvezete i spoustu nových zkušeností.

Výměna manželek - manželky
aktualizováno 04.06.
sociální sonda

VÝMĚNA MANŽELEK: Jak dopadly obě rodiny po konci natáčení?

Nejnovější díl Výměny manželek ukázal, jak si mladá maminka tří dětí Lenka poradila s životem na farmě. A jak rázná Lenka z farmy naopak ukočírovala tři ratolesti. Jak se ženy po reality show změnily? Podívejte se.