Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Call centrum
aktualizováno 08.06.
Novinka v Česku

Žádná čísla a hesla. Banka vás pozná už jen po hlase!

Když nyní Češi volají do banky a chtějí něco vyřídit, nejdřív musejí prokázat, že jsou to opravdu oni, třeba pomocí hesla či PIN kódu. Až pak s nimi operátor cokoliv řeší. To už by se ovšem mělo brzy změnit.

CEFC China
aktualizováno 25.05.
ekonomika

Banka J&T se dohodla s Číňany na prodeji pohledávek CEFC

Skupina J&T se dohodla s čínskou CITIC Group na prodeji pohledávek J&T za firmou CEFC. Číňané prostřednictvím společnosti Rainbow Wisdom, kterou ovládá CITIC, odkoupí od J&T veškeré pohledávky za společnostmi ze skupiny CEFC a Rainbow Wisdom se zároveň stane akcionářem J&T Finance Group. Informovala o tom dnes mluvčí J&T Banky Monika Veselá.

Žena u počítače - Ilustrační foto
23.05.
Pochybné e-maily

Podvodníci útočí na banky. Problémy mají nejméně tři z nich

Klienti některých českých bank by se měli mít v těchto dnech na pozoru. Je totiž možné, že objeví ve schránce e-mail, který je vyzývá k zadání citlivých údajů a tváří se jako zpráva od banky. Za vším ale stojí podvodníci.

Prásk.tv píše:

Clare Wainwright - 1
čtěte o tématu banka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Co dát dětem na svačinku? Bezlepkové křupky!

Doba dovolených a výletů se blíží a my pro vás máme tip, co dát dětem ke svačince nebo na mlsání. A pokud vás čeká delší cestování objevte s námi svět pana Křupky, který má pro vaše děti spoustu her a zábavy.

Přepadená banka v Havířově
aktualizováno 09.04.
policejní pátrání

Muž se zbraní vyloupil banku v Havířově, s penězi je na útěku!

Neznámý zloděj dnes před polednem vyloupil banku v Havířově. Se zbraní v ruce donutil zaměstnankyni za přepážkou, aby mu vydala peníze v hotovosti. S nimi se následně dal na útěk. Policisté po pachateli okamžitě zahájili pátrání, zatím je však neúspěšné.

Online nakupování
28.03.
Přeshraniční platby

Za převod v eurech platíme stovky korun! Už brzy se to má změnit

Češi budou zřejmě platit méně za převody do zahraničí v eurech. S návrhem přišla Evropská komise, chce zavést stejné poplatky pro státy, které nejsou v eurozóně, i ty, kde se platí eurem.

Zloděj s kolem
aktualizováno 21.03.
zloděj cyklista

Lupič s pistolí přepadl banku v Třeboni, policistům ujížděl na kole

Jihočeští policisté dnes odpoledne pronásledovali lupiče, který přepadl banku v Třeboni. Z ní si pachatel odnesl velký obnos peněz, následně nasedl na horské kolo a začal z místa ujíždět. Po hodině na útěku ho však policisté i s penězi dopadli.

Banky a jejich poplatky
20.03.
velké srovnání

Neplaťte zbytečně! Která banka má nejmenší poplatky? PŘEHLED

Český bankovní trh se neustále rozrůstá. Nové banky přibývají a společnosti se doslova předbíhají, která nabídne klientům výhodnější podmínky. Zorientovat se v nepřeberné nabídce však není jednoduché. V následujícím článku tak přinášíme velký přehled služeb a poplatků, na které můžete u bank narazit.

Lupič v bance na Hájích
aktualizováno 27.02.
přepadení v Praze

V bance našli lupiče s rukama od krve! Ke zločinu ho dovedly hlasy

Mladý muž se v noci na úterý pokusil vykrást banku nedaleko pražského metra Háje - a to jen s kamenem v ruce. Do budovy se skutečně dostal, úspěšný ale nebyl. Policie ho na místě zadržela.

Pražští policisté pátrají po lupiči z banky v Dejvické ulici
17.02.
Naléhavé pátrání

Lupič si z pražské banky odnesl desetitisíce, hledá ho policie

Pražští policisté od pátečního odpoledne pátrají po neznámém lupiči, který přepadl banku v Dejvické ulici. Pokladní vyhrožoval bombou, z místa zmizel s desetitisíci korun.

Muž u počítače
aktualizováno 15.01.
co se stalo?

Lidí zuří kvůli bankovnictví Equa bank: Nefunguje ani na mobilu

Na facebookových stránkách Equa bank se množí stížnosti na internetové bankovnictví. Podle uživatelů nefunguje ani na mobilním telefonu. Nespokojení klienti banky se ozvali i redakci TN.cz.