Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Konvoj americké armády míří do Česka - 5
Aktualizováno 26.3. 2017 20:44
Už jsou v Polsku

Americký vojenský konvoj projel Českem, vítaly ho stovky lidí

Konvoj americké a britské armády už projel Českem. Celkem 125 vozidel a 550 lidí se přes české území přesouvalo z Německa do Polska, kde by vojáci měli působit v rámci snahy NATO o posílení svých východních členů.

Atentát v Turecku
Aktualizováno 18.2. 2016 13:53
Teror pokračuje

Druhý atentát v Turecku: Schytal to vojenský konvoj, 7 mrtvých

Zdá se, že středeční výbuch před kasárnami v turecké Ankaře byl jen začátek. Ve čtvrtek ráno totiž další atentát zasáhl vojenský konvoj na jihu země. Zahynulo nejméně sedm lidí

Foto s Američany
Aktualizováno 30.3. 2015 20:54
foto Dragoon Ride Českem

HIT INTERNETU těchto dnů: Fotka s americkými vojáky! GALERIE

Američtí vojáci v neděli vjeli do Česka. V rámci své cesty na domovskou základnu v německém Vilsecku se ale v Česku stali celebritami. Sociální sítě se doslova plní fotkami s Američany. Kdo by neměl selfie, nebo alespoň fotku s Američany, jakoby na Facebooku ani nebyl.

Obchodní sdělení

Od června na STK se stočeným tachometrem neprojdete!

Jak stát bojuje proti přetáčení tachometrů? Odpovědnost přenáší na nové majitele. Pokud jste si koupili stočené auto, na STK vás teď vyhodí.

Americké vojenské kolony očima čtenářů
Aktualizováno 30.3. 2015 13:12
foto a video

Takhle fotili kolonu amerických vojáků čtenáři TN.cz! Podívejte se

Do Česka přijelo zhruba 500 amerických vojáků ve 115 vozidlech, převážně osmnáctitunových obrněných transportérech Stryker a terénních autech Humvee. Podívejte se, jak konvoje zaznamenali čtenáři TN.cz.

Kolona americké armády z Bohumína - 4
Aktualizováno 29.3. 2015 19:05
podívejte se

FOTO A VIDEO: Americká armáda v Česku očima čtenářů

Českem do středy projede zhruba 500 amerických vojáků ve 115 vozidlech, převážně osmnáctitunových obrněných transportérech Stryker a terénních autech Humvee. Podívejte se, na foto a video od čtenářů TN.cz.

Americký konvoj
Aktualizováno 29.3. 2015 14:49
Spojenecká armáda u nás

Americký konvoj projíždí Českem! PODROBNÉ MAPY A ČASY

Už dnes začne čtyřdenní putování amerických vojáků Českem. Dopoledne překročí hranice Česka na třech místech v Bohumíně, Náchodě a Harrachově. V následujícím přehledu se dozvíte, kudy Američané přesně pojedou, a jaký mají v Česku program.

1739840
Aktualizováno 28.3. 2015 14:41
Kolik to bude stát

Americký konvoj se blíží do Česka: OTÁZKY A ODPOVĚDI

Už v neděli do Česka přijede konvoj americké armády, zdrží se tu do středy, kdy naši republiku opustí a zamíří na svou domovskou základnu ve Vilsecku v Německu. Kolik bude průjezd konvoje stát? Kdy přesně američtí vojáci Českem projedou? V následujícím textu najdete odpovědi na tyto i další otázky.

Konvoj projížděl Polskem - 1
Aktualizováno 27.3. 2015 15:37
foto Blíží se

Americký konvoj míří do Česka! Tímhle zde projedou. GALERIE

Americký konvoj se blíží do Česka, hranice by měl překročit na třech místech v průběhu neděle. Momentálně je v Polsku, kde ho vítají davy lidí a i kvůli tomu konvoj nabírá zpoždění.

Příznivci NATO

Ahoj, kamarádi! Chystá se řada akcí na podporu konvoje USA

Už v neděli překročí české hranice na třech místech početný vojenský konvoj armády USA. Odpůrci Američanů chystají blokády a protesty, nezahálí ovšem ani příznivci USA. Organizují kocerty i spanilé jízdy.

Miloš Zeman na návštěvě pluku radiační, chemické a biologické ochrany - 10
Aktualizováno 24.3. 2015 16:55
Políček rusofilům

Zeman: Američtí vojáci nejsou žádná okupační armáda!

Prezident Miloš Zeman nesouhlasí s tím, aby byli vojáci amerického konvoje označováni za okupační armádu. Řekl to dnes při návštěvě Libereckého kraje.