Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pláž Pescadores - 3
13.06.
Tragédie

Vražedné selfie: Turisti se fotili a spadli z 30metrové stěny!

Britská turistka a její australský přítel si chtěli vyfotit selfie na populární turistické pláži Pescadores v Portugalsku, kterou obklopuje 30metrová kamenná stěna. To se jim však stalo osudným. Pár ztratil rovnováhu a oba spadli dolů. Policie uvedla, že pád ani jeden z nich nepřežil.

Focení selfie
aktualizováno 23.02.

VÍKEND: Diagnóza s názvem Selfitida

Nedávno svět oblétla informace, že kdo si pořídí tři a více selfie denně, může trpět takzvanou Selfitidou. Ukázalo se sice, že jde o poplašnou zprávu, přesto si řada psychologů myslí, že nadměrné focení a sdílení fotografií sebe samých může vést k potížím.

Fotografování
17.11.
Z koníčka povolání

Rád fotí lidi, dřív je na fotkách ničil špendlíkem

Zvědavost mu nedala. Jedna fotka, druhá fotka a dnes se Viktor Šorma focením živí. Stačilo málo a všechno mohlo být jinak.

Prásk.tv píše:

Sdílení fotografií na Instagramu
čtěte o tématu focení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Zhodnocení financí zajímá stále více Čechů

V současné době je každý sedmý Čech investorem a stále více lidí se přiklání k investování do podílových fondů, které může vést k opravdu zajímavému zhodnocení peněz – například ING fondy zhodnotily v loňském roce investici v průměru o 17,2 %.

Selfie tyč
21.07.
zvláštní opatření

Fotíte si rádi selfie? V Itálii můžete mít problém, zavedli přísný zákaz

Italům došla trpělivost s turisty, kteří na každém kroku vytahují selfie tyče a překáží ostatním lidem. V Miláně jejich používání zakázali. Souborem nových pravidel chce město bojovat proti neuctivému chování návštěvníků.

Dům v Pitkovicích, kde zemřela dívka
aktualizováno 24.05.
Neštěstí na kraji Prahy

Detaily tragédie: Dívenka (†4) se topila 20 minut, než si jí všimli!

Obrovským neštěstím skončilo společné focení školky v pražských Pitkovicích. Čtyřletá dívenka v úterý před polednem na zahradě fotografky spadla do bazénu a utopila se. Teď vychází najevo další děsivé skutečnosti.

Dívka snila o kariéře modelky. Při focení ji srazil vlak
19.03.
tragická nehoda

Snila o kariéře modelky. Při prvním focení ji smetl vlak

Krásná dívka snila o kariéře modelky. Při prvním focení ale tragicky zemřela! Lokace na pořízení fotografií byla sice nejznámějším místem její rodné obce, ale zároveň velmi nebezpečné. Fredzanii smetl vlak a dívka na místě zemřela. Tragédie je o to větší, že podle jejího snoubence byla navíc těhotná.

Milan Chovanec s opakovačkou Winchester
aktualizováno 08.03.
fotil vilu!

Sledují Chovance vojenští agenti? Ochranka jednoho dopadla!

Pokud by nešlo o náhodu, byla by to třaskavá zpráva. Deník Právo zjistil, že ochranka ministra vnitra Milana Chovance dopadla u jeho pražské vládní vily muže, který si ministrův dům fotografoval. Ukázalo se, že šlo o příslušníka Vojenského zpravodajství. Kolem incidentu ale panuje oficiálně ticho.

Předvolební billboard Věcí Veřejných
23.02.
osudy političek

Holky z kalendáře VV: Už spolu ani nepromluví, z politiky odešly

Pamatujete ještě na stranu Věci Veřejné? Vít Bárta a Radek John slibovali před šesti lety, že zatočí s politickými dinosaury. Heslo ale zabralo. A s ním nepochybně i billboard s kandidátkami v plavkách a později erotický kalendář se šesti členkami Věcí Veřejných. Jak skončily? Kde jsou dnes?

Fotograf bez talentu
aktualizováno 05.02.
galerie hezký skutek

Český fotograf nechal putovat svůj foťák! Za rok ho čekalo překvapení

Poslat do oběhu foťák za asi 30 tisíc korun a věřit, že ho nikdo neukradne, chce opravdu hodně odvahy. Neznámý český dobrodinec, který si říká "Fotograf bez talentu", toto riziko podstoupil. A foťák se mu za rok překvapivě opravdu vrátil! Protože ho nikdo neukradl, na konci celé mise udělal něco opravdu šlechetného...

Delfín
28.01.
VIDEO

Turisti chytili delfína a fotili si s ním selfie. Mládě uhynulo

Už podruhé během dvanácti měsíců uhynulo v Argentině mládě delfína kvůli turistům, kteří si s ním chtěli vyfotit. Otřesný případ se stal v neděli na pláži u města San Bernardo.