Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Video Vysílali to na Facebooku

Brutální útok: Chlapečka (†2) zastřelili v přímém přenosu!

Z velké tragédie se oklepává americké Chicago. Vlna násilností, která město na začátku roku zasáhla, si v úterý vyžádala život teprve dvouletého Lavontaye Whitea. Útočník jej zastřelil v autě, ve kterém cestoval s těhotnou tetou a strýcem. Kvůli násilnostem už v lednu americký prezident Donald Trump pohrozil, že do města vyšle federální jednotky.

Napadená boxerka Dagmar Havlové
Aktualizováno 14.2. 2017 19:23
galerie hororové vánoce

Chvíle hrůzy Dagmar Havlové: Krvavý střet s obří dogou!

Zatímco v drtivé většině domácností jsou vánoční svátky časem klidu, míru a setkávání s blízkými, vdova po prezidentu Václavu Havlovi Dagmar místo rozbalování dárků bojovala o život své milované fenky. Teď zveřejnila fotky, jak dopadla její boxerka po setkání s agresívní dogou.

Ohrožoval ho plynovkou

"Zmlať ho!" Přikázal chlapec (13) s pistolí v ruce mladíkovi. VIDEO

Rvačku dvou mladíků řešily v neděli odpoledne dvě hlídky brněnských strážníků. Přivolala je ostraha obchodního centra, před kterým se prali. Když strážníci chlapce našli, zjistili, že k rvačce je donutil teprve třináctiletý hoch, který na jednoho z nich mířil plynovou pistolí!

Prásk.tv píše:

Kateřina Šuriaková
čtěte o tématu útok na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Komunikujte se svým vozem

Mozek pro vaše auto

Nepokoje a násilnosti

Dav lidí zaútočil na policisty, na předměstí Paříže hořela auta!

Lidé na předměstí Paříže zažili v sobotu další den nepokojů a násilností. Během protestů zaútočila část davu na policisty, vzduchem létaly kameny, v ulicích hořela auta. Napětí ve společnosti se stupňuje v reakci na nedávný případ policejní brutality.

Policie v Dánsku - Ilustrační foto
Aktualizováno 12.2. 2017 09:36
dánská prokuratura

Obvinění z terorismu: Dívka (16) plánovala útok na židovskou školu

V Dánsku začne v dubnu soud s ženou obviněnou z terorismu, která měla připravovat bombové útoky na dvou školách. Alarmující je také věk dívky, té je teprve šestnáct, v době zatčení byla dokonce o rok mladší. Dívka měla podle obžaloby připravovat výbušninu TATP. V Dánsku jde o první ženu obviněnou z terorismu.

Divoké prase
Aktualizováno 10.2. 2017 15:42
došla jim trpělivost

Strach v hlavním městě: Divočáci terorizují obyvatele Prahy!

Útoky divokých prasat na obyvatele hlavního města a jejich psí mazlíčky nejsou v posledních letech nic neobvyklého. Naposledy se to stalo na Černém Mostě ve středu večer. A radním došla trpělivost. Hodlají se zvířaty bez milosti zatočit.

Francouzská policie - ilustrační foto
Aktualizováno 10.2. 2017 12:24
zatýkání v Montpellier

Razie proti teroristům: Dívka (16) plánovala útok v Paříži

Policisté zatkli v pátek ráno čtyři lidi, které podezírají z přípravy teroristického útoku v Paříži. Mezi zatčenými je i velmi mladá dívka (16). O zatčení informuje portál francouzské televize M6.

ohrožení života

Zuřiví kanci znovu útočili v Praze: Zuzaně zachránili život její psi!

Divoká prasata v hlavním městě znovu zaútočila na člověka. Tentokrát se to stalo na Černém Mostě. Zuzana Dvořáčková tady zrovna venčila své psy a nebýt jich, mohla dopadnout hodně špatně. Informoval o tom Blesk.

israelská policie odvádí muže z města - Ilustrační foto
Aktualizováno 9.2. 2017 18:43
reakce davu

Na tržišti v Tel Avivu začal útočník střílet do lidí, ti ho zneškodnili

Ve čtvrtek odpoledne se na tržišti v Tel Avivu začalo střílet, Palestinec měl podle portálu CNN začít střílet do lidí, minimálně 6 z nich zranil. Lidem se podařilo útočníka zneškodnit, následně si ho převzala policie.

video pomsta v přírodě

PRASEČÍ POMSTA: Had sežral selátko, divočáci mu to spočítali

To, že pomsta existuje i mezi zvířaty, ukázalo už celé množství případů. Tentokrát si pro odplatu za zabitého druha došlo stádo divočáků, kteří zaútočili na obří krajtu. Ta proti ohromné přesile neměla sebemenší šanci.