Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Andrej Babiš ml.
aktualizováno 15.11.
ANKETA SKRYTÁ KAMERA

ANKETA: Bylo natočení Babiše mladšího etické? HLASUJTE

Rozhovor se synem premiéra Andreje Babiše vyvolal také otázky o etice novinářů. Reportéři Babiše mladšího natáčeli kamerou skrytou v brýlích, což premiér označil za hyenismus. Podle Televize Seznam, která reportáž zveřejnila, ale reportéři jednali eticky.

Konflikt ve studiu
04.11.
Potyčka při natáčení

"Sejmu tě, vypadni!" Kohoutová a Svoboda se popraly ve studiu

Potyčkou skončilo natáčení pořadu FaceNews, který se věnuje zákulisí show Tvoje tvář má známý hlas. Berenika Kohoutová, která jím provádí, se pořádně opila a vstoupila do jiného studia, než chtěla. Tam zrovna natáčela Petra Svoboda, která se ale nedala.

Rapper Jon James McMurray
24.10.
Smutná zpráva

Tragédie při natáčení videoklipu! Rapper spadl z letadla a zemřel

Kanadský rapper Jon James McMurray tragicky zahynul při natáčení nového videoklipu. Na trik, při kterém chodil po křídle malého letadla, se prý připravoval několik měsíců. Cessna ale začala padat a Jon se držel tak dlouho, že už bylo pozdě, aby zapnul padák.

Prásk.tv píše:

PROFESOR T.: Natáčení v pitevně mezi mrtvolami! - 1
čtěte o tématu natáčení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Tradiční Vánoce propojte s moderními prvky

Jistě, Vánoce jsou spojeny s řadou tradic. Zpívání koled, krájení jablka, lodičky z ořechových skořápek nebo lití olova. To jsou činnosti, které děláme už několik desetiletí, mnohdy i staletí.

Herci si natáčení Policie Modrava zpestřují houbařením v lese
28.09.
Oblíbený seriál

Hvězdy Policie Modrava si natáčení zpestřují i sběrem hub!

Cele léto se natáčelo a stále natáčí na Šumavě pokračování seriálu Policie Modrava. Natáčecí dny herců jsou dlouhé, přesto se mezi nimi najdou nadšenci, který každou volnou chvilku tráví v lese - štáb i herci totiž mají společný velký koníček - houbaření!

Tom Holland v Praze, natáčí nového Spidermana
aktualizováno 19.09.
Hollywoodská hvězda

Spider-Man se procházel po Praze. Chodí i na červenou

Hollywoodská hvězda a představitel komiksového Spider-Mana Tom Holland je v Praze. Natáčí zde další díl série s oblíbeným akčním hrdinou. Filmaři si pro natáčení vybrali Prahu a Liberec.

V Česku se bude natáčet Spiderman
aktualizováno 10.09.
Česko láká filmaře

V Česku se točí další velkofilm. Po Liberci bude běhat Spider-Man

Do České republiky míří jedna z největších filmových produkcí za posledních 10 let. Na libereckém náměstí začali stavět kulisy pro natáčení dalšího dílu filmového Spider-Mana. Slavný příběh pavoučího muže se má v Česku natáčet několik týdnů a filmaři u nás utratí stamiliony korun.

Výměna manželek: Homofob Martin změnil názor! - 10
aktualizováno 30.08.
Jak se jim žije?

Zachránila jim Výměna vztah? Patrik řekl, co je po natáčení jinak

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl Výměny manželek. Zatímco Tereza si užívala spíše dovolenou, její manžel prožíval peklo. Martin, který o sobě tvrdí, že je homofob, musel snést náhradního manžela Patrika. Jak Patrik na natáčení vzpomíná?

Hrad Gosford ze Hry o trůny je na prodej - 2
02.08.
Slavný domov

Hrad ze Hry o trůny může být váš! Bydlete v Řekotočí, je levné

Robb Stark na tomto hradu setnul muži hlavu - a teď může být celý pozemek váš! Hrad Gosford, který v seriálu Hra o trůny představuje sídlo Tullyů jménem Řekotočí, jde do prodeje. A překvapivě stojí méně než průměrný londýnský byt.

Ryker Gamble, Alexey Lyakh a Megan Scraper - 2
aktualizováno 07.07.
Okamžitá smrt

Youtubeři uklouzli ve vodopádu a zabili se! Měli milion fanoušků

Zemřeli tři profesionální cestovatelé, kteří si vydělávali natáčením videí. Zřítili se z 30 metrů poté, co uklouzli ve vodopádu v Kanadě. Na instagramu měli milion fanoušků, na youtube je sledovalo půl milionu odběratelů.

Angelina Jolie a Brad Pitt v Cannes
14.06.
spory hvězd

Angelina a Brad spolu bojují o děti! Soud zavedl přísná opatření

Angelina Jolie (43) a Brad Pitt (54) momentálně vedou soukromou válku. Hlavním důvodem je výchova jejich šesti dětí. Celý spor vygradoval, když herečka oznámila, že odjede s celou rodinou na šest měsíců do Anglie. To si herec nenechal líbit. O děti bojuje!