Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Agresivní mladý muž v boxerském postoji - Ilustrační foto
10.12.
rychlé zadržení

Brutální loupež! Mladíci a dívka se vrhli na může, lečit se bude týdny

Brutální loupež mají podle policie na svědomí dva mladíci a dívka. Jeden z útočníků se měl znenadání vrhnout na muže, nejdříve ho nakopl, pak se měl přidat i druhý mladík. Když dostali napadeného k zemi, přidala se i dívka. Zraněnému se podařilo z místa utéct a přivolat si pomoc.

Jeden z mužů, který má na svědomí loupežné přepadení
aktualizováno 10.12.
Loupež v Sokolově

Grázlové muže srazili, zaklekli a okradli. Pomozte je najít!

Policisté ze Sokolova pátrají po dvou mužích, kteří mají mít na svědomí loupež. V noci na ulici měli okrást chodce. A to dost brutálním způsobem.

Varování před toxicitou
08.12.
Zloději naruby

V garáži našel nebezpečné sudy. Netuší, kde se tam vzaly

Policie v Pardubicích vyšetřuje případ, který u nás zřejmě nemá obdoby. Majitel garáže zjistil, že se mu do ní někdo vloupal. Jenže nic se mu neztratilo. Naopak mu v garáži přibyly čtyři sudy s nebezpečnou chemikálií.

Prásk.tv píše:

Rihanna - 1
čtěte o tématu loupež na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

Loupežné přepadení obsluhy čerpací stanice na Mělnicku
aktualizováno 06.12.
Vražda čerpadlářky

Přepadli pumpu muži, či smíšený pár? Policie tápe, lékař má jasno!

Kriminalisté stále pátrají po lupičích, kteří při přepadení benzinky na Mělnicku zastřelili 58letou čerpadlářku. Zatím stále není jasné, zda šlo o dva muže, nebo muže a ženu. Policii se dokonce ozval lékař, podle kterého má druhý z pachatelů problémy s klouby.

Recidivista přepadl hernu se samopalem, dlouho neunikal - 5
aktualizováno 01.12.
Známá firma

Lupič mával v herně samopalem, kořist si ale dlouho neužil! VIDEO

Až deset let za mřížemi může strávit pětadvacetiletý recidivista, který před týdnem přepadl hernu v pražských Letňanech. Personál i hosty podniku ohrožoval samopalem. Lup si ovšem dlouho neužil, policisté ho totiž identifikovali i navzdory tomu, že se důkladně maskoval.

Teniska nalezená u "fantoma"
23.11.
Dopadli ho

Fantom přepadal ženy a kradl jim tenisky! Po 15 letech znají důvod

Slovenská policie dopadla takzvaného teniskového fantoma. Ve městě Šaľa nedaleko Bratislavy přepadával ženy. Nikdy jim neublížil, jediné, o co je oloupil, byla teniska. Podle odborníků nejspíš trpí sexuální úchylkou.

Pátrání po svědcích krádeže ve Švandově divadle
aktualizováno 19.11.
Trestný čin

Lupiči z divadla dopadeni! Z dokonalé loupeže se radovali rok

V prosinci loňského roku dva maskovaní lupiči vtrhli do Švandova divadla, ze kterého odvezli dva trezory, ve kterých byly desítky tisíc korun. Policie po roce dopadla dva podezřelé muže, kteří byli obviněni z několika trestných činů. Muži mohou strávit až 10 let za mřížemi.

Napadení
aktualizováno 13.11.
známá firma

Mladík měl přepadnout nemohoucí ženu, za 50 korun mu hrozí 10 let

Za pouhých 50 korun desetileté vězení. To teď hrozí devatenáctiletému mladíkovi, který v Lomnici nad Popelkou přepadl nemohoucí ženu. Po krátké potyčce jí sebral kabelku, ve které měla jen pár drobných.

Přepadený válečný veterán
aktualizováno 09.11.
Násilné vloupání

Válečného veterána (98) přepadli kvůli pár stovkám! Bojuje o život

Kvůli pár šupům bojuje britský válečný veterán (98) v nemocnici o život. Lupiči se vloupali k němu domů a ukradli mu starou televizi a pár dalších předmětů, jejichž hodnota byla okolo několika stovek korun.

Oldřich Konrád - Klánovický vrah
aktualizováno 06.11.
VELKÁ GALERIE Policejní výzva

Policie zajistila stovky ukradených věcí z chat a chalup. Není to vaše?

Vzácné mince, šperky, ale i zlaté zuby. Policie zveřejnila ukradené věci, které se jí za deset let podařilo získat zpět od zlodějů a lupičů. Nyní hledá jejich majitele.