Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dítě vyhozené z okna
aktualizováno 16.01.
Drama u Atlanty

Matce za zády šlehaly plameny, dítě naslepo hodila z okna! VIDEO

Obrovský požár, který zachvátil komplex budov nedaleko Atlanty, postavil rodiče osmi dětí před kritické rozhodnutí. S plameny za zády nebyl čas na to, děti podávat hasičům na žebříku.

Sanitka. Ilustrační foto
16.01.
praskl barel

V děčínském obchodě vytekla žíravina! Zranilo se sedm lidí

Záchranáři zasahovali v děčínském obchodním centru u úniku kyseliny peroctové. Zranilo se sedm lidí.

Požár v restauraci - 2
aktualizováno 16.01.
Požár restaurace

Požár restaurace v obchodním centru likvidovalo 7 jednotek

K požáru v přízemí obchodního centra vyjížděli v pondělí večer pražští hasiči. Na místě vypukl požár uvnitř asijské restaurace, do zásahu se zapojilo několik jednotek profesionálních a dobrovolných hasičů.

Prásk.tv píše:

Hasička a Hasič 2017 - 1
čtěte o tématu hasiči na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Požár domu v Průhonicích
aktualizováno 16.01.
ničivé požáry

U Prahy vyhořel rodinný dům. Ve Šluknově museli evakuovat 30 lidí

Druhý stupeň požárního poplachu museli v pondělí vpodvečer vyhlásit středočeští hasiči. Ti zasahovali u požáru rodinného domu v Průhonicích. I přes rychlý zásah vyhořelo celé první patro. Škodu hasiči odhadli na 1 milion korun.

Požár v Bilovicích nad Svitavou
aktualizováno 14.01.
požár bytového domu

Při požáru na Brněnsku se zranili 4 lidé! Hořely ozdoby, tvrdí majitel

V neděli ráno zaměstnal jihomoravské hasiče požár v bytovém domě v Bilovicích nad Svitavou, zranili se čtyři lidé, dalších jedenáct lidí muselo opustit své domovy. Příčina požáru zatím není známá, podle majitele ale vzplály ozdoby na stromečku.

Portugalští hasiči
aktualizováno 14.01.
výbuch boileru

Portugalským komunitním centrem otřásl výbuch, 8 mrtvých

V noci na neděli otřásl portugalským komunitním centrem Vila Nova da Rainha ohlušující výbuch, který rozpoutal ohnivé peklo. Zemřelo nejméně osm lidí, dalších 35 lidí bylo zraněno. Podle starosty se jedná o nehodu, explodovat měl boiler.

Požár ubytovny v Ostravě-Zábřehu - 3
aktualizováno 13.01.
požár ubytovny

Hasiči z hořící ubytovny vynášeli děti v náručí, evakuovali 106 lidí

V pátek večer museli hasiči vyjíždět k požáru ubytovny v Ostravě-Zábřehu. Z šestipatrového objektu museli vyvést 56 osob, některé děti museli hasiči vynášet na rukou, dalších 50 osob evakuovali ve spolupráci s policií. Zdravotníci museli ošetřit tři osoby, které měly problém s dýcháním.

Hororová nehoda autobusu ve Středočeském kraji - 2
aktualizováno 13.01.
VIDEO DESÍTKY ZRANĚNÝCH, TŘI MRTVÍ

Tragická nehoda u Horoměřic: Takhle vytahovali zraněné! VIDEO

Páteční tragická nehoda autobusu a osobního auta v Horoměřicích u Prahy si vyžádala tři lidské životy, dalších 45 lidí se zranilo, pět z nich utrpělo velmi vážná zranění. Hasiči nyní zveřejnili velmi dramatické záběry ze záchrany zraněných lidí ze zdemolovaného autobusu.

Autobus na Smíchovském nádraží srazil ženu
12.01.
Na místě zemřela

Autobus v Praze srazil ženu! Tělo vyprostili z podvozku hasiči

Na pražském Smíchovském nádraží srazil autobus chodkyni. Žena utrpěla mnohočetná zranění, kterým na místě podlehla. Podle svědků přecházela silnici a nevšimla si přijíždějícího kolosu.

Hasiči a uzavřený prostor - Ilustrační foto
12.01.
nebezpečná zóna

U mateřské školky unikal plyn, hasiči evakuovali 36 dětí

Krátce před poledne se v Kratonohách na Královéhradecku rozezněl poplach. U mateřské školy začal unikat plyn. Ze školy se evakuovalo 36 dětí a čtyři dospělí. Hasiči na místě vytyčili nebezpečnou zónu. Po zaškrcení přípojky a kontrolním měření se mohli děti i vychovatelé vrátit do školky.