Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Výbuch v Antverpách
aktualizováno včera 09:37
video poplach v antverpách

Výbuch v Belgii zranil 14 lidí! Z trosek budovy vytáhli dva mrtvé

Centrem druhého největšího belgického města Antverpy otřásl v noci na úterý mohutný výbuch. Zřítila se při něm jedna z tamních budov. Úřady hlásí dva mrtvé a až dvacet zraněných. Podle policie nic nenasvadčuje tomu, že by šlo o teroristický útok.

Útok v Bagdádu
aktualizováno 15.01.
výbuchy v Bagdádu

Při sebevražedném útoku teroristů zemřelo 26 lidí! 90 zraněných

Nejméně 26 lidí zemřelo a dalších 90 se zranilo při pondělním dvojitém útoku sebevraždených atentátníků v centru Bagdádu. O bilanci informovala s odvoláním na zdravotnické úřady agentura AFP. Irácké ministerstvo vnitra ohlásilo nejméně 16 mrtvých.

Portugalští hasiči
aktualizováno 14.01.
výbuch boileru

Portugalským komunitním centrem otřásl výbuch, 8 mrtvých

V noci na neděli otřásl portugalským komunitním centrem Vila Nova da Rainha ohlušující výbuch, který rozpoutal ohnivé peklo. Zemřelo nejméně osm lidí, dalších 35 lidí bylo zraněno. Podle starosty se jedná o nehodu, explodovat měl boiler.

Prásk.tv píše:

První díl Ordinace v roce 2018? Výbuch domu i emocí - 1
čtěte o tématu výbuch na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Srážka nákladních lodí u pobřeží Číny
08.01.
destíky pohřešovaných

Na íránském tankeru stále zuří požár, hrozí katastrofický výbuch!

Po vážné námořní nehodě ve Východočínském moři stále hoří ohromný tanker, který se o víkendu srazil s nákladní lodí. Hrozí výbuch ropného kondenzátu, který tanker převážel, to by vedlo ke katastrofickému zamoření okolí. I přes ohromnou snahu záchranářů se stále pohřešuje všech 32 členů posádky hořící lodi.

Výbuch v Průhonickém parku
aktualizováno 07.01.
nehoda

V Průhonickém parku vybuchl plyn ve stánku. Tři zranění

Tři zraněné si vyžádal výbuch propanbutanové láhve ve stánku u vstupu do Průhonického parku.

Papoušek Uršula
aktualizováno 06.01.
velké štěstí

Majitel bytu popsal výbuch plynu. Zázrakem přežil i s papouškem

Jsou to tři dny od výbuchu propanbutanové lahve, která explodovala v bytovém domě ve Smržovce na Jablonecku. Lidé, kteří byli evakuováni, po rozhodnutí statika mohli zpátky domů. Televize Nova získala rozhovor s mužem, který výbuch způsobil a byli jsme také u toho, když si z útulku vyzvedával papouška, kterého výbuch málem připravil o život.

Výbuch plynu v bytě
aktualizováno 04.01.
exploze na jablonecku

Výbuch plynu zničil byt. Tlaková vlna rozmetala okna i dveře!

Ve Smržovce na Jablonecku zničil v noci na dnešek výbuch propanbutanové láhve část bytového domu. Jednoho muže s popáleninami museli odvézt záchranáři a další lidé byli evakuováni. V bytě byl v době exploze s nájemníkem i papoušek - ten skončil v péči tamního útulku.

Petardy
aktualizováno 03.01.
neštěstí na nový rok

Děti si hrály s petardami, chlapci z Karvinska jedna utrhla kus prstu!

Policisté prošetřují výbuch pyrotechniky v Orlové na Karvinsku, při kterém se v pondělí odpoledne zranili dva chlapci. Jednomu z dětí podle informací TN.cz explodovala v ruce petarda, hoch částečně přišel o prst a skončil v nemocnici.

Výbuch v supermarketu v ruském Petrohradu
30.12.
Spadla klec

Rusové chytili strůjce atentátu v Petrohradu. Výbuch zranil 13 lidí

Ruská tajná služba (FSB) zadržela strůjce a zároveň vykonavatele středečního atentátu v petrohradském supermarketu, při kterém bylo zraněno 13 lidí. Informují o tom dnes ruská média.

Atentát v Kábulu - 2
aktualizováno 28.12.
mohutné exploze

Kábulem otřásly bombové útoky! Nejméně 40 mrtvých, 30 zraněných

Nejméně 40 mrtvých si vyžádala série bombových útoků na západě afghánské metropole Kábulu. Další tři desítky lidí byly raněny. Informovala o tom agentura AFP s odvoláním na afghánské ministerstvo vnitra. K útoku se zatím nikdo nepřihlásil, islamistické hnutí Tálibán se od činu distancovalo.