Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kolony na silnicích
aktualizováno 01.10.
dlouhá kolona

Dálnici D1 zablokovala nehoda, kolona měla přes 12 kilometrů

Dálnici D1 ve směru na Prahu blokovala nehoda tří aut, okamžitě se vytvořila dlouhá kolona, která měla krátce před šestou hodinou sedm kilometrů a kvůli hustému provozu rychle rostla. Nikomu se při nehodě naštěstí nic nestalo.

V Praze v noci hořela auta - 6
aktualizováno 13.09.
galerie požáry na Žižkově

Hasiči zlikvidovali požár auta, o ulici dál začaly hořet další dvě

Hasiči během noci likvidovali požár dvou osobních vozů a jednoho nákladního. Požáry vypukly na dvou místech. Vyšetřovatelé v současnosti zjišťují, proč se celá událost stala.

Zfetovaný řidič naboural auto - 2
11.08.
honička ohrozil i rodinu!

Zfetovaný řidič naboural čtyři auta, jedno s dítětem. Měl dávno sedět!

Až osmileté vězení hrozí muži, který v Praze ujížděl policejní hlídce a naboural do čtyř aut, včetně vozu s tříletým dítětem. Vyšetřovatelé muže obvinili z obecného ohrožení. Zloděj aut byl osmnáctkrát trestaný a teď se navíc ukázalo, že i v době honičky s policií měl sedět ve vězení.

Prásk.tv píše:

Partytime na akci od Maserati
čtěte o tématu auta na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Kolony na silnicích
aktualizováno 30.07.
mnohakilometropvé kolony

Pekelné kolony: Miliony lidí míří na dovolenou na jih! PŘEHLED

Evropa zažila nejhorší den z hlediska dopravy letošní sezony. Miliony lidí vyrazily na prázdniny a na evropských tazích proto byly mnohakilometrové kolony. Kolabující dopravu hlásily autokluby z Německa, Itálie, Maďarska, Rakouska i Slovinska.

Nehoda u Želetavy 4
aktualizováno 22.07.
galerie Tah na Vídeň

U Želetavy se čelně srazila dvě rodinná auta, zranilo se 9 lidí

U Želetavy na Vysočině se v mírné zatáčce srazila dvě rodinná auta. Všech devět lidí, kteří v nich jeli, utrpělo zranění. Sedm z nich je zraněno těžce, 2 lehce. Silnice na Jihlavu byla v místě uzavřena.

Kolona na dálnici D1 - ilustrační foto
aktualizováno 17.07.
dopravní situace

Na dálnici D1 je silný provoz, u zúžení se tvořily dlouhé kolony

Provoz na dálnici D1 byl v pondělní ranní špičce opravdu hustý, už brzy ráno se začaly na několika místech tvořit dlouhé kolony, řidiči musí na cestě do práce počítat se zdržením.

Kolony u Vídně
aktualizováno 01.07.
uzavírky, kolony

Češi míří k moři. Cestu komplikují kolony v Česku i Chorvatsku

Letní prázdniny jsou tu a mnoho lidí zamířilo na dovolenou. Sledujeme dopravní situaci na silnicích. V sobotu začíná v Česku platit pro řidiče kamiónů rozšířené omezení jízd.

Čelní srážka
aktualizováno 26.06.
Srážka u Čankovic

Tragédie u Chrudimi: Při nehodě zemřela žena, 9 lidí se zranilo!

Devět zraněných a jedna oběť. Taková je bilance nedělní nehody, při které se srazila u Čankovic na Chrudimsku dvě auta. Zavinil ji zřejmě řidič volkswagenu, který nejspíš usnul za volantem a přejel do protisměru. V nemocnici zemřela 78letá žena.

2013174
aktualizováno 20.06.
Poničená auta

Vandal ukopal dvaceti autům zrcátka, před hlídkou ale zapíral

Pražští strážníci v noci z pondělí na úterý zarazili řádění vandala, který nejspíš z dlouhé chvíle cestou od stanice metra Kačerov ukopal zrcátka na přibližně dvou desítkách aut.

Hromadná nehoda na D1
aktualizováno 20.04.
galerie všechny evakuovali

Kvůli sněhové bouři na Slovensku se srazilo 40 aut! Až 24 zraněných

Na dálnici D1 v úseku mezi Popradem a obcí Spišský Štvrtok na Slovensku se ve čtvrtek srazilo asi 40 vozů! Zranilo se přitom přes 20 osob. Dálnice je kvůli nepříznivým povětrnostním podmínkám a sněhové bouřce uzavřena.

Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme