Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Žena se snažila přeběhnout Nuselský most - 2
dnes 12:18
Nešťastné rozhodnutí

Chtěla v noci přejít silnici na Nuselském mostě, srazilo ji auto

Se zraněním skončila v nemocnici žena, která se v neděli nad ránem v Praze pokusila přejít Nuselský most. Srazilo ji osobní auto.

Nehoda u Koutu na Šumavě
aktualizováno dnes 12:43
Smrt na silnicích

Auto na Šumavě skončilo pod vodou! 3 mrtví, žena bojuje o život

Hned dvě tragické dopravní nehody se staly v noci ze soboty na neděli v Plzeňském kraji. Při první zemřeli tři lidé, druhá si vyžádala život ženy.

D1 zatarasila nehoda několika aut a kamionů
aktualizováno dnes 11:54
Zablokovaná dálnice

Na D1 se tvořily kolony. Osobní auto narazilo do nákladního

Ranní nedělní nehoda částečně zablokovala dálnici D1 v Jihomoravském kraji ve směru na Prahu. Jeden z řidičů při nehodě zemřel. Místo je již zcela průjezdné.

Prásk.tv píše:

Jasmína Alagič - 1
čtěte o tématu nehoda na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sportka letos vytvořila už 200 nových milionářů

Nejoblíbenější česká loterie udělala v tomto roce milionáře už ze dvou stovek sázejících. Celkem si tito výherci rozdělili přes miliardu korun, největší částku si odnesl muž ze Zlínska, který je díky Sportce bohatší o 92 milionů korun.

Hromadná nehoda na D1
aktualizováno dnes 11:38
Kompletní uzavírka

Dálnici D1 zablokovala hromadná nehoda, stály oba dva směry

V sobotu večer museli policisté kvůli hromadné nehodě několika vozidel zcela uzavřít D1 a to v obou směrech. Na dálnici došlo ke kolizi celkem deseti aut v obou směrech. Srážka si naštěstí vyžádala jen jedno lehké zranění. Místo se podařilo zprůjezdnit až po několika hodinách.

Poškozený vrtulník ve Staré Huti
aktualizováno včera 20:31
Poničená helikoptéra

U Dobříše havaroval vrtulník záchranářů, nepodařilo se přistání

Vrtulník se záchranáři havaroval v sobotu nad ránem ve Staré Huti ve Středočeském kraji. Posádce se nic nestalo, stroj má poškozenou vrtuli a ocas. Vážně zraněného muže, pro kterého záchranáři letěli, musela odvézt sanitka.

Nehoda kamionu
14.12.

Náklaďák po nehodě čeká poslední cesta a to na vrakoviště

Kuriózní nehoda se stala ve čtvrtek večer u Holic na Pardubicku. Jeden náklaďák táhl druhý kvůli poruše, jenže jeden z řidičů podle policie nejspíš nedával pozor a nevybral zatáčku. Souprava s chladírenskými výrobky tak skončila na boku.

Proražené sklo
14.12.
orlickoústecko

Drsná nehoda: Větev prorazila sklo a prošla i sedadlem!

Orlickoústecká policie řeší nevšední nehodu. Padající větev prorazila řidiči opelu čelní sklo a zabodla se do sedadla spolujezdce. Jako zázrakem s řidičem nikdo tentokrát necestoval, nehoda se tedy obešla bez zranění.

Sražená chodkyně v Praze
aktualizováno 14.12.
Nehoda na Žižkově

Řidič srazil chodkyni a od nehody ujel. Auto se našlo nedaleko

Kvůli řidičům, kteří ujeli od nehody, zemřelo od začátku roku do října už devět lidí, 28 se těžce zranilo. K dalšímu podobnému případu došlo i v Praze v noci ze čtvrtka na pátek. Řidič srazil chodkyni a od nehody ujel. Jeho auto policie našla o několik ulic dál.

Řidič srazil cyklistu a ujel
aktualizováno 14.12.
policie hledá svědky

Srazil cyklistu a od nehody ujel. Zraněný muž na místě zemřel

S novými informacemi se vracíme k tragickému případu sedmatřicetiletého cyklisty, kterého v sobotu pravděpodobně někdo srazil u Dašic na Pardubicku. Neznámý řidič pak nejspíš od nehody ujel. Kriminalisté vyhodnotili kamerový záznam a našli vůz, jehož šofér by mohl být důležitým svědkem.

Z auta se na dálnici sypaly peníze
14.12.
Kuriozní nehoda

Z auta se na dálnici sypaly peníze! Chamtiví řidiči způsobili chaos

Z pancéřového nákladního auta se za jízdy začaly sypat peníze. Ostatní řidiči začali prudce brzdit a zastavovat, aby si peníze nasbírali.