Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Angelina Jolie a Brad Pitt v Cannes
14.06.
spory hvězd

Angelina a Brad spolu bojují o děti! Soud zavedl přísná opatření

Angelina Jolie (43) a Brad Pitt (54) momentálně vedou soukromou válku. Hlavním důvodem je výchova jejich šesti dětí. Celý spor vygradoval, když herečka oznámila, že odjede s celou rodinou na šest měsíců do Anglie. To si herec nenechal líbit. O děti bojuje!

Ráchel z Mise nový domov
aktualizováno 22.11.
mise nový domov

Ráchel už nechce svou mámu ani vidět! Svěřila se, co jí provedla

Ve středu večer jste mohli sledovat další díl reality show Mise nový domov. Tereza Pergnerová a Tomáš Mareš tentokrát pomohli s novým startem babičce Heleně, která i přes těžký život vychovává dvě vnoučata. Jak žije rodina dnes?

Mise nový domov: Těžce zkoušená babička chce pro svá vnoučata lepší život! - 12
20.11.
Mise nový domov

Manžel i dcera se zabili, Helena bojuje dál. Stará se o vnoučata

Už ve středu večer se mohou diváci těšit na další díl reality show Mise nový domov. Tereza Pergnerová a Tomáš Mareš pomáhají rodinám v těžkých životních situacích. Jak pomůžou babičce Heleně, která i přes těžký život vychovává dvě vnoučata?

Prásk.tv píše:

Osmany Laffita a David
čtěte o tématu péče o děti na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Brad Pitt a Angelina Jolie
aktualizováno 03.10.
Péče o děti

Brad a Angelina se dohodli! Pomoc psychologa, testy na drogy

Hvězdný pár Angelina Jolie a Brad Pitt se alespoň dočasně dohodl, jak bude dál pečovat o své děti. Šest potomků zůstane v péči Jolie, Pitt je bude navštěvovat. Nad první návštěvou ale bude dohlížet terapeut. Herec bude také podstupovat testy na drogy.

Emma Thomas - 3
aktualizováno 18.07.
smutná událost

Hrozná sebevražda! Matka nesnesla, že soud svěřil děti otci

Emma Thomasová se oběsila poté, co ji úřady odebraly dvě děti z její péče. Třetí potomek mezitím bojoval v nemocnici o život.