Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Výměna manželek: Hádky a obviňování během osmi očí! - 11
aktualizováno 10.01.
výměna manželek

Prudká hádka u osmi očí: Zuřícího manžela musela uklidňovat žena

Už dnes večer se můžete těšit na premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát uvidíte, jak zvládne dominantní Helena pobyt v tradiční romské domácnosti, kde jsou úlohy jasně rozdělené, a jestli se dokáže Gabriela přizpůsobit rodině, která se naprosto podřizuje dětem.

Vyhrocených osm očí ve Výměně manželek! - 12
aktualizováno 04.10.
výměna manželek

Petra jen masturbovala a luštila křížovky, zuřil Jakub u osmi očí

Už dnes večer se můžete těšit na premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát uvidíte, jak se dokáže Petra přizpůsobit stejně temperamentnímu náhradnímu manželovi Jakubovi, a zda zvládne Eva údajně zlobivé děti a vznětlivého manžela.

Výměna manželek: Hádky nebraly konce ani během „osmi očí“! - 6
aktualizováno 13.09.
výměna manželek

Hádky vygradují při osmi očích! Vašek se neovládne a vybouchne

Dnes večer můžete sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát uvidíte, jestli se dokáže mladá maminka Katka přizpůsobit životu v rozestavěném domě a jak zvládne Monika tři malé děti a hlavně nepříliš tolerantního manžela.

Prásk.tv píše:

Vyhrocených osm očí ve Výměně manželek - 1
čtěte o tématu osm očí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Výměna manželek: Lenka neunese kritiku během „osmi očí“! - 4
aktualizováno 24.05.
premiérový díl

Drsných osm očí ve Výměně: Lenka to nezvládne a zhroutí se!

Už dnes večer můžete sledovat premiérový díl reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíme, jak zvládne doktorka Lenka domácnost se sedmi dětmi, a zda si bude Věra rozumět se svérázným profesorem Rostislavem v rodině s jedním dítětem.

Výměna manželek: Drsná hádka během osmi očí - 5
aktualizováno 15.02.
výměna manželek

Drsná hádka u osmi očí: Jsi matka úplně na prd! Styď se a prober se

Už dnes večer můžete sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíme, jak si poradí zkušená matka Helena v rodině s pro ni nepochopitelným hospodařením a machistickým manželem k tomu. A zda se dokáže mladá maminka Johana postarat o rodinu se čtyřmi dětmi a manželem za zády.

Výměna manželek: Těžká autonehoda a hospitalizace v nemocnici! - 10
aktualizováno 16.11.
skončil v nemocnici

To ve Výměně ještě nebylo! Místo osmi očí krev a proražená lebka

Už dnes večer sledujte premiérový díl Výměny manželek. A takový závěr, jaký uvidíte dnes večer, tady ještě nebyl. U osmi očí totiž bude jeden z účastníků chybět. Kvůli nehodě skončil v nemocnici.

Výměna manželek: Svatební ultimátum! - 4
aktualizováno 09.11.
výměna manžlek

Petr dostane ultimátum: Vezmu si tě, až si necháš udělat nové zuby

Už dnes večer můžete sledovat další díl reality show Výměna manželek. Tentokrát uvidíte, jestli se podaří náhradní mamince Zdeňce zlepšit Petrův postoj k nevlastním dětem a jestli dokáže Majka pomoci Romanovi obnovit jeho vztah s manželkou.

Výměna manželek: „Nechci celý život prohádat“ - 4
aktualizováno 02.11.
výměna manželek

Ostrých 8 očí: "Stačí tvůj ksicht a vím, že den bude stát za ho*no!"

Už dnes večer sledujte další díl reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíte, jestli dokáže Jaroslava v náhradní rodině najít důvod, proč ve svém vlastním vztahu pokračovat. Manžel ji totiž od rána do večera kritizuje.

Výměna manželek: Palba sprostých slov během "osmi očí"
aktualizováno 26.10.
výměna manželek

Sprosté nadávky u osmi očí! Puch a humus na zvracení! UKÁZKA

Už dnes večer můžete sledovat další díl úspěšné reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíte, jak se bude cítit Radka z Děčína v rodině, která fanaticky šetří každou korunu, a jak zvládne Radka z moravské domácnosti specifickou výchovu a vztahy v romské rodině.

Výměna manželek - Veronika a Eva
aktualizováno 19.10.
osm očí

Ve Výměně se rozpoutá peklo! Manželky se do sebe pustí! VIDEO

Už dnes večer můžete sledovat premiérový díl reality show Výměna manželek. O vyhrocené situace nebude nouze, zvlášť když dojde na vyříkávání při osmi očích.