Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Památkový inspektor: Náměšť na Hané
aktualizováno 05.08.
Jak dopadl?

Památkový inspektor navštívil zámek, kde se točil i Kameňák

Tentokrát se památkový inspektor TV Nova vypravil na zámek v Náměšti na Hané. Ten je zasazen do unikátního kruhového parku a navíc tu můžete obdivovat porcelán i obrazy, ale také třeba kočáry, kterými před staletími jezdil arcibiskup.

Bombardér B-52 - 8
aktualizováno 02.09.
Cvičení Ample Strike

Nad Česko míří letouny NATO, přiletí i legendární bombardér B-52

V České republice v těchto dnech probíhá velké cvičení aliančních armád Ample Strike 2016. Účastní se ho vojska ze 17ti zemí. Cvičení je svátkem především pro fanoušky letecké techniky. Do Česka totiž zamíří i proslulý bombardér B-52.

Zeman v Náměšti
25.06.
Prezident na Vysočině

Pal na novináře, pal, žertoval Zeman na vojenské základně

Druhým dnem pokračovala oficiální prezidentská cesta Miloše Zemana po Vysočině. Zastavil se i na letecké základně v Náměšti nad Oslavou. Prohlédl si tam bojovou techniku a svým svérázným způsobem se pobavil - imaginárně si zastřílel na novináře.

Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

A-10 Thunderbolt II
aktualizováno 08.04.
legendární stroje

Američtí vojáci jsou zase v Česku! Víme, co tu dělají

Po ostře sledované akci Dragoon Ride se americká armáda do Česka znovu vrátila. Tedy alespoň posádky čtyř letounů A-10 Thunderbold II. Legendární protitankové "prase" totiž asistuje českým předsunutým leteckým návodčím při výcviku.