Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tragická nehoda u Bujanova
Aktualizováno Včera 14:48
úplná uzavírka

Silnici na Dolní Dvořiště blokovala tragická nehoda, 2 mrtví

Čtvrteční poledne poznamenala tragická nehoda u obce Bujanov. Srazila se zde dvě osobní auta BMW, v nichž cestovali pouze řidiči. Při prudkém nárazu utrpěli oba velmi vážná zranění, k místu proto okamžitě vyrazil i vrtulník. Jeden z řidičů i přes snahu záchranářů svým zraněním podlehl. Druhý musel být v kritickém stavu letecky převezen do českobudějovické nemocnice, kde později svým těžkým zraněním podlehl.

Nehoda nákladních vozidel u Prahy - 5
Aktualizováno Předevčírem 13:56
Vážné nehody

Dálnici D1 u Prahy a na Vysočině zablokovaly nehody kamionů

Vážným zraněním řidiče kamionu skončila dopolední nehoda tří náklaďáků na 132. kilometru nejvytíženější české dálnice. Dálnice byla ve směru na Brno přibližně hodinu uzavřena, na místě je stále provoz veden jen jedním pruhem a vytvořila se desetikilometrová kolona. K vážné nehodě došlo také před Prahou.

Další smrt na kolejích v Mlékojedech
Aktualizováno 24.5. 2017 18:47
další úmrtí

Tragédie v Mlékojedech: Lidé se loučí s kamarádem Jirkou (†23)

Tragédie zasáhla ve středu ráno rodinu a přátelé mladého Jiřího (†23), kterého u Mlékojed srazil vlak. Mladík po nehodě na místě zemřel. Jen kousek od místa tragédie zemřeli na stejné trati během několika týdnů další 4 lidé.

Prásk.tv píše:

Michael Schumacher a Philippe Streiff - 1
čtěte o tématu nehoda na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Raiffeisen stavební spořitelna: Stavebko je hlavně o financování lepšího bydlení

Úvěry na bydlení zažívají boom. Lidé si přejí bydlet ve vlastním nebo se odhodlávají k rekonstrukcím svého starého bydlení. RSTS jim je v jejich cestě k pořízení nového bydlení spolehlivým partnerem.

Vlak srazil dvě dívky v Mlékojedech - 2
Aktualizováno 24.5. 2017 13:04
PROKLETÝ PŘEJEZD

Už pátý mrtvý na kolejích u Mlékojed! Vlak zabil 23letého muže

K další tragické nehodě došlo ve středu brzy ráno ve středočeských Mlékojedech. U železničního přejezdu srazil vlak třiadvacetiletého mladíka. Ten na místě vážným zraněním podlehl. Jen pár metrů od místa nehody srazil vlak na začátku dubna dvě školačky. V květnu zemřeli na stejné trati další dva lidé.

Smrtelná nehoda na silnici mezi Svitavami a Litomyšlí
Aktualizováno 24.5. 2017 14:18
Smrtelná srážka

Kamion nedobrzdil a natlačil auto na další kamion: Jedna mrtvá

Jeden lidský život si vyžádala ve středu před devátou hodinou těžká nehoda dvou nákladních a jednoho osobního auta. Střet nepřežila spolujezdkyně z osobáku, řidiče odvezl vrtulník.

tragická nehoda

Poryv odhodil muže na kiteboardu do sloupu, na místě zemřel!

Tragická nehoda se stala instruktorovi, který na Nových Mlýnech vyučoval jízdu na vodě s tažným padákem. Při nečekaném poryvu větru ho padák vytáhl patnáct metrů vysoko. Muž se při pádu na zem zabil.

Tragicky skončila nehoda v Býšti
Aktualizováno 23.5. 2017 14:21
galerie tragická nehoda

Auto plné nafty vrazilo do stromu a skončilo na střeše, řidič nepřežil

Tragicky skončilo úterní ráno pro řidiče (†28) na Pardubicku. Ten u obce Býšť vyletěl ze silnice a narazil přímo do stromu, auto skončilo po nárazu na střeše. Zraněného řidiče museli z vraku vyprostit hasiči, oživování už ale bylo marné.

nehoda v Praze

Popeláři se srazili s motorkářem, je těžce zraněný

Muž na silném motocyklu narazil v pondělí v noci v centru Prahy do popelářského vozu, který se proti němu rozjel. Stroj napasoval pod přední nárazník a těžce se zranil.

Vlak na přejezdu v Nýřanech srazil a zabil muže
Aktualizováno 22.5. 2017 18:24
Smrt v Nýřanech

Byl to běžec? Muž, kterého zabil vlak, měl v uších sluchátka!

V pondělí krátce po třetí hodině odpoledne na železničním přejezdu v Nýřanech na Plzeňsku zemřel muž středního věku. Srazil ho přijíždějící vlak. Je možné, že muž ho neslyšel přijíždět.

Smrt na silnici

Dvě nehody, dva mrtví. Jeden trefil strom, druhý betonový nájezd

Dva řidiči osobních aut v pondělí zemřeli na jihu Moravy, oba po nárazu do pevného předmětu u silnice. První auto skončilo ve stromě, druhé trefilo betonový nájezd.