Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Výměna manželek: Souboj dvou životních stylů! - 2
Aktualizováno 4.5. 2017 15:09
jak žijí dnes

Gábina z Výměny řekla, co si myslí o Denise a Saše: Toto jim vzkázala

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl Výměny manželek. V této epizodě se hodně řešily děti, malá Saša totiž trpěla poruchou ADHD. To ale nebylo všechno, většina dětí Denisy z Prahy skončila v dětském domově. Co si o tom myslí druhá rodina?

jak žijí dnes

Smutná zpověď Denisy z Výměny: Řekla, proč dala děti do děcáku!

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl reality show Výměna manželek. Tentokrát se vše točilo kolem jedenáctileté Saši, která trpí poruchou ADHD. To ale není to jediné, co rodinu z Prahy trápí, Denisa má za sebou hodně divokou minulost.

Výměna manželek: Souboj dvou životních stylů!
Aktualizováno 2.5. 2017 16:40
premiérový díl

Drsná Výměna: Dceru strkají pod ledovou sprchu, Gábina by ji zbila

Ve středu večer se můžete těšit na premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát uvidíte, jak zvládne Gábina v pro ni skromných podmínkách miminko a hyperaktivní dceru Sašu a jestli se dokáže Denisa přizpůsobit životu rodiny v satelitu.

Prásk.tv píše:

Martin Chodúr zazpíval grátis na milónové dražbě - 1
čtěte o tématu dětský domov na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Raiffeisen stavební spořitelna: Stavebko je hlavně o financování lepšího bydlení

Úvěry na bydlení zažívají boom. Lidé si přejí bydlet ve vlastním nebo se odhodlávají k rekonstrukcím svého starého bydlení. RSTS jim je v jejich cestě k pořízení nového bydlení spolehlivým partnerem.

Ničivý požár

Přeplněný sirotčinec zachvátily plameny, nejméně 19 mrtvých

Téměř dvě desítky mrtvých a několik desítek zraněných si vyžádal požár v ústavu pro nezletilé nedaleko guatemalské metropole. Informovaly o tom agentury Reuters a AP s odvoláním na mluvčího místních hasičů.

pomozte s pátráním

Policie v koncích! Klára před třemi týdny zmizela, nemohou ji najít

Už bezmála tři týdny policie marně pátrá po třináctileté Kláře Papáčkové z Příbramy. Ta se 13. října nevrátila do píseckého dětského domova. Pokud máte o dívce jakékoli informace, informujte policii.

Vlna útěků

Naléhavé pátrání! Na jihu Čech za jeden den zmizelo pět dětí!

Hned několik pátrání rozjeli ve čtvrtek policisté z jihu Čech. Během jediného dne totiž beze stopy zmizelo hned pět dětí z různých míst kraje.

Pátrání po Kateřině Mrkvičkové
Aktualizováno 20.5. 2016 13:56
policejní pátrání

Katka je měsíc nezvěstná. Policie nemá ani stopu. Viděli jste ji?

Dnes je to přesně měsíc, co policisté ze Strakonic vyhlásili pátrání po sedmnáctileté dívce z dětského domova. Dodnes o sobě nedala nikomu vědět a policisté zatím nemají žádnou stopu.

ČOI rozdala zabavené padělky potřebným
Aktualizováno 21.4. 2016 23:58
Iniciativa ČOI

Zabavené padělky neskončí ve spalovně, oblečení dostanou děti

Místo aby padělky oblečení světoznámých značek skončily ve spalovně, budou dělat radost dětem. Česká obchodní inspekce věnovala přes 500 kusů oblečení zabaveného na tržnicích výchovnému ústavu na Lounsku.

Dětský domov
Aktualizováno 6.4. 2016 07:03
zakáží jim ústavy?

Vyhnou se malé děti dětským domovům? Shání se pěstouni

Malé děti do sedmi let věku možná už nebudou dětské domovy smět přijmout. Namísto toho by se jich ujali pěstouni. Počítá s tím návrh Rady vlády pro lidská práva. Ústavy jsou podle ní pro malé děti nevhodné. Informuje o tom MF Dnes.

Vánoční přání
Aktualizováno 18.11. 2015 22:48
Charitativní projekt

Potěšte děti z domovů! Napsaly, jaké hračky si přejí k Vánocům

Již devatenáctým rokem mohou lidé díky charitativní akci Daruj hračku plnit vánoční přání dětí z domovů a ze zařízení pro osoby se zdravotním postižením. Chcete se zapojit? Vyberte si konkrétní dítě a splňte mu jeho vánoční přání!