Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Partnerské neshody
10.12.
Láska vs. peníze

Dluhy ničí vztahy! Kvůli financím se hádá pětina zadlužených párů

Dluhy jsou u párů, které trápí závazky po splatnosti, častým důvodem sporů. Podle posledního výzkumu se kvůli finanční situaci často hádá 22 % zadlužených domácností. V případě rodin, které dluhy nemají, je to jen 8 %. Nejčastěji se kvůli penězům hádají lidé s nižším vzděláním, vícečlenné rodiny a lidé z Moravskoslezského kraje.

Pes jako člen rodiny
11.11.
Chlupatý člen rodiny

Dopřejí radši psovi než sobě! Lidé za své miláčky utrácí tisíce

Pes je pro většinu z nás přítel a taky plnohodnotný člen rodiny. Lidé jsou schopni za své zvířecí miláčky měsíčně utratit tisíce korun. Nejen za kvalitní krmivo, ale třeba i za dárky nebo pelíšky či oblečky! Podle nejnovějšího průzkumu má doma psa každý druhý dotázaný.

Fast food film - 4
09.11.
fast food film

Ondra se bezhlavě zamiloval! Za svádění málem zaplatil životem

Oslovit ženu nemusí být pro muže vůbec jednoduché. Obzvlášť v dnešní době moderních technologií. Své o tom ví i Ondra, který si vyhlédl dívku svého srdce ve fastfoodu.

Prásk.tv píše:

Celeste Buckingham - 2
čtěte o tématu láska na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Tradiční Vánoce propojte s moderními prvky

Jistě, Vánoce jsou spojeny s řadou tradic. Zpívání koled, krájení jablka, lodičky z ořechových skořápek nebo lití olova. To jsou činnosti, které děláme už několik desetiletí, mnohdy i staletí.

Výměna manželek: Pekelných deset dní! - 4
04.10.
Výměna manželek

Míra odhalil temné tajemství Lucie! Tohle náhradní manželce přeje

Ve středu mohli diváci sledovat další díl reality show Výměna manželek. Znovu se setkaly naprosto rozdílné rodiny, vznikalo proto mnoho sporů. Většinu z nich vedl Míra s náhradní manželkou Lucií, která je podle něj špindíra.

2191004
aktualizováno 03.10.

VÍKEND: Takhle si udržíte vztah na dálku

Ve vztahu na dálku žije v dnešní době stále více lidí. Dáme vám zaručené tipy jak si ho udržet.

Muž měl dvě rodiny, všechno se provalilo
22.09.
přání ke dni otců

Žena našla přání v manželově knize. Bylo od jeho druhé rodiny

O tom, že Den otců nebývá vždy šťastnou rodinnou záležitostí, se přesvědčila třiatřicetiletá Britka jménem Belinda. Když totiž úplnou náhodou objevila v knize přání ke Dni otců pro svého muže, nestačila se divit.

Rytmus a Jasmina Alagič - 3
02.09.
Krásná moderátorka

Čeká už s Rytmusem dítě? Jasmina o tom poprvé promluvila!

Moderátorka Jasmina Alagič se rozpovídala o svém vztahu s rapperem Rytmusem. Prozradila, jak se poznali i to, kdy přeskočila pověstná jiskra. Zároveň se vyjádřila k fámám, že by už měla s populárním zpěvákem čekat dítě.

Záchrana čápa uvízlého v chladicí věži - 2
28.08.
Záchrana

Příběh lásky! Čáp v chladicí věži hlídal svou uhynulou družku

Během uplynulého víkendu vyjížděli hasiči ve Stonavě k opravdu zvláštnímu zásahu. V areálu nečinného černouhelného dolu 9. květen zachraňovali čápa, který uvízl v chladicí věži. Hasičům se naštěstí čápa podařilo polapit a vysvobodit.

Romanová Vlasta o Lucii Vondráčkové
aktualizováno 10.08.
Ukončení vztahu

Analýza psycholožky: Nechává si Vondráčková zadní vrátka?

Lucie Vondráčková poskytla TV Nova exkluzivní rozhovor ohledně konce manželství s Tomášem Plekancem. Vondráčková působila na první pohled vyrovnaně, ale je to skutečně tak? Její vystoupení před kamerou rozebrala psycholožka.

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec - 1
aktualizováno 09.08.
EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR Krach manželství

Zanevřela Vondráčková na lásku? Poprvé promluvila o rozchodu!

Zpěvačka Lucie Vondráčková prožívá těžké časy. Po rozchodu s hokejistou Tomášem Plekancem ji nad vodou drží synové Matyáš a Adam. Co plánuje dál? A přestěhuje se z Kanady zpět do Česka? Lucie odpověděla v exkluzivním rozhovoru pro TV Nova.