Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Památkový inspektor: Náměšť na Hané
aktualizováno 05.08.
Jak dopadl?

Památkový inspektor navštívil zámek, kde se točil i Kameňák

Tentokrát se památkový inspektor TV Nova vypravil na zámek v Náměšti na Hané. Ten je zasazen do unikátního kruhového parku a navíc tu můžete obdivovat porcelán i obrazy, ale také třeba kočáry, kterými před staletími jezdil arcibiskup.

Bombardér B-52 - 8
aktualizováno 02.09.
Cvičení Ample Strike

Nad Česko míří letouny NATO, přiletí i legendární bombardér B-52

V České republice v těchto dnech probíhá velké cvičení aliančních armád Ample Strike 2016. Účastní se ho vojska ze 17ti zemí. Cvičení je svátkem především pro fanoušky letecké techniky. Do Česka totiž zamíří i proslulý bombardér B-52.

Zeman v Náměšti
25.06.
Prezident na Vysočině

Pal na novináře, pal, žertoval Zeman na vojenské základně

Druhým dnem pokračovala oficiální prezidentská cesta Miloše Zemana po Vysočině. Zastavil se i na letecké základně v Náměšti nad Oslavou. Prohlédl si tam bojovou techniku a svým svérázným způsobem se pobavil - imaginárně si zastřílel na novináře.

Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

A-10 Thunderbolt II
aktualizováno 08.04.
legendární stroje

Američtí vojáci jsou zase v Česku! Víme, co tu dělají

Po ostře sledované akci Dragoon Ride se americká armáda do Česka znovu vrátila. Tedy alespoň posádky čtyř letounů A-10 Thunderbold II. Legendární protitankové "prase" totiž asistuje českým předsunutým leteckým návodčím při výcviku.