Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tučňák Grape-kun se zamiloval
včera 22:48
Věrné zvíře

Láska až do smrti: Tučňák miloval papírovou postavičku, zemřel u ní

I zvířata dokážou být romantická! Tučňák z japonské zoo se poté, co ho družka opustila, zamiloval do kreslené postavičky z kartonu. Po jejím boku trávil všechny volné chvíle a také vedle ní zemřel. Bylo mu 21 let.

Hayden Kennedy a Inge Perkins
12.10.
Neunesl ztrátu

Viděl partnerku mizet pod lavinou! Dohnalo ho to k hroznému činu

Haydena a Inge spojovala láska k adrenalinovým sportům a horám, nakonec se jim ale stala osudnou. Dívka zemřela pod lavinou a mladík bez ní nedokázal žít. Vyčítal si, že ji nedovedl zachránit, navíc ji moc milovat. Život si vzal jen pár hodin poté, co se dozvěděl o její smrti.

Nikol Slancová
aktualizováno 10.10.
reportérka zpravodajství

Krásná Nikol Slancová bude maminkou! Lásku našla na Nově

Reportérka zpravodajství TV Nova Nikol Slancová oznámila těhotenství na svém Instagramu tou nejkrásnější fotkou. S budoucím tatínkem, kameramanem Danielem Slancem se na prvního potomka už velmi těší.

Prásk.tv píše:

Romana Pavelková - 1
čtěte o tématu láska na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Žena si vzala sama sebe
07.10.
navždy svobodní

Svět zasáhl nový svatební trend sologamie. Vezměte si sami sebe

Jste single a máte deprese z toho, že na vás na sociálních sítích neustále koukají svatební fotky vašich přátel? Dejte sbohem vašemu zoufalství. Nejnovějším trendem v oblasti svateb je tzv. sologamie.

Hledání Pepína
20.09.
velké hledání

Majka hledá svou dávnou lásku z vojny! Pomůžete jí Pepína najít?

Lidé často využívají sociální sítě, aby našli své milované, příbuzné nebo i neznámé lidi, které poznali na cestách, ale neodvážili se je oslovit. Výjimkou není ani Majka S., která hledá svého milého, kterého navštěvovala na vojně. Pomůžete?

Jiří Paroubek s přítelkyní na oslavě 73. narozenin Františka Janečka - 2
15.09.
šťastný pár

Paroubkova nová přítelkyně prozradila, jak ji expremiér sbalil

Jiří Paroubek vyvedl ve čtvrtek do společnosti svou novou partnerku Gabrielu Kalábkovou. Pár působil na oslavě narozenin Františka Janečka velmi uvolněně a šťastně. Nový vztah si podle všeho užívají a bývalý premiér dokonce přiznal, že si na Gabrielu myslel již v minulosti.

Milan Hudák
aktualizováno 31.08.
spory o ženu

Vraždu jeho kamaráda mělo vidět dítě, muž dostal od soudu 16 let

Za vraždu poslal ve čtvrtek Okresní soud v Olomouci na 16 let za mříže Milana Hudáka z Ostravy. Ten podle obžaloby loni v listopadu surově ubodal svého kamaráda, se kterým měl dlouhodobé spory kvůli ženě. Verdikt není pravomocný, státní zástupkyně si ponechala lhůtu na odvolání.

Sex
25.07.
Vztahy a sex

Víte, kdo je demisexuál a jak se v posteli chová? Možná jste to vy!

Už jste někdy slyšeli o výrazu demisexuál? Možná vůbec netušíte, že toto slovíčko může sedět i na vás! Záleží jen na tom, jak přistupujete k sexuálnímu životu a vztahům...

Matt si vzal svou lásku ze školky - 3
07.07.
Foto ze svatby

Stará láska nerezaví! Ve školce slíbil, že si ji vezme, slib dodržel!

Málokdo se může pochlubit, že mu láska vydržela tak dlouho. Matt ale svou vyvolenou poznal už v mateřské školy. Když ji ve třech letech poznal, hned věděl, že si ji jednou vezmu. A tak se po 20 letech opravdu stalo! Matt a Laura už jsou manželé.

Emma Drboná se Štěpánem Urbanem randí v Londýně
04.07.
intimní video

Emma Drobná zamilovaná až po uši! Se Štěpánem randí v Londýně

Lovestory z poslední československé Superstar pokračuje i po dvou letech. Vítězka show Emma Drobná zveřejnila intimní fotky z romantického rande se Štěpánem Urbanem, s nímž se sblížila právě při finálových kolech pěvecké soutěže.

Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme