Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

V domě na Prostějovsku vybuchl plyn
aktualizováno dnes 13:41
Výbuch na Prostějovsku

Hasiči demolují dům, kde zemřel jejich kolega. Příčinu výbuchu tají

V Mostkovicích u Prostějova pokračují demoliční práce na domě, který v sobotu po poledni zničil mohutný výbuch. V jeho troskách zemřel profesionální hasič. Původní domněnku, že je za explozí výbuch plynu, zatím hasiči nechtějí potvrdit.

Prodej majetku - ilustrační foto
dnes 11:32
Výběrové řízení

Auto jen za pár tisícovek? Hasiči nabízejí nepotřebný majetek

Jihomoravští hasiči se zbavují nepotřebného majetku. Koupit si můžete například Škodu Fabii i s příslušenstvím za 19 950 Kč nebo Škodu Superb za 75 000 Kč. Nabídky mohou lidé zasílat do 5. října 2018.

V domě na Prostějovsku vybuchl plyn - 5
aktualizováno včera 21:54
Exploze na Prostějovsku

Hasiči se vrátili do domu, kde jim zemřel kolega. Zjišťují, co bouchlo

Hasiči se vrátili do domu v Mostkovicích na Prostějovsku, který v sobotu poničil výbuch. Pátrají po příčině exploze, kterou nejspíše způsobil unikající plyn. V sutinách zemřel profesionální hasič.

Prásk.tv píše:

Hasiči z Texasu
čtěte o tématu hasiči na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sportovní výkony bez bolesti a umazaných rukou – Voltaren Emulgel s inovativním aplikátorem

Bezbolestná rekonvalescence zní skoro jako utopie. Zraněné místo vysílá do mozku signály, že není něco v pořádku. Jakmile ale ošetříte poranění, můžete si hned také ulevit od bolesti.

2187205
aktualizováno včera 11:43
boj s plameny

Ohnivé peklo v Kalifornii: Masivní lesní požár hasí několik letadel

Kalifornii sužují rozsáhlé lesní požáry, poslední oheň se rozhořel v oblasti Castaic v sobotu a během několika krátkých hodin se rozšířil na ohromnou plochu 3000 akrů. Hasiči kvůli tomu v oblasti okamžitě vyhlásili evakuaci.

Požár v Německu kvůli raketovým testům - 1
21.09.
Hrozí evakuace

Po raketových testech vyhlásili v Německu stav katastrofy!

Úřady v Dolním Sasku vyhlásily stav katastrofy. Kvůli raketovým testům začalo hořet vřesoviště, které je v armádním prostoru. Pokud se nepodaří požár rychle uhasit, budou se obyvatelé muset evakuovat.

Požár v Drnovicích na Vyškovsku
aktualizováno 21.09.
milionové škody

Obří požár kulturního domu v Drnovicích: Zasahovalo 21 jednotek

Jednadvacet jednotek hasičů vyjelo před polednem k požáru kulturního domu v Drnovicích na Vyškovsku. Požár se podařilo dostat pod kontrolu až okolo půl třetí dnes odpoledne.

Střelba v americké Syracuse
aktualizováno 21.09.
zásah policie

Další střelba v USA: Mezi zraněnými je i malá holčička (8)

Nejméně pět lidí bylo zraněno při střelbě ve městě Syracuse, všichni byli okamžitě převezeni do nemocnice. Mezi zraněnými je i malé dítě. Jedná se o druhou střelbu během jediného dne. Před několika hodinami zabila žena v Aberdeenu tři lidi, sama pak zemřela v nemocnici.

Požár litvínovské skládky
aktualizováno 21.09.
Zásah hasičů

Stopka pro Celio, společnost kvůli požáru nesmí přijímat odpad

Hasiči až do pátečního rána hasili požár skládky na drcení odpadu firmy Celio na Mostecku, hala začala hořet už ve středu kolem jedné hodiny odpoledne. Ústecký kraj kvůli po rozsáhlém požáruzakázal této litvínovské firmě přijímat další odpad k mechanické úpravě. Zákaz platí ode dneška až do doby, dokud kraj neprověří, zda firma dodržela podmínky skládkování, které musí v areálu plnit.

Požár bytu
aktualizováno 17.09.
obrovské štěstí

Muž nevypnul sporák a usnul, zachránili ho na poslední chvíli

Obrovské štěstí měl majitel bytu na Praze 11. Poté, co si začal vařit jídlo, usnul, jenže nevypnul sporák a hrnec se tak začal pálit. V bytě plném kouře prospal několik hodin.

Likvidaci ohně a záchranu nájemníků zvládly tři jednotky hasičů
aktualizováno 17.09.
požár v Praze

Muž usnul s cigaretou, kvůli požáru museli evakuovat činžák

Oheň zcela zničil v neděli v noci byt v činžovním domě v pražských Strašnicích. Nájemník pravděpodobně usnul v posteli se zapálenou cigaretou, hasiči museli zachraňovat lidi pomocí žebříku, čtyři zraněné odvezla záchranka.