Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zena Edwardsová
včera 13:27
Rasismus na pohotovosti

Pobodaná dívka se nenechala ošetřit. Vadilo jí, že je doktor černý

Kvůli drogám a alkoholu předvedla neskutečný výstup na policejní stanici a na pohotovosti osmnáctiletá Zena Edwardsová z města Llandudno ve Walesu. Dívka plivala na policisty, snažila se je udeřit svou hlavou a rasisticky urážela doktora, který se jí snažil ošetřit bodnou ránu na zádech.

Střelba po maminkách a dětech
20.05.
Kdo by to dělal?

Na maminky s dětmi někdo střílel airsoftovkou! Mohl je vážně zranit

Hodně nepříjemný zážitek mají za sebou dvě maminky, které byly na procházce se svými dětmi v lese u Hluboké nad Vltavou. Po dětech tam podle nich někdo vystřelil, zřejmě z airsoftové zbraně. Nikomu se nic nestalo, přesto obě ženy všechno nahlásily policii.

Útok v Santa Fe a podezřelý
20.05.
zabíjení na škole

Oběť masakru měla podezřelého mladíka odmítnout a zostudit

Jednou z deseti obětí je Shana Fisherová (†16), která měla údajného útočníka Dimitriose Pagourtzise dlouhé měsíce odmítat, když nepřestal dorážet, měla ho podle tvrzení její matky zostudit před spolužáky. Motiv činu ale policie zatím nezveřejnila.

Prásk.tv píše:

Vlaďka Erbová - 1
čtěte o tématu útok na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Společnost Auto ESA poskytla vozy hvězdám z NHL

Petr Mrázek z klubu Philadephia Flyers a Tomáš Hertl ze San Jose Sharks budou během letní přestávky jezdit ve vozech Volvo XC60, které jim poskytla společnost Auto ESA.

Číhající puma
aktualizováno 20.05.
útok zvířete

Puma se v USA vrhla na cyklisty! Jednoho zabila, druhého zranila

Washingtonští správci museli zastřelit divokou pumu, která zaútočila na dvojici cyklistů v horách. Strašlivý útok jeden z mužů nepřežil, druhý i přes vážná zranění zvládl kontaktovat pomoc.

Útok v Santa Fe a podezřelý
aktualizováno 19.05.
Krvavý útok

Střelec (17) z texaské střední si oběti vybíral. Některé lidi ušetřil

Spojené státy se vzpamatovávají z děsivého útoku na střední škole v Texasu, kde mladík zastřelil 10 lidí a dalších 10 lidí zranil. Pachatelem má být 17letý student Dimitrios Pagourtzis. Ten měl uvést, že lidi, které měl rád, ušetřil a chtěl zabíjet pouze ty, které si vybral.

Sergej Skripal
18.05.
Otrava novičokem

Stav ex-agenta Skripala se zlepšil. V pátek ho pustili z nemocnice

Bývalý dvojitý agent Sergej Skripal, který byl i s dcerou v březnu otráven v jihoanglickém Salisbury nejspíše bojovou látkou novičok, byl propuštěn z nemocnice, informovala britská média. Útok na Skripala způsobil diplomatickou roztržku mezi Velkou Británií a Ruskem.

2143135
17.05.
Vše zachytila kamera

Policajti zkopali postřelenou dívku do bezvědomí! Za mříže nejdou

Trojice slovenských policistů si vyslechla tresty za brutální čin ve službě. Mladá řidička jim ujížděla, proto na ni několikrát vystřelili. Když konečně zastavila a vypadla postřelená z auta, zkopali ji do bezvědomí.

Sražený muž na silnici
aktualizováno 17.05.
Vyhrocený konflikt

Muži se v Ostravě pohádali kvůli parkování, jeden druhého přejel

Ostravští kriminalisté od úterý pátrají po agresivním řidiči, který kvůli parkování napadl jiného muže a "na rozloučenou" ho ještě přejel. Raplovi teď hrozí až tříleté vězení.

Napadení
16.05.
Agrese v laboratoři

Žena naběhla na bývalé spolužáky nejdřív s tyčí, pak s cihlou!

Pořádně horko bylo v úterý ve vysokoškolských laboratořích v pražských Dejvicích. Sedmadvacetiletá žena si tam s bývalými spolužáky přišla "popovídat". Jenže v ruce držela nejdřív dlouhou železnou tyč, později ještě cihlu.

Agresivní žena napadla a pokousala strážníka
16.05.
Nesmyslná agrese

Strážník okřikl pejskařku, žena se na něj vrhla a pokousala ho

Když strážník v Praze upozornil pejskařku, aby si po svém čtyřnohém miláčkovi uklidila, asi nečekal, co se bude dít dál. Ženu totiž popadl amok a na městského policistu se vrhla. Mimo jiné ho i pokousala.