Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nova stars s Michalem Jančaříkem - 5
31.05.
novastars

Jak zvládá Jančařík řídit auto bez nohou? Je to jako autoškola, tvrdí

Už nyní si mohou diváci NovaPlus.cz pustit druhý díl dokumentární série Nova stars s Michalem Jančaříkem. Oblíbený moderátor TV Nova, který po cévním krvácení do míchy skončil na invalidním vozíku, odvypráví před kamerou svůj příběh.

Utajený šéf Dalimil Čech - 6
aktualizováno 29.05.
utajený šéf

O šéfa Dalimila se pokusí infarkt. K smrti ho vyděsí malinkaté zvíře

Ve středu večer se můžete těšit na závěrečný díl reality show Utajený šéf. Generální ředitel a milovník zvířat Dalimil Čech vede jeden z největších obchodů specializovaných právě na zvířata. Jak si s prací poradí?

Utajený šéf: Miroslav Staško - 5
aktualizováno 23.05.
premiérový díl

Utajený šéf v práci totálně selhal. Musela zasahovat policie! VIDEO

Už dnes večer můžete sledovat další díl reality show Utajený šéf. Provozní ředitel bezpečnostní agentury Miroslav Staško se v reality show Utajený šéf pokusí odhalit, jestli jeho zaměstnanci chrání naši bezpečnost, nebo zda si to tam chodí jen odstát.

Prásk.tv píše:

Výměna manželek - Dvouletý syn řídí celou domácnost - 1
čtěte o tématu premiérový díl na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Utajený šéf: Miroslav Staško - 8
22.05.
premiérový díl

Záchrana života v Utajeném šéfu: Bylo to o fous, brečeli i chlapi

Ve středu večer se můžete těšit na další díl oblíbené reality show Utajený šéf. Tentokrát se diváci podívají do zákulisí bezpečnostní agentury.

Utajený šéf - Martin Šampalík - 2
aktualizováno 16.05.
utajený šéf

Tak nešikovný šéf v pořadu nebyl! Udělám z tebe vola, hrozí kolegyně

Už dnes večer se můžete těšit na další díl reality show Utajený šéf. Tentokráte se podíváme do restauračního řetězce s jeho spolumajitelem Martinem Šampalíkem.

Utajený šéf - Neschopný šéf neuznal svou chybu! - 9
15.05.
utajený šéf

Barmanovi se šéfem ruply nervy! Zkazil, co mohl, chybu ale neuznal

Už ve středu budou moci diváci televize Nova sledovat další díl reality show Utajený šéf. Ve čtvrté epizodě se podíváme do hospody za milovníky lahodného moku. Spolumajitel restauračního řetězce Martin Šampalík se rozhodl navštívit několik svých poboček po celé České republice, aby zjistil, kdo mu kazí kšefty.

Utajený šéf: Šéf pod palbou kritiky! - 4
aktualizováno 09.05.
premiérový díl

Je to flákač, tvrdí Vendula o šéfovi. Fekálie si vytíral i z očí! VIDEO

Už dnes večer budou mít diváci TV Nova možnost sledovat další díl úspěšné reality show Utajený šéf. A bude se opravdu na co dívat! Obchodní a marketingový ředitel Petr Benáčan zažil tvrdý střet s realitou. Z vyvoněné kanceláře rovnou mezi fekálie.

Utajený šéf: Brodil se ve fekáliích! - 6
07.05.
premiérový díl

Utajený šéf se brodil ve fekáliích! To je snad inženýr, zlobil se kolega

Ve středu večer se můžete těšit na další díl reality show Utajený šéf. Tentokrát se mohou diváci těšit na opravdu špinavé a páchnoucí zaměstnání.

Utajený šéf: David Vítek - 3
02.05.
utajený šéf

Šéf David by si nevydělal ani na chleba! Tohle o něm řekl kolega

Už dnes večer se mohou diváci těšit na novou epizodu reality show Utajený šéf! Tentokrát se v přestrojení do své firmy podívá generální ředitel David Vítek. Firma, kterou sám založil a která se zabývá mimo jiné stavebnictvím a zemědělstvím, má miliardové obraty a přes 400 zaměstnanců.

Výměna manželek: Štěnice dostaly manželku na dno! - 8
11.04.
výměna manželek

Drsné přiznání Nadi z 12členné rodiny: Máme dům plný štěnic

Už dnes večer můžete sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát uvidíte, jak zapadne Jana do velké komunity a jestli se Naďa přizpůsobí rodině s naprosto odlišným způsobem výchovy.