Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

V Texasu se zřítilo malé letadlo
09.03.
VIDEO Neštěstí v Texasu

Při pádu letadla zemřeli dva lidé! Kamera zachytila obří výbuch

Dva lidé zemřeli při pádu malého letadla na letišti v texaském Laredu. Z jednoho motoru se začalo kouřit, poté se letoun zřítil a vybuchl. Pilot se zřejmě snažil nouzově přistát, když si kouře všiml, to se mu ale nepovedlo.

Mobil v nabíječce
08.03.
unikly požáru

V hotelu explodoval mobil. Ženy se zachránily skokem z 6. patra

Čtyři lidé byli zraněni při požáru hotelu v tureckém Izmiru. V jednom z pokojů explodoval mobilní telefon na nabíječce a požár se rozšířil do celé budovy. Dvě ženy si zachránily život skokem z šestého patra.

Výbuch domu v Poznani
04.03.
exploze plynu

Výbuch v Poznani srovnal dům se zemí. Čtyři mrtví, 21 zraněných

Čtyři lidé zemřeli a 21 utrpělo zranění v troskách budovy, která se zřítila v neděli dopoledne v polské Poznani. Tragickou bilanci potvrdil ministr vnitra. Prohledávání trosek nadále pokračuje.

Prásk.tv píše:

První díl Ordinace v roce 2018? Výbuch domu i emocí - 1
čtěte o tématu výbuch na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Mototechna má novou značku, začíná prodávat veterány a investiční vozy

Zájem o historické vozy i youngtimery celosvětově roste a nejedna automobilka v poslední době oznámila svůj záměr prodávat továrně renovovaná klasická auta. Například německý Mercedes-Benz takové vozy prodává již delší dobu pod značkou All Time Stars. Českým zákazníkům začne klasická auta nově nabízet Mototechna Classic ze skupiny AURES Holdings, provozovatele sítě autocenter AAA AUTO.

Márnice
aktualizováno 01.03.
spletl si adresu

Muž se chtěl pomstít policistům, výbuch zabil nevinného člověka!

Newyorská policie ve středu zadržela muže, jehož podomácku vyrobená bomba zabila muže (73). Určená byla původně právě strážcům zákona, kteří agresora už dříve zatkli za neoprávněné džení zbraní. Pachatel si ale spletl adresu.

Následky výbuchu v Leicesteru
aktualizováno 28.02.
Exploze v Anglii

Výbuch v Leicesteru zabil pět lidí. Policie teď zatkla tři muže

Policisté zatkli v souvislosti s výbuchem domu v britském Leicesteru tři muže. Všichni jsou třicátníci. Policisté je viní ze zabití, další detaily nezveřejnili, pouze zopakovali, že neexistují žádné důkazy, které by naznačovaly, že šlo o teroristický útok.

Výbuch v Brně
aktualizováno 28.02.
rozsáhlý požár

Budovou v Brně otřásl výbuch! Šest zraněných, 46 lidí evakuovali

Celkem šest zraněných si vyžádal středeční požár administrativní budovy v Brně. Hořet začalo ve sklepě, podle svědků se nejprve ozval výbuch. Hasiči museli evakuovat 46 lidí.

Výbuch v Leicesteru
aktualizováno 26.02.
Exploze v Británii

Výbuch v Leicesteru poslal dům k zemi! Exploze zabila pět lidí

Britské záchranné složky zasahují od nedělního večera v Leicesteru u rozsáhlého požáru. Podle svědků tam vybuchla dvoupatrová budova, která se pak zřítila. Policie potvrdila, že zemřelo pět lidí. Uzavřeny jsou okolní ulice, domy v blízkosti policie evakuovala.

Výbuch na americké ambasádě v Černé Hoře
aktualizováno 22.02.
Útok a sebevražda

Muž hodil granát na ambasádu USA v Černé Hoře, pak se zabil

Hodně rušno je v černohorské metropoli Podgorici. Na areál americké ambasády tam v noci ze středy na čtvrtek zaútočil neznámý útočník. Podle všeho hodil ruční granát, který následně explodoval. Pak si sáhl na život.

Sopka Sinabung chrlí popel -
aktualizováno 19.02.
Hora na Sumatře

Sopka chrlí oblaka kouře, lidé se obávají zlého ducha! VIDEO

Na Sumatře znovu vybuchla sopka Sinabung. Chrlí obrovská oblaka kouře i kamení, které zaznamenali až pět kilometrů daleko. Špatná viditelnost kvůli dýmu způsobuje problémy v letecké dopravě. Místní ale vidí v oblacích různé symboly včetně božských obrazů.

Operace - ilustrační
03.02.
Děsivá nehoda

Chlapci (12) vybuchl telefon v nabíječce! Přišel o oko i prst

Teprve dvanáctiletého chlapce doživotně zmrzačila exploze jeho mobilního telefonu. Přístroj vybuchl při nabíjení a teenagerovi urval ukazováček na pravé ruce a také nevratně poškodil jedno oko.