Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Týraná žena
19.02.
Neuvěřitelné

Dívka mu odpustila, že jí ukousl nos. Teď ji grázl ubil k smrti!

Je to rok, co Alexandra Šapošníková v soudní síni prosila, aby její partner Oleg Myšadajev nešel do vězení za to, že jí ve výbuchu vzteku uhryzl nos. Teď stojí mladík před soudem znovu - tentokrát za to, že svoji Alexandru brutálně zavraždil.

Útok v Marseille
aktualizováno 19.02.
zásah policie

V Marseille útočník pobodal čtyři lidi! Vybral si je nejspíš náhodně

V úterý po půl páté odpoledne útočník Karim L. ve francouzském Marseille pobodal nejméně čtyři lidi, které si vybral náhodně. Útočníka policie zastřelila poté, co na ně vytáhl zbraň.

Svědci pobodání v Olomouci
19.02.
Pomozte je najít

Mladíka v Olomouci pobodali. Policie hledá důležité svědky

Olomoučtí policisté pátrají po muži a ženě, kteří se v sobotu 2. února okolo 22:40 pohybovali ve Smetanových sadech v Olomouci. Nedaleko místa, kde pár zachytily bezpečnostní kamery, byl totiž pobodán teprve sedmnáctiletý mladík. Pachatele se stále nedaří vypátrat.

Prásk.tv píše:

Hroch napadl rybáře - 1
čtěte o tématu útok na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Napadená dívka
aktualizováno 17.02.
krvavý útok v německu

Iráčan pobodal dívku, když šla z diskotéky. Je v kritickém stavu

Hned dva krvavé útoky řeší německá policie. Oba se odehráli v noci ze soboty na neděli. V Norimberku pobodal pětadvacetiletý Iráčan z neznámých důvodu mladou ženu, v kritickém stavu byla převezena do nemocnice. Ve městě Lingen pak dva útočníci měli strhnout čtyřiačtyřicetiletou cyklistku z kola a ošklivě ji pobodat.

Argentinská doga
aktualizováno 16.02.
napadení psem

Na stařenku se vrhla ohromná doga, žena zemřela v nemocnici

Stařenka, kterou ve středu v obci Pihel pokousala argentinská doga, v pátek v českolipské nemocnici zemřela. Policie nyní zjišťuje, zda je smrt v přímé souvislosti se zraněním od zvířete. Ženu pes pokousal v obličeji, na temeni hlavy, na nohách i na rukách.

Číhající puma
16.02.
tržné rány

Běžce v Coloradu napadla puma! Při zoufalé obraně ji uškrtil

Běžce při tréninku v americkém Fort Collins potkala jedna z jeho největších obav, na cestě se totiž střetl s divokou pumou, která na něj bez váhání zaútočila. Po strašlivém souboji, při kterém muž zvíře uškrtil, skončil v nemocnici. Nyní konečně popsal, jak se celý útok udál.

Pařížské metro - Ilustrační foto
15.02.
stále uniká

Muže (20) v pařížském metru popálil útočník neznámou látkou!

Po strašlivém útoku neznámou látkou v pařížském metru byl mladý muž velmi vážně zraněn v obličeji a na rukou. Zatím není jasné, o jakou látku šlo, ani jaký měl pachatel motiv. Ten je stále na útěku, pátrá po něm policie.

Ruské bombardéry SU-24
13.02.
Napětí ve vzduchu

Letka ruských bombardérů simulovala útok na radar v Norsku

Rusko simulovalo podle norské zpravodajské agentury útok vůči arktickému radaru, který se nachází poblíž ruského poolostrova Kola. Falešného útoku se účastnilo celkem 11 nadzvukových bombardérů Suchoj Su-24, ty se obrátily až před norským vzdušným prostorem.

Rozzuřený pes
aktualizováno 12.02.
nebezpečná situace

Muž bránil kočárek vlastním tělem! Psi ho pokousali do krve

Devětapadesátiletý muž šel v neděli ve slovenské Nitře na procházku se svým vnoučetem. Když procházel okolo jednoho areálu, vyběhli na něho dva psi. Když se muž před nimi snažil kočárek bránit, pokousali ho do krve. Případem se zabývá policie.

Rvačka v Brně o jogurty
aktualizováno 11.02.
Brutální útok

Rvačka v Brně o jogurty. Jeden muž skončil v nemocnici! VIDEO

Kuriózní případ řešili brněnští policisté. Útočník měl napadnout přímo před budovou městské policie kvůli jogurtům pětapadesátiletého muže. Začal do něj kopat a udeřil ho do hlavy. Poté mu ukradl nákup a předal ho dvěma mužům. Všichni tři byli strážníky zadrženi a předání státní policii.