Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tankování
16.02.
pokutované benzinky

Na těchto benzínkách se šidilo, ČOI rozdala pokuty za 750 tisíc

Česká obchodní inspekce stále pokračuje v kontrolách jakosti paliva na čerpacích stanicích a jen během ledna inspekce vyměřila ve dvou případech pokuty v celkové výši 750 tisíc korun. V loňském roce inspekce pokutovala hned sedmnáctkrát.

Tankování
01.02.
Přehled po regionech

Benzin i nafta znovu zdražily! Tady natankujete nejlevněji v kraji

Benzin a nafta v minulém týdnu znovu zdražily. Ceny pohonných hmot postupně rostou od začátku ledna. Cena za litr Naturalu 95 stoupla v posledních dnech v průměru na 30,91 Kč, nafta překročila hranici 30 korun. Podívejte se, kde je u vás v kraji nejlevněji.

Tankování
18.01.
Zdraží ještě?

Benzín a nafta výrazně zdražily. Ekonom řekl, co bude dál

Benzín a nafta jsou nejdražší od loňského listopadu. Nafta stojí bezmála 30 korun a benzín se blíží k jednatřiceti korunám. Podle některých odborníků je to proto, že světoví těžaři se dohodli na snížení dodávek ropy. Navíc její cena je prý na světových trzích na několikaletých maximech. A ceny pohonných hmot dál porostou.

Prásk.tv píše:

Kate McClure - 1
čtěte o tématu benzin na Prásk.tv
Obchodní sdělení

SNOWtour 2016/17: Branná – nový manšestrový vlk!

Branná už dlouhodobě patří mezi naše oblíbená střediska. Tenhle jesenický „koutek“ se vyznačuje tou nejpohodovější atmosférou široko daleko, a to hlavně díky jejímu majiteli Banditovi, který se večer v hospodě u lanovky promění v hlavního baviče s těmi nejvtipnějšími historkami.

Čerpací stanice
aktualizováno 02.11.
seznam vážné prohřešky

Tyto čerpací stanice letos šidily a dostaly mastné pokuty! PŘEHLED

Kvalita pohonných hmot se oproti loňskému roku mírně zlepšila, přesto kontroloři z České obchodní inspekce (ČOI) našli vážné nedostatky u téměř dvacítky čerpacích stanic. Udělené pokuty dosahují částky více než 1,3 milionu korun.

Tankování
aktualizováno 07.07.
Levné pohonné hmoty

Ceny benzínu a nafty dál klesají! Tady natankujete nejlevněji

Dobrá zpráva pro motoristy! Pohonné hmoty v Česku dál zlevňují - litr benzínu za poslední týden v průměru o 16 haléřů. Za dva měsíce se jeho cena snížila o korunu padesát. Nejdražší pohonné hmoty jsou tradičně v Praze a nejlevněji natankujeme v Pardubickém kraji.

Zásobárny ropy
aktualizováno 21.06.
nemáme jí dost

Česko má další problém: EU chce, abychom koupili ropu za miliardu

Mandát pro předsedu vlády pro jednání v Bruselu a také debata o nákupu ropy do státních hmotných rezerv. O tom dnes jedná kabinet Bohuslava Sobotky. Řešili především to, za jakou cenu a proč by měl stát ropu nakupovat.

Tankování
17.06.
ceny pohonných hmot

Jedete na dovolenou? Podívejte se, kde natankujete nejlevněji

Jedete autem na dovolenou? Pak se jistě v zahraničí nevyhnete tankování. Kde jsou pohonné hmoty nejlevnější?

V Budějovicích řádí žhář! Nesnáší túje, během 2 let zapálil 14 plotů
16.06.
Neobvyklá nenávist

V Budějovicích řádí žhář! Nesnáší túje, během 2 let zapálil 14 plotů

Už dva roky v Českých Budějovicích řádí člověk, který ničí túje. Podle policistů má na svědomí už 14 požárů vzrostlých stromků u rodinných domů. Naštěstí se nikomu nic nestalo - alespoň zatím.

Cizinci v zúžení blokovali dálnici
aktualizováno 22.05.
ohrožování provozu

Cizinci mámili z lidí peníze! V autě blokovali zúženou dálnici

V neděli odpoledne došlo k incidentu, který nápadně připomínal praktiky podvodníků, kteří již na českých silnicích působili dříve. Při podobných praktikách tahali šejdíři pod různými záminkami z důvěřivých lidí peníze. V tomto případě trojice mužů žádala peníze na benzín, podle portálu Aktu.cz měli ale peněženky plné. Při svém počínání navíc několikrát ohrozili další řidiče, když například zablokovali dálnici v zúžení.

Tankování
28.04.
Přehled po krajích

Pohonné hmoty zase zdražují! Kde natankujete nejlevněji? PŘEHLED

Pohonné hmoty v Česku dál zdražují! Za poslední týden stouply ceny o několik haléřů. Průměrně teď litr benzinu Natural 95 stojí 31,20 koruny, litr nafty 30,23 koruny. Dají se najít ale i levnější pumpy. Kde natankujete za nejmíň ve vašem kraji?