Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

2030390
aktualizováno 06.08.
Oba dopadla policie

Prokletá pražská herna: Za 14 dní do ní lupiči zamířili dvakrát!

Dvakrát za poslední dva týdny vyjížděli pražští kriminalisté do jedné herny na Jarově, aby vyšetřili přepadení. Zatímco před dvěma týdny tam lupič surově zmlátil servírku, nyní obsluhu pro změnu překvapila žena s pistolí.

Muž přepadl a spoutal ženu
01.08.
brutální přepadení

Útočník v Chebu okradl a zmlátil ženu! Svázal ji a pak se šel udat

Za velmi nečekaných okolností skončil v policejní cele muž z Klatovska, kterého policie podezírá z toho, že v pondělí přepadl v Chebu dvacetiletou ženu. Muž se sám přihlásil na policii a vysvětlil, že mu žena odmítala dát peníze. Právě proto ji měl zmlátit, okrást a svázat.

Loupež v baru v Ostravě
27.07.
Útok v Ostravě

Lupiči přepadli bar, nožem hrozila žena! Prozradil ji těhotenský test

Osmnáctiletá dívka měla podle policie společně s kamarádem přepadnout bar v Ostravě Zábřehu. Vyděšená obsluha jim vydala 10 tisíc korun. Lupiči pak z místa utekli. Že se jedná o ženu, policisté zjistili i díky těhotenskému testu, který zůstal v nalezené příruční tašce.

Prásk.tv píše:

Mladík vykradl byt
čtěte o tématu loupež na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Kam v srpnu na dovolenou? Žhavým tipem je Bulharsko

Víte, která země je zaslíbená slunci, teplému moři, skvělému jídlu a je dlouhými lety prověřenou destinací českých turistů?

Přepadení v ulici Opletalova v Praze - 2
aktualizováno 25.07.
přepadení obchodu

Žena v centru Prahy zastřelila lupiče. Byla to nutná sebeobrana

Policie pokračuje ve vyšetřování včerejšího incidentu v pražské Opletalově ulici. Při přepadení obchodu se zbraněmi byli vážně zraněni dva muži - jeden později v nemocnici zemřel. Žena, která útočníka postřelila, jednala podle policie v nutné sebeobraně.

Přepadení v ulici Opletalova v Praze - 2
aktualizováno 25.07.
galerie + video uzavřená oblast

Při přepadení obchodu v Praze se střílelo! Útočník zemřel, 1 zraněný

Přepadení obchodu se zbraněmi v centru Prahy se změnilo v přestřelku. Pachatel v pondělí dopoledne přišel do obchodu v Opletalově ulici a napadl prodavače nožem, obsluha se neváhala bránit a odpověděla střelbou. Lupič v nemocnici zemřel, prodavač je zraněn.

Pátrání po lupiči
13.07.
Neokradl vás?

Agresora z metra policisté dopadli. Teď hledají další okradené

Záhy po zveřejnění výzvy v médiích zadrželi policisté devatenáctiletého mladíka, který je podezřelý, že 8. července přepadl ve vestibulu stanice metra Karlovo náměstí mladíka, který psal SMS zprávu. Ranou pěstí ho srazil k zemi a sebral mu telefon. Policisté teď zjišťují, jestli toho nemá na svědomí víc.

Loupež na Karlově náměstí
12.07.
Přepadení v Praze

Muž psal SMSku, lupič ho praštil pěstí a sebral mu mobil. VIDEO

Od minulého týdne vyšetřují pražští kriminalisté přepadení, ke kterému došlo téměř v pravé poledne ve vestibulu stanice metra Karlovo náměstí. Lupič si vyhlédl mladíka, který psal na telefonu SMS zprávu, ranou pěstí jej srazil k zemi a telefon mu ukradl.

Střelba na oslavě těhotné ženy
10.07.
střelba na večírku

Těhotná žena oznamovala rodině šťastnou novinu, stala se tragédie

Zrovna svým příbuzným a přátelům oznamovala pohlaví svého miminka, když na soukromou oslavu vtrhli ozbrojenci a začali střílet. Z radostné události v Cincinnati se tak v noci na neděli stala pohroma, která skončila zraněním osmi lidí, smrtí ženy (22) a bohužel i ztrátou nenarozeného miminka.

Seniorka utrpěla vážná zranění po loupežném přepadení
aktualizováno 06.07.
za bílého dne

Lupič přepadl babičku (92) kvůli stovce! Utrpěla děsivá zranění

Britští policisté pátrají po zloději, který se neštítil při loupežném přepadení v Hackney brutálně zranit seniorku (92), kterou si vyhlédl za oběť. Napadení zanechalo ženě rozsáhlé modříny po celém těle, zlomená žebra a zranění na hlavě. To vše kvůli 100 librám, které měla v kabelce.

Pátrání
aktualizováno 03.07.
nešika

Zloděj nepřekonal zámek, tak zničil kameru. I přesto ho natočila

Štafle a sprej s barvou - tak se vybavil zloděj, po kterém pátrají policisté ze Sokolova. Úspěšný ale nebyl - byt se mu vykrást nepodařilo.