Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Požár
včera 19:05
masivní exploze

Výbuch plynovodu v Mexiku: Krádež stála zloděje život!

Masivní exploze plynového potrubí v mexickém státě Veracruz zabila nejméně jednoho člověka, další lidé jsou zraněni. Potrubí vybuchlo v sobotu brzy ráno poté, co se lidé snažili krást plyn, uvádí sekretariát státu Veracruz pro civilní obranu.

Požár v Glasgow
aktualizováno 17.08.
Poplach v Glasgow

VIDEO: Oheň zachvátil celý trh s ovocem! Svědci mluví o výbuchu

Obrovský požár propukl ve čtvrtek ráno na trhu s ovocem ve skotském Glasgow. Obyvatelé popsali, že slyšeli několik výbuchů. Pracovníky trhu, kteří už chystali své stánky k prodeji, evakuovali záchranáři. Zatím nejsou žádné zprávy o obětech nebo škodách.

Smolenská tragédie
aktualizováno 10.08.
Nemají důkazy

Smolenská tragédie: Před havárií došlo k výbuchu, tvrdí komise!

Polská komise, která vyšetřuje letecké neštěstí u Smolenska, tvrdí, že levé křídlo neslo stopy výbuchu. Proto mělo být křídlo poničeno už před nárazem do stromu. Žádné důkazy ale komisaři nepřinesli.

Prásk.tv píše:

Kati Dimoff - 2
čtěte o tématu výbuch na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Kam v srpnu na dovolenou? Žhavým tipem je Bulharsko

Víte, která země je zaslíbená slunci, teplému moři, skvělému jídlu a je dlouhými lety prověřenou destinací českých turistů?

Výbuch plynu ve škole
aktualizováno 03.08.
Mohutná exploze

Obří výbuch plynu na škole v USA zabil dva lidi, další zranil

Obrovská exploze plynu v americké škole v Mineapolisu zabila dva lidi a devět jich zranila. Jeden z nich je v nemocnici v kritickém stavu. Výbuch zdemoloval celou budovu školy, ve které studuje přes 820 studentů. V době prázdnin se v ní pořádají různé kurzy pro dospělé.

Kutil - ilustarční foto
31.07.
To nevymyslíš

Kutil vzal na sud od benzínu brusku. Musel ho odvézt vrtulník

U bláznivého kutila ze Zbirohu na Rokycansku zasahovali v pátek vpodvečer všechny složky integrovaného záchranného systému. Muž totiž vzal na sud, který předtím čistil benzínem, elektrickou brusku. Do nemocnice jej museli přepravit záchranáři vrtulníkem.

Atentát v Kábulu - 3
aktualizováno 24.07.
Krveprolití v Afghánistánu

Atentát v Kábulu má 35 obětí, další lidé jsou vážně zranění

Nejméně 35 mrtvých a 42 zraněných si v pondělí v Kábulu vyžádal útok sebevražedného atentátníka v automobilu. Informovala o tom agentura Reuters s odvoláním na mluvčího afghánského ministerstva vnitra.

Požár domu na Mělnicku
aktualizováno 11.07.
srovnaný se zemí

Z domu po výbuchu zbyly jen trosky! Majiteli se podařilo utéct

K výbuchu rodinného domu došlo v úterý ráno v obci Stránka na Mělnicku. Dům se po explozi začal sesouvat. Jednoho člověka museli záchranáři převézt do nemocnice.

Výbuch na vrakovišti v Semilech - 7
aktualizováno 10.07.
Exploze na vrakovišti

Výbuch v Semilech! Zdravotníci ošetřili dva zraněné muže!

Záchranářský vrtulník v pondělí před druhou hodinou odpoledne vzlétl k semilskému vrakovišti. Na místě totiž došlo k výbuchu, který zranil nejméně dva lidi.

Auto vjelo přímo do obývacího pokoje ve Fort Pierce
08.07.
galerie rozsáhlý požár

Muž neunesl rozchod, s autem plným propanu vjel ženě do bytu

Mladý muž (31) neunesl rozchod se svou přítelkyní a ve Fort Pierce svým autem, které bylo naládované propanem, vjel ve čtvrtek skrz stěnu a okna přímo do obývacího pokoje. Auto i byt okamžitě pohltily plameny, muž uhořel uzamčený v autě. Nikdo další zraněn nebyl, všichni stihli před plameny utéct zadními dveřmi.

Výbuch plynu v rodinném domě
aktualizováno 07.07.
způsobil ho vadný sporák

Domem ve Zlíně otřásl výbuch plynu, žena (80) je vážně zraněná

Výbuch plynu otřásl v pátek ráno rodinným domem ve zlínské části Kudlov. Při následném požáru se popálila starší žena, kterou záchranáři odvezli do nemocnice. Dům musí zkontrolovat statik.