Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

jak žijí dnes

Majka se pustila do druhé ženy z Výměny! Jednu věc neskousla

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl Výměny manželek. Tentokrát jste viděli, jak zvládla Monika život na moravském venkově a jestli si temperamentní Marie poradila s náhradním manželem závislým na počítači.

Odpovídal na chatu

David o Petřiných silikonech: Doufal jsem, že to neuvidí děkan!

Na chatu na TN.cz odpovídal David z Robinsonova ostrova. Ten patří k nejsilnějším hráčům, zároveň se ale snaží jednat poctivě. Čeho se nejvíc obával? Jak byla soutěž náročná? A jak mu účast změnila život? I na tyto otázky jste se Davida ptali!

jak žijí dnes

Život po Výměně: Monika před manželem každý den něco skrývá

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl Výměny manželek. Tentokrát jste viděli, jak zvládla Monika život na moravském venkově a jestli si temperamentní Marie poradila s náhradním manželem závislým na počítači.

Prásk.tv píše:

Miloš Brt - 3
čtěte o tématu reality show na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Pořádná velikonoční nadílka čeká v Albertu na 35 šťastlivců

Velikonoce už klepou na dveře. A v obchodním řetězci Albert vědí, jak vám je pořádně zpříjemnit.

co na ni ví?

Radovan z Robinsona šokoval: Zná Petřino obrovské tajemství

Má charisma, zkušenosti a s nikým se nepárá - takový je Radovan Koreň z Robinsonova ostrova. Na začátku byl vůbec nejoblíbenějším hráčem, i dnes má ale zástupy fanoušků. Teď se navíc svěřil s tím, že na některé soutěžící ví věci, které měly zůstat tajemství.

Výměna manželek: Počítač jako středobod domácnosti! - 9
Aktualizováno 21.3. 2017 16:14
premiérový díl

Rodinu z Výměny ničí chorobná závislost. Aleš je hodiny v transu

Už ve středu večer můžete sledovat premiérovou Výměnu manželek. V tomto díle uvidíme, jak zvládne Monika jiný životní styl na moravském venkově a jak si poradí temperamentní Marie s tatínkem závislým na počítači.

pravda o nemoci

Petra z Robinsona prozradila intimní detaily z tamní nemocnice!

Jednou z nejoblíbenějších soutěžících na Robinsonově ostrově je bezesporu playmate Petra Palusková. Mnohé diváky proto hodně zasáhlo, když ji z ostrova museli odvézt lékaři. V pořadu Jak to vidí Robinsoni popsala, jaké to ve filipínské nemocnici bylo.

jak žijí dnes

Lesbička z Výměny prozradila, co dělala s Lídou. Mělo to být tajné!

Ve středu večer jste se mohli dívat na premiérový díl Výměny manželek. Tentokrát jste byli svědky toho, jak to vypadá v rodině dvou žen. Jak žijí lesbičky Lída a Monika dnes?

Robinsonův ostrov: Petra se hroutí
Aktualizováno 16.3. 2017 14:28
exkluzivní detaily

Zákulisí Robinsona: Pravda o Petřině nemoci a šokující přiznání!

Ve středečním díle Robinsonova ostrova jste mohli být svědkem totálního kolapsu playmate Petry. Ta skončila s vážnou infekcí močových cest v rukou lékařů. Nebyli to ale jen soutěžící, kteří na ostrově strádali.

jak žijí dnes

Po Výměně: Lída se k nepoznání změnila. Řekla, jak to má s otcem

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. A bylo to hodně netradiční, zúčastnily se jí tři ženy a jen jediný muž. Jak si Lída poradila v domácnosti dvou lesbiček? A změnil se její vztah s manželem Ondřejem?

Playmate Petra na Robinsonově ostrově zkolabovala! - 4
Aktualizováno 15.3. 2017 14:35
nemohla ani stát

Robinsonka Petra zkolabovala! Je to vážné? Podívejte se na ukázku

Na Robinsonově ostrově přituhuje! Playmate Petra Palusková v dnešní epizodě zkolabuje a bude nutný zásah místních doktorů. Petřin stav se tak stane hlavním tématem diskusí soutěžících.