Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Lupiče v Maďarsku srazilo auto - 2
dnes 17:29
galerie kuriózní případ

Ozbrojený lupič přepadl banku, při útěku s penězi ho srazilo auto!

Velmi kuriózní přepadení banky řeší maďarská policie v Budapešti. Ozbrojený lupič vtrhl do budovy, ukradl peníze a dal se na útěk. Daleko ale nedoběhl, srazila ho dodávka a on skončil v nemocnici.

Platba mobilem
aktualizováno 14.11.
užitečná novinka

Chystá se bankovní revoluce! Ode dneška můžete platit mobilem

Platit za své nákupy je ode dneška daleko jednodušší než dřív. Klienti tří bank mohou k úhradě použít mobilní telefon, stačí ho přiložit k platebnímu terminálu.

2032752
aktualizováno 13.08.
Policejní pátrání

Žena založila účet, přes který tekly špinavé peníze. Hledá ji policie

Policisté z pražské hospodářské kriminálky pátrají po ženě, která si letos v květnu v jedné z bank v metropoli založila účet, přes který později protekl bezmála milion korun podvodně vylákaný ze zahraniční firmy.

Prásk.tv píše:

Clare Wainwright - 1
čtěte o tématu banka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?

Prozradíme Vám, jak to poznáte.

Komerční banka - ilustrační foto
07.08.
KB mění podmínky

Statisícům lidí se mění podmínky účtu. SROVNÁNÍ nabídky bank

Třetí největší banka v České republice, Komerční banka, změnila od 2. srpna podmínky u osobních účtů. Banka láká na vedení základního účtu zdarma a neomezené výběry ze sítě svých bankomatů. Klienti jsou ale změnou podmínek zmateni, banka se k ním zatím vyjadřovat nechce. Bezplatné vedení účtu nabízí už většina bank.

přepadení banky ve Valašském Meziříčí
02.08.
Ukradli 100 tisíc

V centru Klášterce přepadli banku, pachatelé jsou na útěku

V centru Klášterce nad Ohří přepadli po poledni dva pachatelé banku. Z finančního ústavu si odnesli hotovost, podle informací TV Nova přibližně 100 tisíc korun, oba pachatelé stihli před příjezdem policistů utéct.

Platební karta
19.07.
skryté přirážky

Platíte v zahraničí kartou? Pozor! O tomto poplatku ví jen málokdo

Stále více Čechů využívá při platbách v zahraničí platební kartu namísto hotovosti. Může to být pohodlnější, protože u sebe nemusíte nosit velké množství bankovek. Musíte si ale dát pozor na poplatky, které by vám dovolenou mohly pořádně prodražit.

SMS
aktualizováno 11.07.
Nebezpečí podvodu

"Pozor na podvodné SMS, můžete přijít o své peníze!" varuje banka

Zloději přišli na nový způsob, jak připravit lidi o peníze. Rozesílají zprávy, které obsahují odkaz na podvodný formulář. Po jeho vyplnění vás podvodníci mohou připravit o peníze.

Striptérky tancují v bance
11.07.
video 18 + neobvyklá odplata

Muže naštvali v bance. Krutě se pomstil se striptérkami! VIDEO

Muž byl nespokojený se službami v moskevské bance. Svůj problém vyřešil svérázným způsobem. Do pobočky s sebou vzal dvě mladé ženy, ze kterých se později vyklubaly striptérky.

Bydlení
21.06.
dražší bydlení

Hypotéky nadále zdražují. Češi si je ale berou víc než dřív

Průměrná úroková sazba hypoték v květnu stoupla na 2,03 procenta z dubnových 2,01 procenta. Vyplývá to z údajů Fincentra Hypoindexu. Loni v listopadu a prosinci byla sazba na minimu 1,77 procenta. V prosinci začal platit zákon o spotřebitelském úvěru a velké banky v této souvislosti ohlásily růst sazeb. O hypotéky byl v květnu zájem větší, než v dubnu.

Poplach na Zlínsku - 3
aktualizováno 19.06.
velké přepadení

Pátrání po lupičích: Policista varovně střílel, zmizeli mu v lese

V Rokytnici u Slavičína na Zlínsku zasahují ozbrojení policisté z několika krajů i ze Slovenska, autobusy nesměly nabírat cestující a lidé netušili, co se děje. O velké pozdvižení se postarala trojice ozbrojenců, která přepadla poštu na Slovensku a po kterých policie právě u Slavičína pátrá.