Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Střelba v Hurbanově - 8
aktualizováno 08.12.
smutné foto obětoval se

Horor v Hurbanově: David položil život za lásku, Nikolu střelil muž!

Servírka Nikola (21) leží v kritickém stavu v nemocnici poté, co ji v hurbanovském baru postřelil opilý návštěvník. Rozzuřený muž na ni zaútočil v noci na pátek, David (29), který se dívky zastal, sám zemřel. A o život přišel i útočník.

Slovenka Eva naletěla podvodníkovi
29.11.
Smutný příběh

Eva se zamilovala přes internet. Láska ji totálně zruinovala!

Lásku si sice nekoupíte, i tak může přijít pořádně draho. Přesvědčila se o tom i Slovenka Eva, která se přes internet zamilovala do staršího Američana. Jenže vidina šťastného života s vyvoleným ji skoro zruinovala.

Emmy a Jake
05.11.
velká láska

Vdovec se rozhodl splnit přání své ženy. Toužila stát se matkou

Jake Coates musel říct poslední sbohem své milované ženě pouze osmnáct měsíců po svatbě. Emmy zemřela na rakovinu štítné žlázy. Jejím největším přáním vždy bylo prožít mateřství, což už si ale nestihla splnit...

Prásk.tv píše:

Verona Koliqi - 1
čtěte o tématu láska na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Nathan Hrdlicka s přítelkyní
aktualizováno 04.11.
krásný příběh

Muž se narodil bez stehen. Navzdory postižení našel lásku

Nathan Hrdlicka (34) z amerického Santa Fe se narodil se vzácnou anomálií. Kolena má hned pod bederními kostmi a chybí mu stehna. Je jedním z 25 lidí na světě, které toto onemocnění postihlo. Navzdory svému zdravotnímu stavu není sám.

Páníček se psem
03.11.
LÁSKA KE ZVÍŘETI koho zvolíte?

Máte raději lidi, nebo psy? Vědci přišli se šokující studií! ANKETA

Kdybyste se na zemi svíjeli bolestí a vedle vás ležel zraněný pes, lidé by s nejvyšší pravděpodobností pomohli zvířeti. Vyplývá to ze šokujících výsledků nejnovější studie amerických vědců, podle které lidé bolest huňatého mazlíčka prostě nesnesou.

2063722
27.10.
velká láska

Dojemné video: Muž vyznal lásku své ženě po 80 letech od svatby

Arthur Jacobs (105) a jeho žena Marcia (105) jsou jedním z nejstarších amerických párů. Manželé se poznali ještě před 2. světovou válkou a oslavili 80. výročí svatby. Okamžik, kdy Arthur vyznává své ženě lásku, dojal tisíce lidí po celém světě. Svůj velký den oslavili v nemocnici. Marcia, která už nemůže mluvit, políbila svému choti ruku.

Kelly Glover
25.10.
jak to je?

Zhubla ze 152 kilo na 67 a muži ji přestali chtít. Důvod ji ranil

Kelly Glover, americká redaktorka blogu Mamamia se svěřila s tím, že poté co razantně zhubla, muži o ni přestali jevit zájem. Když se pak zeptala svého kamaráda, proč to tak je, jeho odpověď ji šokovala. Baculky jsou podle něj snadnější oběti.

Tučňák Grape-kun se zamiloval
16.10.
Věrné zvíře

Láska až do smrti: Tučňák miloval papírovou postavičku, zemřel u ní

I zvířata dokážou být romantická! Tučňák z japonské zoo se poté, co ho družka opustila, zamiloval do kreslené postavičky z kartonu. Po jejím boku trávil všechny volné chvíle a také vedle ní zemřel. Bylo mu 21 let.

Hayden Kennedy a Inge Perkins
12.10.
Neunesl ztrátu

Viděl partnerku mizet pod lavinou! Dohnalo ho to k hroznému činu

Haydena a Inge spojovala láska k adrenalinovým sportům a horám, nakonec se jim ale stala osudnou. Dívka zemřela pod lavinou a mladík bez ní nedokázal žít. Vyčítal si, že ji nedovedl zachránit, navíc ji moc milovat. Život si vzal jen pár hodin poté, co se dozvěděl o její smrti.

Nikol Slancová
aktualizováno 10.10.
reportérka zpravodajství

Krásná Nikol Slancová bude maminkou! Lásku našla na Nově

Reportérka zpravodajství TV Nova Nikol Slancová oznámila těhotenství na svém Instagramu tou nejkrásnější fotkou. S budoucím tatínkem, kameramanem Danielem Slancem se na prvního potomka už velmi těší.