Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Výbuch - ilustrační foto
Aktualizováno Dnes 10:47
hořící sklady

Komplexem u letiště v Damašku otřásla série mohutných explozí

Několik výbuchů otřáslo vojenským komplexem poblíž letiště v Damašku, které využívají jednotky íránské aliance. S úsvitem se podle agentury Reuters ozvalo nejméně 5 explozí, v oblasti se rozhořel požár. Hizballáh obvinil Izrael, podle tohoto zdroje šlo o nálet izraelských letadel.

Exploze bomby MOAB
Aktualizováno 15.4. 2017 08:27
Útok v Afghánistánu

Nová bilance amerického útoku: Největší bomba zabila 90 islamistů

Nejméně 90 bojovníků Islámského státu zabila podle agentury AFP bomba, kterou americká armáda ve čtvrtek shodila na jeskynní komplex na východě Afghánistánu. USA při tomto útoku poprvé použily svou nejsilnější nejadernou bombu GBU-43 se zhruba 11 tunami výbušniny.

Výbuch v egyptském kostele
Aktualizováno 10.4. 2017 09:29
44 mrtvých exploze v egyptě

Po útoku ISIS na kostely zavedou výjimečný stav! Výbuch na VIDEU

Už dvě nálože dnes explodovaly v křesťanských kostelech, zabily několik desítek lidí a mnoho dalších zranily. Bomby zabíjely v kostele severně od Káhiry a v Alexandrii. Děje se tak v době, kdy křesťané oslavují Květnou neděli a začátek pašijového týdne před Velikonocemi. K útoku se přihlásil Islámský stát. Egyptský prezident vyhlásil na tři měsíce výjimečný stav.

Prásk.tv píše:

Dívce explodovalo prso během tetování
čtěte o tématu výbuch na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

Exploze v ruském metru - 5
Aktualizováno 6.4. 2017 15:15
špatná oprava?

"Vybuchl byt!" tvrdili svědci z Petrohradu. Byl to falešný poplach

Z Petrohradu přišly ve čtvrtek další děsivé zprávy. Podle ruských médií a svědků měl vybuchnout byt ve 13. patře domu na sídlišti. To ale úřady popřely, podle nich jen vinou nekvalitní opravy spadla část fasády. Nikdo nebyl zraněn.

Zatýkání podezřelých z teroristického útoku v metru
Aktualizováno 5.4. 2017 20:50
velké zatýkání

Výbuch v Petrohradě zabil 14 lidí! Policie zatkla šest podezřelých

V souvislosti s pondělním útokem v Petrohradu, při kterém zemřelo 14 lidí, zatkli ruští vyšetřovatelé šest podezřelých, původem ze střední Asie. Podezírají je z toho, že verbovali své krajany do řad islamistických teroristických organizací.

Výbuch - ilustrační foto
Aktualizováno 5.4. 2017 10:34
Neštěstí v Portugalsku

Továrna na pyrotechniku třikrát vybuchla! Zemřeli nejméně 4 lidé

Portugalská továrna na pyrotechniku v úterý večer vybuchla. Při explozi zemřeli nejméně čtyři lidi, tři další se pohřešují. Příčina neštěstí zatím není známa, rachejtle zřejmě byly špatně uskladněny nebo s nimi pracovníci neopatrně zacházeli.

Irina Meďancevová
Aktualizováno 4.4. 2017 20:40
galerie oběti z Petrohradu

Dceru chránila vlastním tělem! Výbuch v metru zabil i loutkářku

Když se ozval výbuch, instinktivně se vrhla před svou dceru a zachránila jí tak život, sama ale při teroristickém útoku v petrohradském metru zemřela. Matka - hrdinka byla známou loutkářkou, její smrt všechny hluboce zasáhla.

Zabil 14 lidí

První FOTO vraha: V ruském metru se odpálil tenhle mladík!

Útok v petrohradském metru zřejmě způsobil mladík původem z Kyrgyzstánu s ruským občanství. Uvedla to kyrgyzská rozvědka, ruské úřady zatím tuto verzi nepotvrdily. Vyšetřovatelé pouze uvedli, že už znají, ale nezveřejní identitu útočníka, jehož tělo rozmetal výbuch.

Útok v ruském metru obrazem
Aktualizováno 4.4. 2017 10:29
foto + video Výbuch v Petrohradě

OBRAZEM z metra po útoku: "Jak ve válce, všude krev," říká svědek

Rusko se vzpamatovává z teroristického útoku. Ve vagonu petrohradského metra se zřejmě odpálil sebevražedný atentátník. Zabil 14 lidí, dalších 50 bylo zraněno. Podívejte se, jak to ve stanici i u vstupu do metra vypadalo těsně po útoku.

Výbuch v metru - eye
Aktualizováno 5.4. 2017 06:03
útok v Petrohradu

Znetvořené tváře, muž bez hlavy: Oběti výbuchu identifikují těžko

Mohutná exploze ve vagonu petrohradského metra si vyžádala nejméně 14 životů, dalších až 50 lidí se zranilo. Podle mluvčí Černínského paláce nelze vyloučit, že mezi oběťmi by mohli být i Češi. Podle ruské generální prokuratury šlo o teroristický útok. Hledají se dva útočníci. Někteří ruští politici žádají trest smrti pro teroristy.