Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Jarní horoskop

JARO podle astrologa: Prozradil, co nás čeká v příštích měsících!

Jarní rovnodennost znamená pro astrology začátek nového roku. Měli byste se zbavit nepotřebných věcí a učinit zásadní rozhodnutí. Právě teď je podle horoskopu ten správný čas.

Ztracená Michaela
Aktualizováno 7.3. 2017 13:58
názor odborníka

Astrolog o pohřešované Míše: Hvězdy říkají, že stále žije!

Michaela Muzikářová je téměř dva měsíce nezvěstná. Policie už prohledávala vytipovaná místa se psem. Podle astrologa Milana Fošnára postavení hvězd v době zmizení ale nenahrávalo tomu, že by Míšu někdo zabil. Dokonce se podle něj snad každým dnem dozvíme nové informace.

Vaše téma - s Milanem Fošnárem
Aktualizováno 13.1. 2017 13:57
letošní předpověď

Astrolog prozradil, co nás čeká: Předpověděl i nového premiéra!

Hostem pořadu Vaše téma na TN.cz byl ve čtvrtek 12. ledna astrolog Milan Fošnár. Řeč přišla například na bezpečnostní situaci v roce 2017, listopadové volby, ale také na zdraví prezidenta Miloše Zemana. Astrolog připravil i předpověď na pátek třináctého.

Prásk.tv píše:

Obloha s asteroidy
čtěte o tématu astrolog na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Letní festivaly lákají na hudbu i lepší zázemí

Letní hudební festivaly v sobě spojují stanování v přírodě, koncerty českých i zahraničních kapel a bohatý doprovodný program. V Česku se jich pravidelně koná asi tři sta a každý rok jich několik přibude.

Pátek 13.
Aktualizováno 12.1. 2017 19:17
co je ve hvězdách

VAROVÁNÍ astrologa před pátkem 13.: Hrozí násilí, podrazy i nevěra

Pátek třináctého je v mnoha zemích považován za nešťastný den. Z toho důvodu v lidech vyvolává obavu. Známý astrolog Milan Gelnar varuje, že si na letos první pátek 13. máme dávat pozor.

Superměsíc očima čtenářů
Aktualizováno 12.12. 2016 15:39
Varování astrologů

Třetí SUPERÚPLNĚK v řadě je tu! "Bude to šílené," varuje astroložka

Už za dva dny přijde další úplněk. Astrologové před ním ale bijí na poplach. Prosincový úplněk je třetím tzv. superúplňkem v řadě. Měsíc během něj bude větší a jasnější než obvykle. Podle astronomů může společně s předvánočním stresem způsobit bláznivé chování.

Krvavý měsíc
Aktualizováno 20.6. 2016 12:44
Jahodový měsíc

Úplněk a slunovrat v jeden den! Podle astrologů nás čeká tragédie

Hned dva astronomické jevy se s odstupem několika hodin sejdou na obloze. Nejprve bude vrcholit úplněk, následně přijde letní slunovrat. Na stejný den připadly oba astronomické jevy naposledy v roce 1948. Podle astrologů může tato kombinace vyvolat chaos a bláznivé chování.