Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nehoda u Volče - 2
aktualizováno 18.01.
Namrzlá vozovka

Vážné nehody u Chlumce nad Cidlinou: Zemřeli dva řidiči

Na dvou místech nedaleko Chlumce nad Cidlinou zasahovali v pátek dopoledne všechny složky Integrovaného záchranného systému. Bohužel nehody měly tragické následky. Zemřeli dva řidiči. Kvůli jedné z nehod byl uzavřený i sjezd z dálnice D11.

Ledovka a sníh komplikuje dopravu! Na Liberecku zapadla odtahovka
18.01.
Ledovka v Česku

Na Liberecku uvízly 2 odtahovky! Řidič čekal na záchranu hodiny

Zledovatělé silnice a nový sníh od rána komplikovaly dopravu v Česku. Na Liberecku havarovalo na ledu auto, ledovku nezvládla ani odtahová služba, která ho přijela vyprostit, ani ta další. Na místo tak musela vyjet třetí odtahovka.

Nehoda autobusu na Náchodsku
aktualizováno 17.01.
Ranní nehody

Autobus s 20 lidmi na Náchodsku narazil do stromu! 5 zraněných

Autobus, ve kterém cestovalo 20 lidí, havaroval ve čtvrtek ráno na Náchodsku. Podle svědkyně se řidiči udělalo špatně, s autobusem sjel do příkopu a narazil do stromu. Zranilo se pět lidí včetně řidiče. Nehoda uzavřela také dálnici D1.

Prásk.tv píše:

Co si zabalit do letadla
čtěte o tématu doprava na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Nehoda náklaďáků u Opatovce
aktualizováno 16.01.
Dopravní nehoda

Na Svitavsku se srazila 4 auta. Náklad se rozsypal po silnici

V brzkých ranních hodinách u obce Opatovec na Svitavsku došlo k nehodě dvou náklaďáků a dvou osobních aut. Náklad jednoho z vozů se celý vysypal na silnici. Komunikace bude podle policie několik hodin neprůjezdná.

Silnice na Boží Dar je zcela uzavřena 2
aktualizováno 14.01.
Komplikace v dopravě

Tisíce lidí bez proudu a zavřené silnice. Česko bojuje se sněhem!

Už od ranních hodin komplikuje řidičům cestu sněžení a silný vítr. V Karlovarském kraji je kvůli sněhu a silnému větru stále uzavřeno několik komunikací. Ledovka v Pardubicích ochromila i hromadnou dopravu.

Převrácený kamion na 116. kilometru dálnice D5 - 6
aktualizováno 11.01.
Vážné komplikace

Na D5 u Tachova se převrátil kamion, auta musela jet jinudy!

Dálnice D5 na Tachovsku musela být ve směru na Prahu v pátek pozdě odpoledne v téměř desetikilometrovém úseku zcela uzavřena kvůli převrácenému kamionu a několika dalším, menším nehodám.

Dvě auta se srazila na Plzeňsku - 5
11.01.
Nehoda na Plzeňsku

Felicie přejela do protisměru, zranili se dva dospělí i dvě dívky!

Dvě auta se v pátek odpoledne srazila na silnici mezi Chotěšovem a Vodním Újezdem na Plzeňsku. Po nehodě museli hasiči z auta vystříhat dvě dívky a čtyřicetiletou ženu. S těžším zraněním byly převezeny do nemocnice.

Zasněžené Německo
aktualizováno 11.01.
Krátký oddych

Zavalené Alpy: Po kalamitním týdnu přestalo na chvíli sněžit

Obyvatelé Alp si v pátek mohli po týdnu oddechnout od nepřetržitého hustého sněžení. Změnu počasí vítají i záchranáři a technické složky pracující na zpřístupnění odříznutých míst. S výjimkou krátkého víkendového oteplení, kdy lze počítat i s deštěm, má dál sněžit do poloviny nadcházejícího týdne.

Letiště Ostrava - 2
aktualizováno 11.01.
Po více než 50 letech

Mezi Prahou a Ostravou už jen po zemi. Letecké spojení končí!

Letecké spojení mezi Prahou a Ostravou končí - České aerolinie v následujících hodinách na této trase naposledy přepraví cestující. Spojení mezi oběma městy přitom fungovalo přes půl století.

Nehoda kamionu
aktualizováno 11.01.
Vážná nehoda

Jeden kamion na D6 rozpáral druhý, pak téměř spadl z mostu

Dopravní nehoda dvou kamionů blokuje dopravu na dálnici D-6 blízko Březové na Sokolovsku směrem na Cheb. Následky nehody se stále odstraňují.