Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zřícený strop v centru Prahy - 9
aktualizováno dnes 06:15
Záchranná akce

V sutinách zřícených stropů nikdo další nebyl, případ řeší kriminálka

Hasiči, policisté, zdravotníci i psovodi městské policie vyrazili v úterý dopoledne do Mikulandské ulice v centru Prahy. Podle dostupných informací se tam zřítil strop v jednom z domů. Podle hasičů trosky zavalily čtyři lidi. Dům během zásahu začal opět padat, trosky zasáhly jednoho z hasičů. Zásah byl ukončen až pozdě v noci.

nehody traktorů - 1
aktualizováno 16.07.
Havárie traktorů

Dvě nehody traktorů: Mladíka z pod kolosu vytáhli mrtvého

Ke dvěma nehodám traktorů vyjížděli během pondělí moravskoslezští hasiči. Při první nehodě přišel o život mladý muž, druhého mladíka transportoval vrtulník do nemocnice. Druhá nehoda se obešla bez zranění.

Požár zaměstnal dvě jednotky hasičů
14.07.
požár v Praze

Bezdomovcům vyhořela mateřská školka, kterou obsadili

Budova bývalé mateřské školky vyhořela v sobotu večer v pražském Podolí. Značně zanedbaný objekt obsadili bezdomovci, kterým se před ohněm podařilo utéct.

Prásk.tv píše:

Hasička a Hasič 2017 - 1
čtěte o tématu hasiči na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Únik plynu v Praze - Hájích
aktualizováno 14.07.
únik plynu

V Praze opět unikal plyn! Hasiči museli evakuovat asi 80 lidí

U pražského metra Háje v ulici Kupeckého v pátek před desátou hodinou večerní začal unikat plyn. Hasiči museli evakuovat tři vchody panelového domu, pro zhruba 80 lidí byl přistavený evakuační autobus.

Požár dodávky na Jižní spojce
aktualizováno 13.07.
zásah hasičů

Jižní spojku blokovala dodávka v plamenech! Nezbylo z ní skoro nic

Jižní spojka v Praze se v pátek odpoledne ve směru na Barrandov zcela zastavila. Před lanovým mostem totiž začala hořet dodávka, kterou velmi rychle pohltily plameny. Hasiči oheň dostali velmi rychle pod kontrolu, to už ale shořelo celé vozidlo.

Nabouraný autobus u Šternberku
aktualizováno 13.07.
Video Dopravní nehoda

U Šternberka narazil autobus do stromu! 11 osob se zranilo

V obci Hraničné Petrovice u Šternberka dnes kolem třetí hodiny odpoledne havaroval linkový autobus. Naboural do stromu, řidiče museli vyprošťovat hasiči. Ti teď ve spolupráci s policí zajišťují havarovaný autobus. Celkem se zranilo 11 lidí.

Výbuch u letiště v Egyptě
aktualizováno 13.07.
Oblíbená destinace

VIDEO: Obří výbuch u letiště v Egyptě! V nemocnici je 12 lidí

Na letišti v egyptské metropoli se ve čtvrtek večer ozval výbuch! Exploze otřásla skladem chemických směsí, který leží nedaleko letiště v severní části Káhiry. Zranilo se 12 lidí, přesná příčina se stále vyšetřuje.

Požár rodinného domu v Milovicích
12.07.
Požár střechy

Plameny pohltily podkroví domku! Majitelé měli obrovské štěstí

Nymburští hasiči ráno vyjížděli k požáru rodinného domu v Milovicích. Plameny zachvátily střechu a ohrožovaly i okolní domy. Zasahovali profesionální i dobrovolní hasiči a nikdo nebyl zraněn.

Požár lesa u Semína - 1
aktualizováno 11.07.
Ohromné škody

Obec obchází žhář! Od jara už vyvolal na sedm požárů

Nejspíš už sedm požárů má na svědomí žhář, který zapaluje lesy v okolí Přelouče. Místní hasiči ani policisté zatím nevědí, o koho jde, přestože už sami kolem Strašova a Semína hlídkují. Škoda jde do statisíců korun.

Požáry v Litvínovské čtvrti Janov
aktualizováno 10.07.
výjezdy hasičů

Pět dní a pět velkých požárů, na jediný dům nejspíš útočí žhář!

Popáté během pouhých několika dnů hořelo v jednom panelovém domě v Litvínovské čtvrti Janov. Jde o nechvalně proslulou oblast, kde žijí převážně sociálně slabí a nepřizpůsobiví obyvatelé. Podle hasičů jde zřejmě o útok žháře.