Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Soud rozhodl na základě pachových stop
aktualizováno 06.02.
rozsudek soudu

Podezřelé z loupeže šperků "udal" policejní pes. Svou vinu popřeli

Krajský soud ve Zlíně uzavřel případ loupežného přepadení klenotnictví v Uherském Hradišti z roku 2015. Dvojice ozbrojených mužů se tehdy zmocnila šperků za více než milion korun. Nakonec je ale neodnesli kvůli konfliktu se dvěma kolemjdoucími, které pak vážně poranili. Miloš Zezula dostal u soudu trest osm let, Martin Skalický pět let.

Vykradené zlatnictví
aktualizováno 05.02.
vykradené zlatnictví

Šperky za miliony mohou být v lese! Hledají je policejní psi

Karlovarské zlatnictví vykradli v pondělí dva muži. Škoda bude minimálně pět milionů korun. Podle jedné z vyšetřovacích verzí mohli pachatelé uloupené hodinky a šperky schovat v lese.

Zloději v Belgii si do banky vykopali tunel
05.02.
loupež v belgii

Jako z filmu: Zloději se do trezoru banky prokopali tunelem

Případ jako z hollywoodského filmu řeší belgická policie. Zloději v Antverpách si do trezoru v bance vykopali tunel. Ukradli okolo třiceti bezpečnostních schránek, výše škody je zatím neznámá.

Prásk.tv píše:

Rihanna - 1
čtěte o tématu loupež na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.

Banku v Praze na Skalce přepadli dva lupiči
aktualizováno 30.01.
Policie v akci

Banku v Praze přepadla dvojice lupičů, odnesla si jen "drobné"!

Dvojice neznámých lupičů přepadla ve středu pozdě odpoledne banku poblíž stanice metra Skalka. Násilníci se sice peněz domohli, ale podle informací policie si odnesli jen pár tisíc.

Zuby
29.01.
Kuriózní případ

Chtěla rozchod, tak ženě vyrval zubní protézu. Muže stíhá policie!

Opravdu kuriózní loupež vyšetřují trutnovští policisté. Jejím aktérem je muž, který oloupil partnerku, která se s ním chtěla rozejít. Obral ji o zubní protézu, aby se nelíbila jeho potenciálním nástupcům.

Vražda
aktualizováno 24.01.
Brutální útoky

Za vraždu seniora a oloupení jiného dostala trojice tvrdé tresty

Vrchní soud v Olomouci potvrdil tresty 23, 18 a 18 let trojici mužů, kteří podle obžaloby jednoho seniora zavraždili a druhého brutálně oloupili. Jde o "kumpány" Radima Žondry, který stojí před soudem za útok na tenistku Petru Kvitovou.

Loupežné přepadení ve fastfoodu
21.01.
VIDEO Policie prosí o pomoc

Lupiči přepadli fastfood, svázali ženu a vybrali trezor. Poznáte je?

V polovině prosince přepadla dvojice lupičů fastfood v Průmyslové ulici v Praze 10. Pracovnici svázali a v tašce si odnesli několik desítek tisíc korun. Pachatelé policii stále unikají, a tak se kriminalisté obrací s prosbou o pomoc na veřejnost. Zveřejnili i video z ozbrojené loupeže.

trezor
18.01.

VIDEO: Pokus o krádež trezoru skončil v hlubokém sněhu

Pokus o vykradení směnárny v Harrachově skončil fiaskem. Třem lupičům z Gruzie nevyšlo vůbec nic. Nejdřív si nedokázali poradit s téměř 300 kilovým trezorem, který jim zapadl do hlubokého sněhu a pak se jim nepovedlo v závějích utéct ani před policisty. Místním jsou teď pro smích.

Jaroslav Ortman k případu loupežného přepadení v Nelahozevsi
18.01.
loupež a vražda

Smrt pumpařky: Proč z vraždy viní jen jednoho? Právník má jasno

Chladnokrevně zastřelili obsluhu benzinky, aby si nakonec odnesli deset tisíc a cigarety. Z přepadení pumpy v Nelahozevsi oobvinila policie dvojici mužů. Ačkoli oba útočníci byli u vraždy přítomni, obviněn z ní byl jen jeden muž, druhý čelí obvinění z loupeže. Proč se kvalifikace trestných činů liší? Zeptali jsem se právníka.

Podezřelé z vraždy pumpařky vedou k soudu
aktualizováno 17.01.
vražda v nelahozevsi

Podezřelí z přepadení pumpy jsou ve vazbě. U soudu předvedli scénu

Podezřelí z vraždy pumpařky Jany Š. dnes poprvé stanuli před soudem. Policisté obvinili 32letého Davida Š. z vraždy, 26letého Ivana H. z loupeže. Soud muže vzal do vazby, oba se zřekli práva stížnosti na rozhodnutí.