Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Požár chaty v Bílých Karpatech - 1
aktualizováno dnes 06:39
Bílé Karpaty

Z horské chaty zbyl jen popel! Žena při sledování požáru omdlela

V noci na sobotu začala hořet chata nedaleko Mikulčina vrchu v Bílých Karpatech. Požár nakonec likvidovalo sedm hasičských jednotek, některé musely kvůli terénu přijet ze slovenské strany. Záchranáři ošetřili jednu ženu, která při sledování požáru omdlela.

Likvidace popadaných stromů v Novém Městě nad Metují
aktualizováno včera 18:39
výstraha ČHMÚ

Hasiči likvidují vyvrácené stromy. Platí výstraha před silným větrem

Kromě většího množství nehod kvůli sněhu se museli hasiči v sobotu také vypořádávat s polámanými stromy, které vyvracel velmi silný vítr. Jen královéhradečtí hasiči během dne vyjížděli kvůli technické pomoci při odstraňování hned patnáctkrát.

Požár aut v Kyjích - 2
16.03.
4 zničená auta

V pražských Kyjích hořela auta, škoda jde do milionů

Jednotka hasičů ze Strašnic vyjížděla krátce po půlnoci do ulice Manželů Dostálových v pražských Kyjích. Hořela zaparkovaná auta. Dvě požár úplně zničil a další dvě poškodil žár. Škodu hasiči vyčíslili na dva miliony.

Prásk.tv píše:

Hasička a Hasič 2017 - 1
čtěte o tématu hasiči na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Diskuse o penězích už pro ženy není tabu

V Praze 8. března 2018: Hlavním tématem 9.ročníku konference Equal Pay Day – ŽENY SOBĚ budou peníze. Hosté konference, která se uskuteční 13.dubna 2018 v Praze, budou mluvit například o tom, kde peníze jsou, proč se o nich nebavíme a také o tom, že investice do sebe není zbytečné utrácení.

Požár novostavby v Benešově - 5
14.03.
GALERIE velký požár

Čtyři dny starý popel vzplál! Rodině vyhořel dům za miliony

Hasiči ve středu zasahovali u požáru rodinného domu v Benešově. Díky jejich pohotovosti rodině uchránili majetek za miliony korun. Podle vyšetřovatele vzplál starý popel, který majitelé v novostavbě nechali.

Požár ve chvaletické elektrárně
14.03.
časté požáry

Ve chvaletické elektrárně opět hořelo. Během tří dnů už podruhé

Ve chvaletické elektrárně na Pardubicku v noci znovu hořelo. Podle vyšetřovatelů je škoda na prachovém filtru dva miliony korun. Velký požár přitom hasiči v podniku likvidovali i v sobotu. Za poslední dva roky tady plameny napáchaly škody přes 270 milionů.

Požár v Oleksovicích - 3
aktualizováno 12.03.
Galerie Noční požár

Tragický požár na Znojemsku! V domě zemřely tři malé děti

Tři děti zemřely a čtyři dospělí byli zraněni v pondělí nad ránem při požáru rodinného domu v obci Oleksovice na Znojemsku, ČTK to potvrdil mluvčí hasičů. S ohněm bojovalo osm jednotek hasičů. Uhasit se jej podařilo přibližně po dvou hodinách.

Pachatelů mohlo být více, policie po nich pátrá
aktualizováno 11.03.
požár v Praze

Neznámý žhář zapálil v noci sedm aut, škoda je 800 tisíc

Zatím neznámý žhář zapálil v noci na neděli v pražských Vysočanech sedm aut. Některá jsou na odpis. Pachatelů mohlo být více, policie po nich pátrá.

Hořící auto
09.03.
nevšední řešení

Nemohl se dívat, jak kamarád utrácí za opravy auta. Vůz zapálil!

Muž z Brna se rozhodl neobvyklým způsobem pomoci svému kamarádovi. Zapálil mu auto, aby už nemohl utrácet za jeho opravy.

Požár lakovny v Novém Boru
aktualizováno 09.03.
rozsáhlý požár

V Novém Boru hořela lakovna. Jeden člověk se přiotrávil kouřem

V pátek odpoledne vyjeli hasiči Libereckého kraje k požáru lakovny v Novém Boru. Plameny se rychle rozšířily a její zaměstnanci museli být evakuování. Jeden člověk se nadýchal jedovatého kouře a museli ho ošetřit záchranáři.

Tragická nehoda u České Kamenice
aktualizováno 09.03.
tragická nehoda

Při nehodě tří aut zemřeli dva lidé, další řidič byl zaklíněný ve voze

U tragické nehody u obce Česká Kamenice zasahovaly všechny složky Integrovaného záchranného systému. Srazila se tři osobní auta. Jednomu z řidičů už záchranáři nemohli pomoci. Na místě probíhaly záchranné a vyprošťovací práce, silnice kvůli tomu byla zcela uzavřená.