Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Uzavřené provozovny
04.11.
galerie nechutné provozovny

Tady nám dělali jídlo?! Pohled do zavřených podniků jen pro otrlé!

Kontroloři ze Státní zemědělské a potravinářské inspekce (SZPI) jen v říjnu uzavřeli desítku provozoven, kde se prodávalo jídlo. A pohled do útrob těchto podniků opravdu není pro každého. Někde se válel myší trus, jinde se hromadila plíseň a nepořádek.

Uzavřené provozovny
aktualizováno 12.10.
špína a hnus

Nejhnusnější hospody v Česku: Inspektoři jich letos zavřeli už 129

Celkem 129 restaurací a prodejen museli v letošním roce uzavřít inspektoři. Nesplňovaly totiž hygienické podmínky. Nejčastěji kontroloři trestali za špínu, plesnivé potraviny či škůdce.

Uzavřený Albert v Karlových Varech
05.08.
zásah inspekce

Ve Varech zavřeli část Alberta. Jídlo skladovali na šíleném místě

Státní potravinářská inspekce uzavřela část provozovny Albert v Karlových Varech. Prostory, ve kterých byly skladovány potraviny, byly v hrozném stavu.

Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE: Jak si užít Dubaj: Krátké zastavení ve městě přepychu

Je krásná, je bohatá a velmi mladá. Novodobá Dubaj je výkladní skříní luxusu, kterým oplývají šejkové ze Spojených arabských emirátů. A mohla by určitě být atraktivní arabskou princeznou. Ucházet se o její ruku sice nemůžete, prožít s ní pár nádherných dní ale určitě ano. Na co před cestou myslet? A co v Dubaji určitě nevynechat?

Hygiena uzavřela další provozovny
aktualizováno 26.03.
Hygienici v restauracích

Myší trus, plíseň, mastná podlaha: V tomhle hnusu vám vařili jídlo!

Hygienici mají opět žně! Státní zemědělská a potravinářská inspekce zveřejnila fotky provozoven, které musela v nedávné době nechat uzavřít. Z fotografií je vidět, že člověk by si měl dobře hlídat, kam chodí jíst.