Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Mise nový domov - Děti skončily v lese ve stanu - 8
aktualizováno dnes 10:48
mise nový domov

Strach po natáčení: Báli jsme se poslat děti do školy, přiznala Marie

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl nové reality show Mise nový domov. Seznámili jste se s Anežkou (11) a Jarouškem (8), které opustila jejich maminka. Mají naštěstí báječné prarodiče, kteří se o ně starají.

Útok - 1
aktualizováno včera 18:00
ublížení na zdraví

Učitelka se neshodla se žákem, matka dítěte to šla řešit fackami

Spory žáka a učitelky vyřešila matka dítěte dost radikálním způsobem, podle policie kantorku napadla na chodbě školy, v pokračování útoku jí zabránili další zaměstnanci školy. Učitelka musela kvůli zranění do nemocnice.

Studenti ve škole
16.10.
Neobvyklé rozhodnutí

Škola dovolí chlapcům spát na dívčích kolejích a nosit sukně

Britská soukromá škola umožní chlapcům, kteří se necítí spokojeni se svým pohlavím, nosit sukně a spát na dívčím internátu. Škola chce také zavést toalety bez rozlišování pohlaví a zajistit tak žákům pocit bezpečí.

Prásk.tv píše:

Karel Gott a dcera Charlotte Ella - 1
čtěte o tématu škola na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Luxusní Spa a Wellness jako vánoční dárek

Zaujala vás reportáž z krásného prostředí Spa a Wellness Aquapalace Praha? Dopřejte si i vy pořádný relax!

KOŘENÍ: Škola volá
15.10.

KOŘENÍ: Škola volá

Možná jste si nevšimli, ale holčičky celého světa oslavily svůj svátek. Den dívky vyhlášený Organizací spojených národů se letos zaměřil na školní škamna.

Brutální rvačka - 2
aktualizováno 12.10.
brutální agrese

Pravda o útoku na dva školáky v Lounech! Důvod nepochopíte

Českem otřáslo video brutálního napadení před základní školou v Lounech. Chlapec surově zbil a zkopal dva hochy, zatímco jeho kamarád vše natáčel a skupinka spolužáků všemu nečinně přihlížela. Podle svědků byl příčinou agresorova výbuchu pohled jednoho z chlapců na jeho dívku. Případ vyšetřuje policie.

Pátrání - Barbora Zemanová
aktualizováno 10.10.
Pomozte s pátráním

Bára (13) odešla dřív ze školy, domů se nevrátila! Hledá ji policie

Policisté pátrají po třináctileté Báře Zemanové, která odešla v pátek ze školy dřív, domů se ale nevrátila. V minulosti se léčila v psychiatrické léčebně a má brát antidepresiva, matka se proto bojí o její zdraví.

2053543
06.10.
z toho mrazí

Nejděsivější video roku: Kamera zachytila řádění ducha ve škole!

Děsivou scénu zachytila bezpečnostní kamera ve škole Deerpark CBS v Irsku. V liduprázdné chodbě se totiž uprostřed noci děly hodně podivné věci. Někteří dokonce tvrdí, že jde o řádění ducha!

Dítě ve stresu
04.10.
užitečné tipy

Šikana i ošklivé prostředí: Na děti ve škole doléhá stres! Co s tím?

Možná i vaše dítě se do školních lavic na začátku září těšilo, teď ale nechce o škole ani slyšet a domů se vrací ve špatné náladě. Zřejmě ho tedy trápí něco, k čemu dochází právě o přestávkách nebo při vyučování. Čtěte, jaké stresové faktory na školáky působí a jak se s nimi vypořádat.

Učitel na kapotě ve Wokingu
01.10.
agresivní řidič

VIDEO: Muž na školním parkovišti schválně nabral učitele na kapotu

Parkování při vyzvedávání dětí ze školy může být velmi stresující. To, co předvedl mladý řidič z anglického hrabství Surrey, nemá obdoby. Učitele, který ho nechtěl pustit na zaměstnanecké parkoviště, nabral na kapotu, prudce zrychlil, aby ho v zatáčce odhodil stranou. Málem přitom srazil dvě děti.

Učitelka
aktualizováno 26.09.
Neplatná výpověď

Učitelka dostala výpověď za mytí prvňáků, zastal se jí další soud

Krajský soud v Ostravě potvrdil rozsudek okresního soudu v kauze propuštěné učitelky Vandy Fabianové - její výpověď ze školy je neplatná. Dostala ji za to, že to údajně na škole v přírodě přeháněla s hygienou dětí. Učitelka je podle soudu nevinná.