Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Seniorka přepadla poštu
14.12.
hledá ji policie

Seniorka s pistolí přepadla poštu. Odnesla si desítky tisíc korun

Scéna jako z detektivního filmu se odehrála ve středu na pobočce České pošty v Hradci Králové. Krátce před půl dvanáctou polední poštu se zbraní v ruce přepadla seniorka, která si odnesla lup ve výši několika desítek tisíc korun. Po ženě nyní pátrá policie.

Pátrání po lupičích, kteří zmlátili seniory
aktualizováno 13.12.
krvavý útok poznáváte je?

Lupiči mučili seniory páčidlem a okradli je! Rodina nabízí statisíce

Řádově statisíce korun nabízí rodina staršího manželského páru za informace, které by policii přivedli na stopu zlodějů z Kolína. Dvojice zaútočila na seniory přímo v jejich domě, jako zbraň přitom neváhala použít páčidlo. Z trezoru si pak lupiči odnesli peníze a cennosti za více než půl milionu korun. Policisté pracují s verzí, že si přepadení někdo objednal.

Krádež luxusních vozů z autosalonu v Domažlicích
12.12.
galerie pátrání po svědcích

Z autosalonu zmizela luxusní auta za miliony! Pachatelé použili klíče

Krádež luxusních aut z autosalonu Car point vyšetřují kriminalisté v Domažlicích. Vozy značky Audi zmizely o víkendu, neznámí pachatelé použili při krádeži originální klíče. Celková škoda je vyčíslena na 2,6 milionu korun.

Prásk.tv píše:

Prince George - 4
čtěte o tématu loupež na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Lupiči nešikové
11.12.
hloupý lupič

Vykradl prodejnu, ale odnesl si jen dvě stovky. Neznáte ho? VIDEO

Chytrostí zrovna neoplýval zloděj, který vykradl 6. prosince obchůdek v Dlouhé ulici v Praze. Prodavačku totiž uzamkl v kuchyňce, aby se mohl nerušeně věnovat vykrádání kasy. S pracovnicí však v kuchyňce uzamkl i veškerou hotovost. Z kasy si tak odnesl pouze asi 200 korun v drobných mincích. I za to mu však hrozí vězení.

Pobodání - ilustrační foto
07.12.
Drama v herně

Lupič chytil barmanku pod krkem a hrozil jí nožem. Stejně neuspěl

S prázdnou odešel ve středu v noci z herny v Jindřichově Hradci lupič, který se snažil z barmanky násilím vymámit tržbu. Když mu žena řekla, že jsou všude kamery, lekl se a utekl. Policisté ho ovšem dopadli velmi rychle.

Lupič z mostecké herny
04.12.
Noční loupež

VIDEO: Lupič v Mostě "vybílil" hernu, utekl s desítkami tisíc!

Kriminalisté ze severočeského Mostu vyšetřují loupež v herně, která se odehrála ve tři hodiny ráno v noci na dnešek. Lupič si vybral dobu, kdy v podniku kromě obsluhy nebyl nikdo další, navíc si maskoval obličej.

Demi-Leigh Nel-Peters
28.11.
přepadli ji

Na novou Miss Universe mířili zbraní. Není tak křehká, jak se zdá

Demi-Leigh Nel-Petersová se v pouhých 22 letech stala Miss Universe. Letošní volba královny krásy byla největší v historii soutěže. O titul bojovaly dívky z 92 zemí světa. Vítězkou však mohla být jen jedna. Demi navíc není žádná křehká dívenka, jak by se mohlo zdát. Aktivně se věnuje sebeobraně, která se jí nejednou hodila. Naposledy, když ji unesli krátce poté, co se stala Miss Jihoafrické republiky.

Napadení nožem - 1
aktualizováno 27.11.
Vláčel ji po zemi

Žena po dialýze nabídla muži kuřivo, uloupil jí kabelku!

Když žena v pátek večer v areálu českolipské nemocnice čekala po dialýze na to, až ji odveze sanitka, ještě netušila, co zažije. O chvíli později se k ní přitočila trojice mužů, kterým žena nabídla cigarety. Místo vděku se ovšem dočkala napadení.

Lupiče v Maďarsku srazilo auto - 2
23.11.
galerie kuriózní případ

Ozbrojený lupič přepadl banku, při útěku s penězi ho srazilo auto!

Velmi kuriózní přepadení banky řeší maďarská policie v Budapešti. Ozbrojený lupič vtrhl do budovy, ukradl peníze a dal se na útěk. Daleko ale nedoběhl, srazila ho dodávka a on skončil v nemocnici.

Seriál Ulice: Vendule jde o život...
aktualizováno 23.11.
zpověď herečky

Drsné napadení v Ulici: Vendula bude mít po útoku vážné následky!

Už dnes večer čekají na Vendulu Maříkovou z Ulice hodně perné chvilky. Půjde jí o život! Uprostřed noci totiž v pekařství nachytá zloděje. A následky to bude mít obrovské.