Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Výbuch u letiště v Bologni
aktualizováno 06.08.
Obří exploze

Ohnivé peklo na italské dálnici! Výbuch zabíjel, 67 zraněných

Poblíž letiště v italské Boloni došlo v pondělí odpoledne k mohutné explozi a požáru. Z místa se valí hustý dým. Podle prvotních informací vybuchl nákladní vůz. Portál CNN uvedl, že jsou na místě nejméně tři mrtví a až 67 zraněných.

Sebevražda na hřišti
aktualizováno 31.07.
Zřejmě sebevražda

Výbuch na hřišti: Muž přišel do středového kruhu, tam se odpálil

Neobvyklý případ vyšetřují belgičtí policisté. V úterý ráno se na hřišti fotbalového klubu FC Entente Stembertoise ozvala exploze. Podle svědků muž přibližně mezi 50 a 60 lety vlezl na hřiště, došel do středového kruhu a tam se odpálil. Co ho k činu vedlo, zjišťují policisté.

Výbuch před americkou ambasádou v Pekingu
aktualizováno 26.07.
Zmatek a panika

Exploze v Pekingu! Před ambasádou USA se ozval výbuch

Velká exploze otřásla ve čtvrtek diplomatickou čtvrtí v čínském Pekingu. Podle svědků došlo k výbuchu před americkým velvyslanectvím. Fotografie na sociálních sítích ukazují paniku a dým, který se z místa valil. Explozi potvrdilo i americké velvyslanectví.

Prásk.tv píše:

První díl Ordinace v roce 2018? Výbuch domu i emocí - 1
čtěte o tématu výbuch na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NA LOVU ASTEROIDŮ: HVĚZDÁRNA KLEŤ

Hvězdárna Kleť leží ve výšce 1070 metrů nad mořem a je tak nejvýše položenou astronomickou observatoří v ČR. Do konce srpna zve k nahlédnutí do vesmíru.

Výbuch v zdravotním středisku v Bratislavě
23.07.
Zdravotní středisko

Bratislavskou poliklinikou otřásl výbuch! Poškodil budovu i auta

Slovenští policisté, hasiči a záchranáři zasahují od ranních hodin ve zdravotním středisku v bratislavské čtvrti Vrakuňa. Podle svědků se ráno z budovy ozval výbuch. Následný požár zlikvidovali hasiči.

Policejní zásah v Kobylí na Břeclavsku
aktualizováno 22.07.
neplatili dluhy

Zavřeli se v domě a chtěli se odpálit i s policií! Hrozí jim 20 let

Až 20 let vězení hrozí manželům, kteří se před měsícem zabarikádovali před exekutory a policisty v domě v Kobylí na Břeclavsku. Ven je dostalo až policejní komando. Muž při zásahu pustil plyn a pokusil se dům i s policisty vyhodit do povětří. Naštěstí se mu to nepovedlo, ale s manželkou budou souzeni podle nejpřísnější trestní sazby.

Vojáci táhnou zraněného po výbuchu u letiště v Kábulu
aktualizováno 22.07.
útok ISIS

U kábulského letiště se ozvala exploze! 14 mrtvých, 50 zraněných

Nejméně čtrnáct životů si vyžádal výbuch v blízkosti kábulského letiště. Dalších padesát lidí bylo zraněno. Podle úřadů se s největší pravděpodobností jednalo o útok sebevražedného atentátníka Islámského států. K explozi došlo ve chvíli, kdy letiště opouštěla kolona generála a viceprezidenta Rašída Dóstuma.

Výbuch sopky
aktualizováno 17.07.
erupce na havaji

Kusy sopečné lávy zasáhly loď! Popálily výletníky, 23 zraněných

Nejméně 23 lidí se v pondělí zranilo po erupci havajského vulkánu Kilauea poté, co na ně dopadlo kamení a další sopečný materiál. Většina raněných byla s popáleninami převezena do nemocnice.

Výbuch u letiště v Egyptě
aktualizováno 13.07.
Oblíbená destinace

VIDEO: Obří výbuch u letiště v Egyptě! V nemocnici je 12 lidí

Na letišti v egyptské metropoli se ve čtvrtek večer ozval výbuch! Exploze otřásla skladem chemických směsí, který leží nedaleko letiště v severní části Káhiry. Zranilo se 12 lidí, přesná příčina se stále vyšetřuje.

Výbuch pyrotechniky na mexickém tržišti zabil desítky lidí
05.07.
výbuch

V továrně na pyrotechniku v Mexiku zemřelo nejméně 12 lidí

Nejméně 12 lidí dnes zemřelo po výbuchu v továrně na pyrotechniku na předměstí mexické metropole. Informovala o tom místní média s odvoláním na guvernéra. Oblast je mimo obytné čtvrti, mezi oběťmi jsou civilisté, hasiči i policisté.

Výbuch plynu v Dubí
aktualizováno 04.07.
ranní exploze

Výbuch plynu v Dubí! Popáleného muže převezli do nemocnice

Během ranních hodin vyjeli ústečtí hasiči k požáru řadového domu v Dubí na Teplicku. Hasiči vytáhli z plamenů muže s těžkými popáleninami, kterého vrtulník následně přepravil do nemocnice. Ostatní obyvatelé domu byli evakuováni.