Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Lidé čekají na letišti
aktualizováno 22.07.
vyšetřování policie

Ženy měly nabízet zájezdy za pár tisíc, lidé dostali falešné smlouvy

Policisté se začali zabývat sérií údajných podvodů s prodejem zájezdů. Ty měly dvě ženy nabízet na sociálních sítích. Po inkasování zálohy měly rozesílat falešné smlouvy i potvrzení. Většina poškozených se ale žádného zájezdu nedočkala.

ck alexandria - animátoři
02.05.
Jejich aktivity se křížily

Rozchod na trhu se zájezdy: Invia a Alexandria ukončily spolupráci

Cestovní kancelář Alexandria a agentura Invia oznámily ve středu ukončení spolupráce. Obě společnosti spolupracovaly 15 let, v poslední době se ale začaly jejich plány překrývat. Podle cestovky došlo k ukončení spolupráce k poslednímu dubnovému dni.

Letní a zimní dovolená
29.03.
kam vyrazit?

Velikonoční zájezdy už jsou téměř vyprodané! Tyto letos frčí nejvíc

České cestovní kanceláře hlásí rekordní zájem o dovolené v zahraničí během letošních Velikonoc. Řada lidí tak vymění barvení vajíček, pletení pomlázky, nebo koledování za dovolenou v exotice, nebo za lyžování.

Obchodní sdělení

Plovoucí vinylová podlaha RS-click

Rychle a snadno bez lepení!

dovolená
aktualizováno 15.08.
neproplacené objednávky

Majitel cestovní kanceláře dluží miliony, nepodvedl i vás?

Majitel šumperské cestovní agentury Panda skončil ve vazbě. Svým dodavatelům dluží stovky tisíc korun. Některým klientům dokonce zpronevěřil i peníze za zakoupený zájezd.

Špatná dovolená
31.08.
nenechte se ošidit

Byla dovolená horor? Reklamovat ji můžete i po měsíci! NÁVOD

Představovali jste si, že si užijete parádní dovolenou přesně tak, jak to slibovali v katalogu, ale realita tomu ani vzdáleně neodpovídala? Neváhejte zájezd reklamovat! Podle zákona na to máte měsíc.

Opalování
aktualizováno 15.08.
Podzimní dovolená

Nestihli jste dovolenou v létě? PŘEHLED, kde je teplo i na podzim

Nestihli jste dovolenou v létě? I na podzim najdete destinace, kde si užijete sluníčka a opálíte se u moře. Existují i místa, kde ta pravá turistická sezóna začíná až v září nebo v říjnu.

Pokus o převrat v Turecku
aktualizováno 16.07.
POKUS O VOJENSKÝ PUČ

Máte koupený zájezd do Turecka? Některé cestovky vrací peníze

Turecko je oblíbenou dovolenkovou destinací pro mnoho Čechů. Po pokusu o vojenský převrat v zemi lidé řeší, jestli tam na dovolenou mají odjet, případně, jestli jim cestovní kanceláře nabídnou náhradu, nebo stornují zájezd a vrátí všechny peníze. Přístup jednotlivých cestovních kanceláří se liší.

Výbuch v Ankaře
aktualizováno 14.03.
anketa výbušná situace

Dovolená v Turecku? Češi se bojí a ministerstvo varuje

Nedělní atentát v Turecku, při kterém výbuch nálože v autě zabil 34 lidí a 125 jich zranil, má a bude mít dopady i na Čechy. Ministerstvo zahraničí zvažuje, zda nezpřísní už vydané dosavadní varování pro našince, kteří se do Turecka chystají. Očekává se i pokles zájmu o Turecko jako turistický cíl.

Ilustrační foto
18.01.
first minute

Láká vás exotika? Zájezdy teď pořídíte za hubičku! PŘEHLED

Plánujete letos dovolenou v zahraničí, ale ještě nikdy vám nevyšly peníze na to, abyste si užili trochu té exotiky? Tradičně nejoblíbenější destinace Čechů, jako je Egypt, Tunisko nebo Turecko, jsou letos rekordně levné.

Letní a zimní dovolená
21.09.
CHORVATSKO ZA tisícovku

Koupě dovolené v září? Exotiku i hory můžete pořídit za pakatel!

Prázdniny jsou sice už za námi, ale to neznamená, že je konec času dovolených. Právě naopak, pokud jste nějaké volno ušetřili, máte jedinečnou možnost využít jednak last minute nabídek na letní dovolenou, nebo naopak tzv. first minute na nákup dovolené v zimě. Obojí se vyplatí.