Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Podezřelý ze znásilnění
aktualizováno 15.07.
Pomozte ho najít

Deviant se v Praze pokusil znásilnit dívku! Policii zatím uniká

Pražští policisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po nebezpečném deviantovi. Mladík se 1. července pokusil znásilnit dívku, kterou předtím potkal na diskotéce. Poškozená se ubránila a násilníka zahnala. Muž ale policistům stále uniká.

Senior na kole - ilustrační
aktualizováno 13.07.
Senior v nemocnici

Chlapci strhli důchodce z kola, bili ho do hlavy! Utekli z ústavu

Dva uprchlíci z výchovných ústavů podle policie surově přepadli v Hodoníně seniora a chtěli ho oloupit. Muž jel na kole, ze kterého ho údajně srazili, bili ho do hlavy a nakonec mu nastříkali do tváře sprej. Důchodce skončil v nemocnici a oba útočníky chytila policie.

Synovec Jiřího Kajínka - 2
aktualizováno 13.07.
Hrozí mu výjimečný trest

Pobodání v Prachovicích: Kajínkův synovec jde do vazby!

Chrudimský soud poslal do vazby šestatřicetiletého Patrika R., který je podezřelý z pobodání dospělého muže a teprve dvouletého dítěte v Prachovicích na Chrudimsku. Policisté jej obvinili z vraždy a hrozí mu i výjimečný trest. Obviněný muž je synovcem Jiřího Kajínka.

Prásk.tv píše:

Jodie Nailard - 1
čtěte o tématu útok na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Senior na kole - ilustrační
aktualizováno 13.07.
VIDEO Skončil v nemocnici

Brutální napadení v Brně! Mladíci kopali muže do hlavy, měli i krást

Brutální útok tří mladíků na zjevně opilého muže řeší brněnští policisté. Trojice měla muže okrást, když předstírala, že mu pomáhá na nohy poté, co upadl. Když se za nimi rozběhl, skopali ho téměř do bezvědomí, dostal i úder do hlavy.

Žena napadla na ulici staršího muže
11.07.
Napadení

Vrať se do své země, křičela žena na seniora (91). Zmlátila ho cihlou

Americká policie vyšetřuje brutální útok, jehož obětí se v Los Angeles stal 91letý přistěhovalec z Mexika. Podle svědků na něho zaútočila jedna z místních žen betonovou cihlou a následně se k útoku přidala také skupina mladíků. Muž skončil v nemocnici s rozbitou lícní kostí a zlomenými žebry.

V Sýrii zabíjely chemické zbraně
07.07.
Útok v Dumě

Zabíjely v Sýrii chemické zbraně? Experti znají výsledky rozboru

Ve vzorcích ze syrské Dumy, které měl v dubnu zasáhnout chemický útok, nenašli experti nervově paralytickou látku. Dva vzorky ale obsahovaly chlór. Informovala o tom Organizace pro zákaz chemických zbraní (OPCW).

Napadení mladíka před posilovnou
aktualizováno 03.07.
brutální napadení

Surový útok na videu! Adama zbili čtyři muži, čeká ho už třetí operace

V pořadí už třetí operace čeká Adama, kterého měla v Levicích na Slovensku před posilovnou napadnout čtveřice mužů. Mladík tvrdí, že má zlomenou lícní kost a poškozené oko, na které už po útoku možná nikdy pořádně neuvidí. Případ řeší tamní policie.

Útok žraloka
02.07.
video strach o život

Žralok ji chytil za ruku a stáhl do vody! Děsivý útok natočila kamera

Hororový zážitek má za sebou Melissa Brunningová (34) z Austrálie, kterou při plavení na jachtě pokousal žralok. Žena ho chtěla nakrmit a naklonila se nad vodu s jídlem v ruce, v tu chvíli ji ale zvíře popadlo za prst a stáhlo s sebou.

Vlk
01.07.
nezvyklé chování

U slovensko-polských hranic útočil vlk! Vrhl se na dvě malé děti

Polští policisté vyšetřují neobvyklý případ napadení vlkem. U polsko-slovenských hranic vlk napadl osmiletou holčičku a devítiletého chlapce, oba skončili v nemocnici. Myslivci už šelmu zastřelili a následná pitva prokázala, že zvíře bylo zdravé a nemělo vzteklinu.

Střelba v redakci v americkém městě Annapolis
aktualizováno 29.06.
útok na novináře

Střelba v redakci amerických novin! Útočník zabil pět lidí

Střelecký útok v redakci deníku The Capital ve městě Annapolis v americkém státě Maryland si vyžádal pět mrtvých. Potvrdili to zásatupci místní policie. Podle prohlášení se podařilo zadržet i útočícího střelce.