Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pražští policisté pátrají po lupiči z banky v Dejvické ulici
včera 13:39
Naléhavé pátrání

Lupič si z pražské banky odnesl desetitisíce, hledá ho policie

Pražští policisté od pátečního odpoledne pátrají po neznámém lupiči, který přepadl banku v Dejvické ulici. Pokladní vyhrožoval bombou, z místa zmizel s desetitisíci korun.

Muž u počítače
aktualizováno 15.01.
co se stalo?

Lidí zuří kvůli bankovnictví Equa bank: Nefunguje ani na mobilu

Na facebookových stránkách Equa bank se množí stížnosti na internetové bankovnictví. Podle uživatelů nefunguje ani na mobilním telefonu. Nespokojení klienti banky se ozvali i redakci TN.cz.

Žena přepadla poštu v Hradci
09.01.
Prosincová loupež

Partner jí vyčetl, že nemá peníze. Seniorka proto přepadla banku

Policie už ví, kdo v Hradci Králové v polovině prosince přepadl pobočku pošty. Lupičem je podle kriminalistů pětašedesátiletá žena. A neobvyklý je i její motiv. Partner jí údajně vyčítal, že nepřispívá do společné domácnosti, a tak si chtěla peníze opatřit nezákonně.

Prásk.tv píše:

Clare Wainwright - 1
čtěte o tématu banka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak udržet své finance zdravé?

Mějte řešení nečekaných výdajů, spoření, splátky a zůstatek na vašem bankovním účtu dokonale pod kontrolou. Je zde několik praktických rad, které vám bez ohledu na vaši aktuální situaci pomohou udržet finance v dobré kondici.

Lupič přepadl banku v Praze - 3
17.12.
galerie viděli jste ho?

Přepadení banky v Praze! Lupič měl pistoli, utekl i s penězi. VIDEO

Policie pátrá po lupiči, který v pátek přepadl jednu z bank na Praze 3. Úřednici vyhrožoval pistolí, žena mu ze strachu o život dala desítky tisíc korun.

Lupiče v Maďarsku srazilo auto - 2
23.11.
galerie kuriózní případ

Ozbrojený lupič přepadl banku, při útěku s penězi ho srazilo auto!

Velmi kuriózní přepadení banky řeší maďarská policie v Budapešti. Ozbrojený lupič vtrhl do budovy, ukradl peníze a dal se na útěk. Daleko ale nedoběhl, srazila ho dodávka a on skončil v nemocnici.

Platba mobilem
aktualizováno 14.11.
užitečná novinka

Chystá se bankovní revoluce! Ode dneška můžete platit mobilem

Platit za své nákupy je ode dneška daleko jednodušší než dřív. Klienti tří bank mohou k úhradě použít mobilní telefon, stačí ho přiložit k platebnímu terminálu.

2032752
aktualizováno 13.08.
Policejní pátrání

Žena založila účet, přes který tekly špinavé peníze. Hledá ji policie

Policisté z pražské hospodářské kriminálky pátrají po ženě, která si letos v květnu v jedné z bank v metropoli založila účet, přes který později protekl bezmála milion korun podvodně vylákaný ze zahraniční firmy.

Komerční banka - ilustrační foto
07.08.
KB mění podmínky

Statisícům lidí se mění podmínky účtu. SROVNÁNÍ nabídky bank

Třetí největší banka v České republice, Komerční banka, změnila od 2. srpna podmínky u osobních účtů. Banka láká na vedení základního účtu zdarma a neomezené výběry ze sítě svých bankomatů. Klienti jsou ale změnou podmínek zmateni, banka se k ním zatím vyjadřovat nechce. Bezplatné vedení účtu nabízí už většina bank.

přepadení banky ve Valašském Meziříčí
02.08.
Ukradli 100 tisíc

V centru Klášterce přepadli banku, pachatelé jsou na útěku

V centru Klášterce nad Ohří přepadli po poledni dva pachatelé banku. Z finančního ústavu si odnesli hotovost, podle informací TV Nova přibližně 100 tisíc korun, oba pachatelé stihli před příjezdem policistů utéct.

Platební karta
19.07.
skryté přirážky

Platíte v zahraničí kartou? Pozor! O tomto poplatku ví jen málokdo

Stále více Čechů využívá při platbách v zahraničí platební kartu namísto hotovosti. Může to být pohodlnější, protože u sebe nemusíte nosit velké množství bankovek. Musíte si ale dát pozor na poplatky, které by vám dovolenou mohly pořádně prodražit.