Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Evakuace zimního stadionu v Hradci
14.01.
Za vše mohla rolba

Na stadionu v Hradci se přiotrávili tři lidé! Unikal oxid uhelnatý

Tři lidé se v sobotu večer přiotrávili a zhruba stovka musela být evekuována ze zimního stadionu v Hradci Králové. Na vině není čpavek, ale velmi nebezpečný oxid uhelnatý, který podle všeho unikal ze stroje na úpravu ledu. Vše se odehrálo během hokejového zápasu mládežnických týmů.

2070300
10.11.

VÍKEND: Zápas nevidomých a prvoligových fotbalistů

Hrají ve tmě a přesto jsou to šampióni. Mají klapky na očích a přesto dávají góly - řeč je o nevidomích fotbalistech z týmu Avoy Brno. Obvykle vyhrávají jeden zápas za druhým. Nás napadlo dohodnout jim utkání s prvoligovými hráči.

Hokej
aktualizováno 15.09.

VÍKEND: Osudový den - 9. září 1976

Ten den proti sobě nastoupil trpaslík s obrem.

Prásk.tv píše:

Oliver Regis - 1
čtěte o tématu zápas na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

VÍKEND: Novodobí gladiátoři a český wresling
29.03.

VÍKEND: Novodobí gladiátoři a český wresling

Zápasí na život a na smrt, na svého soupeře klidně vezmou baseballovou pálku či dokonce mikrovlnnou troubu. Přesto z ringu odcházejí bez jediné jizvičky.

MMA
14.10.

VÍKEND: Češi v kleci

Pletivem vymezený oktagon a dva zápasníci, kteří mohou skoro cokoli. Bojovat ve stoje, porazit soupeře na zem a prostě ho zbít, anebo ho pomocí pák a škrcení přinutit se vzdát.

Victor Barrio
12.07.
VIDEO ZBYTEČNÁ POPRAVA

Oko za oko? Matku býka, který zabil toreadora, usmrtí kvůli tradici

Matka býka, který zabil toreadora Victora Barrio, bude popravena. Podle tradice se musí usmrtit pokrevní příbuzní zvířete, který smrt způsobil.

Fotbal přerušil blesk
29.05.
konec utkání

Fotbalový zápas přerušil blesk! Zranil 33 lidí, většinou děti

Kudy se prohnaly, tam nechaly spoušť a vyděšené obyvatele vesnic a měst. Hrozivé bouřky, které se přehnaly přes Evropu ale páchaly škody i z hranicemi České republiky. Ve Francii blesk udeřil do stromu, kde se schovávalo 11 dětí. V Německu jediný výboj zranil 33 lidí, z toho 29 dětí.

Sylvester Stallone
aktualizováno 23.12.
velká galerie krásky na Lakers

Už jste viděli Stallonovy dcery? Zamotá se vám hlava, pánové!

Společná fotografie Sylvestra Stallona a jeho tří dcer ze zápasu Lakers všem naprosto vyráží dech! Málokdo by řekl, že svalnatý a neohrožený Rocky Balboa může mít doma tak křehké krásky.

Krysa proti holubovi na ulici New Yorku
aktualizováno 15.10.
na život a na smrt

VIDEO: Krysa proti holubovi! Kdo v krutém pouličním boji zvítězí?

Příroda je někdy opravdu krutá. Muž na videu zachytil útok krysy na dvakrát většího holuba! Boj na ulici sleduje několik kolemjdoucích. "Krysa proti holubovi! Kdo zvítězí?" komentuje jeden z nich situaci jako boxerský zápas.

Martin Vencl
02.05.

VÍKEND: Půjč mi svá kila (10. díl)

Martin Vencl nastoupil k boxerskému zápasu a prošel všemi koly.