Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Policie - 1
včera 11:42
hrozí mu vězení

Chytili ho s pusou od povidel. Muž mohl dokousat, pak ho zadrželi!

Až tři roky za mřížemi hrozí muži (37) z Karviné, kterého policisté viní z víkendového vloupání do pekařství. Chytili ho ještě s pusou od povidel, nechali ho dojíst poslední sousto a pak ho zadrželi.

Craig Keogh
18.03.
u soudu vše popřel

Opilý mladík (26) znásilnil babičku. Pak ji okradl a udusil polštářem

Šestadvacetiletý Craig Keogh z britského Staffordshiru pod vlivem drog a alkoholu znásilnil nemohoucí seniorku (72). Poté ji okradl a udusil polštářem. Přestože ho z činů usvědčilo několik důkazů, u soudu vše popřel a proces bude pokračovat.

Lupiči v malé prodejně v Českém Krumlově
aktualizováno 17.03.
blesková akce

Zbraně a výhružky: Maskování lupiči vybrali obchod za 3 minuty!

Dva ozbrojení a maskovaní lupiči vběhli ve čtvrtek večer do prodejny v Křemži, na prodavače namířili zbraň a donutili ho odejít od kasy, kterou následně vybrali. Při úprku si ještě nabrali cigarety a zmizeli neznámo kam. Celá akce zabrala jen tři minuty. Policie hledá svědky celého incidentu.

Prásk.tv píše:

Prince George - 4
čtěte o tématu loupež na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE: Jak si užít Dubaj: Krátké zastavení ve městě přepychu

Je krásná, je bohatá a velmi mladá. Novodobá Dubaj je výkladní skříní luxusu, kterým oplývají šejkové ze Spojených arabských emirátů. A mohla by určitě být atraktivní arabskou princeznou. Ucházet se o její ruku sice nemůžete, prožít s ní pár nádherných dní ale určitě ano. Na co před cestou myslet? A co v Dubaji určitě nevynechat?

Stařenku zmlátil a okradl muž u ní doma! Ukázalo se, že jsou příbuzní
aktualizováno 07.03.
ukradl jí desetitisíce

Stařenku zmlátil a okradl muž u ní doma! Ukázalo se, že jsou příbuzní

Případ oloupené 84leté seniorky z Hradce Králové má nečekané rozuzlení. Když po necelém měsíci kriminalisté lupiče dopadli, zjistili, že je to 33letý příbuzný oběti. Dobře věděl, kde má žena úspory, a přesto proti ní použil násilí.

Dvojice podezřelá z vraždy manželů na Písecku
aktualizováno 02.03.
loupežná vražda

Otřesné detaily vraždy manželů na Písecku. Vrazi šli po penězích

Lednovou vraždu staršího páru z Písecka mají na svědomí muž a žena ze Slovenska. V mobilním domě v Dobešicích je ubodali kvůli zisku. Za loupežnou vraždu jim hrozí až doživotní vězení a oba jsou ve vazbě. Potvrdili to policisté na páteční tiskové konferenci.

Lupič v bance na Hájích
aktualizováno 27.02.
přepadení v Praze

V bance našli lupiče s rukama od krve! Ke zločinu ho dovedly hlasy

Mladý muž se v noci na úterý pokusil vykrást banku nedaleko pražského metra Háje - a to jen s kamenem v ruce. Do budovy se skutečně dostal, úspěšný ale nebyl. Policie ho na místě zadržela.

Přepadení zlatnictví v Kralupech
aktualizováno 24.02.
Prosí o pomoc

Muž přepadl zlatnictví, prodavačce hrozil zbraní! Hledá ho policie

Zatím neznámý muž vyloupil v sobotu dopoledne zlatnictví v Kralupech nad Vltavou. Prodavačce hrozil zbraní, poté ukradl zlato z vitrín. Středočeští policisté po něm pátrají a prosí veřejnost o pomoc.

Místo, kde měl pachatel pobodat pošťačku
19.02.
brutální přepadení

Pošťačku pobodal šroubovákem v obličeji! Útočník je ve vazbě

Ve vazbě skončil třiapadesátiletý muž obviněný z přepadení pošťačky v Mladé Boleslavi. Doručovatelku měl napadnout šroubovákem a několikrát ji bodnout do hlavy. Policisté ho po pár hodinách dopadli, žena skončila v nemocnici.

Pražští policisté pátrají po lupiči z banky v Dejvické ulici
17.02.
Naléhavé pátrání

Lupič si z pražské banky odnesl desetitisíce, hledá ho policie

Pražští policisté od pátečního odpoledne pátrají po neznámém lupiči, který přepadl banku v Dejvické ulici. Pokladní vyhrožoval bombou, z místa zmizel s desetitisíci korun.

Přepadení v Ostravě
aktualizováno 13.02.
pátrání po pachateli

Lupič vláčel dívku za vlasy a kopl ji do hlavy. Poznáváte ho? VIDEO

Kriminalisté už více než měsíc pátrají po lupiči, který v Ostravě napadl dívku. Usiloval o její kabelku, neváhal přitom použít násilí. Dívku nejprve povalil na zem a kopl do hlavy, pak ji za vlasy táhl po zemi. Celý čin natočila kamera.