Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zatmění měsíce nad Prahou
aktualizováno 07.08.
neobvyklý úkaz

Úchvatné VIDEO: Zatmění Měsíce provázené silnou magickou mocí!

V pondělí večer jste mohli na obloze sledovat neobvyklý nebeský úkaz. Došlo totiž k částečnému zatmění Měsíce. Podle astrologů má tento jev nezvykle velkou magickou moc!

Erdogan Atalay s přítelkyní Katjou Ohneckovou
aktualizováno 27.06.
nepřízeň osudu?

Semir z Kobry 11 zrušil svatbu! Snoubenci dostali varování shůry

Nesmrtelný komisař Semir z akčního seriálu Kobra 11 se měl za dva týdny ženit, svatbu ale náhle zrušil. Erdogana Atalaye (50) k tomu vedly pro někoho možná bizarní důvody, jeho budoucí manželce to rozmluvil astrolog.

Horoskop na jaro
20.03.
Jarní horoskop

JARO podle astrologa: Prozradil, co nás čeká v příštích měsících!

Jarní rovnodennost znamená pro astrology začátek nového roku. Měli byste se zbavit nepotřebných věcí a učinit zásadní rozhodnutí. Právě teď je podle horoskopu ten správný čas.

Prásk.tv píše:

Obloha s asteroidy
čtěte o tématu astrolog na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Ztracená Michaela
aktualizováno 07.03.
názor odborníka

Astrolog o pohřešované Míše: Hvězdy říkají, že stále žije!

Michaela Muzikářová je téměř dva měsíce nezvěstná. Policie už prohledávala vytipovaná místa se psem. Podle astrologa Milana Fošnára postavení hvězd v době zmizení ale nenahrávalo tomu, že by Míšu někdo zabil. Dokonce se podle něj snad každým dnem dozvíme nové informace.

Vaše téma - s Milanem Fošnárem
aktualizováno 13.01.
letošní předpověď

Astrolog prozradil, co nás čeká: Předpověděl i nového premiéra!

Hostem pořadu Vaše téma na TN.cz byl ve čtvrtek 12. ledna astrolog Milan Fošnár. Řeč přišla například na bezpečnostní situaci v roce 2017, listopadové volby, ale také na zdraví prezidenta Miloše Zemana. Astrolog připravil i předpověď na pátek třináctého.

Pátek 13.
aktualizováno 12.01.
co je ve hvězdách

VAROVÁNÍ astrologa před pátkem 13.: Hrozí násilí, podrazy i nevěra

Pátek třináctého je v mnoha zemích považován za nešťastný den. Z toho důvodu v lidech vyvolává obavu. Známý astrolog Milan Gelnar varuje, že si na letos první pátek 13. máme dávat pozor.

Superměsíc očima čtenářů
aktualizováno 12.12.
Varování astrologů

Třetí SUPERÚPLNĚK v řadě je tu! "Bude to šílené," varuje astroložka

Už za dva dny přijde další úplněk. Astrologové před ním ale bijí na poplach. Prosincový úplněk je třetím tzv. superúplňkem v řadě. Měsíc během něj bude větší a jasnější než obvykle. Podle astronomů může společně s předvánočním stresem způsobit bláznivé chování.

Krvavý měsíc
aktualizováno 20.06.
Jahodový měsíc

Úplněk a slunovrat v jeden den! Podle astrologů nás čeká tragédie

Hned dva astronomické jevy se s odstupem několika hodin sejdou na obloze. Nejprve bude vrcholit úplněk, následně přijde letní slunovrat. Na stejný den připadly oba astronomické jevy naposledy v roce 1948. Podle astrologů může tato kombinace vyvolat chaos a bláznivé chování.