Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Týnec nad Sázavou trpí i v zimě nedostatkem vody
14.01.
Není voda!

Středověk v Týnci! Studny vyschly, obecní cisterny zamrzly

Dopady extrémního sucha, které vloni trápilo celou Českou republiku, jsou i v zimě obrovské. Své o tom ví obyvatelé Týnce nad Sázavou a přilehlých obcí. Domy, které tam nejsou a ani nemohou být připojené na obecní vodovod, jsou totiž zcela bez vody. Obyvatelé v centru města zase řeší citelné zdražování vodného i stočného.

Helena Vondráčková - 1
13.01.
Pře

Soud nepravomocně zamítl žalobu Heleny Vondráčkové na TV Nova

Soud zatím nepravomocně zamítl žalobu Heleny Vondráčkové a jejího manžela Martina Michala na televizi Nova. Před šesti lety si stěžovali na reportáže, v nichž jsme Vás informovali o jednom z největších daňových úniků, za nímž měl údajně stát i syn Martina Michala, Antonín.

Andrej Babiš ml.
aktualizováno 15.11.
ANKETA SKRYTÁ KAMERA

ANKETA: Bylo natočení Babiše mladšího etické? HLASUJTE

Rozhovor se synem premiéra Andreje Babiše vyvolal také otázky o etice novinářů. Reportéři Babiše mladšího natáčeli kamerou skrytou v brýlích, což premiér označil za hyenismus. Podle Televize Seznam, která reportáž zveřejnila, ale reportéři jednali eticky.

Prásk.tv píše:

Porotci MasterChef Česko - test chutí
čtěte o tématu reportáž na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Zloděj u chrudimského soudu
07.11.

VIDEO: Mluvnějšího podezřelého u chrudimského soudu ještě neměli

Mluvnějšího podezřelého u chrudimského soudu pravděpodobně ještě neměli. Muže, který je obviněný z krádeže, přivedli policisté kvůli vazebnímu jednání a on za celou dobu nezastavil pusu. Každého urážel a přes televizní kameru dokonce pozdravoval příbuzné.

Mike Seidel
aktualizováno 15.09.
Nečekaný moment

Reportér bojoval s hurikánem, za ním dva muži prošli v klidu. VIDEO

Dramatické video reportéra bojujícího s hurikánem Florence obletělo sociální sítě. Mike Seidel se během reportáže nemohl udržet na nohou, jak se snažil odolat větru. Za ním v záběru však prošli dva muži v kraťasech a očividně jim vítr nevadil.

Hynek Kmoníček
18.08.
hynek kmoníček všechny šokoval

Český diplomat senzací v USA! Zabil krokodýla, bydlí v zoo mrtvol

Americká média zaujal český velvyslanec ve Spojených státech Hynek Kmoníček - a to natolik, že o něm dokonce vznikla reportáž. Ta se odvysílala na stanici CBS News a Kmoníček v ní vystupuje jako neohrožený lovec zvířat.

Bujón
05.09.
Instantní vývar

Víte, co obsahuje bujón? Nahlédněte do továrny, kde kostky vyrábí!

Používáte slepičí bujón v kostce? A víte, co obsahuje? Slovenská televize Markíza připravila reportáž z továrny, kde se bujón vyrábí. Podívejte se, jak se ze slepice a vývaru stane drobivá kostka.

Historická čtvrť v Dubaji
aktualizováno 22.05.

Okouzlující historická čtvrť Dubaje! Tady poznáte pravou arabskou kávu

Dubaj je proslulá svou moderností a luxusem, ale také má svou historii.

Paraziti domácích mazlíčků
18.05.
reportáž Rady odborníků

Nákaza domácích mazlíčků může končit i smrtí! Takhle je ochráníte

Ochrana domácích mazlíčků před nebezpečnými parazity je velmi důležitá. Některé nemoci mohou mít pro pejsky vážné následky. Klíšťata a blechy ohrožují nejen zdraví vašeho zvířete, ale mohou být nebezpečné i pro děti.

1987463
aktualizováno 14.04.
reportáž strašlivé nařčení

Malý Sebastián zemřel. Prababička ho proklela, viní ženu rodina

Marie prožívá velmi smutné období. Přišla o pravnuka Sebastiána a ani se nemohla účastnit jeho pohřbu, ze kterého ji rodina vyhnala ven. Údajně chlapce totiž proklela.