Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Slavnostní otevření nového workoutového hřiště
aktualizováno včera 15:15
slavnostní otevření

V Benešově otevřeli hřiště, které nemá ve světě obdoby!

V úterý se v Benešově otevřelo největší workoutové hřiště na světě. Celou událost provázeli workoutové a parkurové exhibice nejlepších českých atletů.

Technopárty u Únanova
aktualizováno 17.09.
Musela zasáhnout policie

Oslava narozenin se rozjela v technoparty. Dorazilo 700 lidí

Několik dní doslova nedala spát obyvatelům obce Únanov na Znojemsku technoparty. Ta byla původně nahlášená jako oslava narozenin. Oslavenci ale přišlo gratulovat 700 lidí a hlasitá hudba se rozléhala okolím až do noci ze soboty na neděli, kdy "zdroj hluku" policisté účastníkům zabavili.

Vojenská přehlídka v KLDR k 70. výročí založení země
aktualizováno 09.09.
Opulentní oslavy

Na přehlídce v KLDR chyběly balistické rakety. Země slaví 70 let!

Severní Korejci si ve velkém stylu připomínají 70. výročí vzniku země. V neděli centrem Pchjongjangu proburácela velká vojenská přehlídka. Mezi "exponáty" chyběly mezikontinentální balistické rakety a celkově byla podle pozorovatelů přehlídka skromnější než v předchozích letech.

Prásk.tv píše:

Meghan a Kate - 1
čtěte o tématu oslava na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE NAŠÍ SOUTĚŽE!!! Vyhrajte celozrnné sušenky na rok zdarma!

Pokud si nedokážete představit snídani, svačinu nebo odpolední kávu bez dobré sušenky, soutěžte s námi a vyhrajte zásobu sušenek na rok zdarma.

Speciál s padlými vojáky přistál v Praze - 13
08.08.
Oslavují jejich smrt

Nechutný útok na padlé hrdiny! Policie řeší nenávistné letáky

Policie vyšetřuje, kdo stojí za letáky, vyvěšenými po Praze, které oslavují smrt českých vojáků v Afghánistánu. Autor v nich "gratuluje afghánským vlastencům k úspěšnému zneškodnění žoldáků-okupantů". Pachateli hrozí až deset let vězení.

Karel Gott slaví 79. narozeniny - 3
14.07.
Mistr oslavuje

Karel Gott slaví 79. narozeniny! Má prý velké plány do budoucna

Zpěvák Karel Gott dnes slaví 79. narozeniny, a tak štáb televize Nova za naším Božským Karlem vyrazil do jeho vily na Bertramce, aby mu jako první popřál. Mistr se prý cítí skvěle a má velké plány do budoucna.

Pouť na Velehradě 2017
04.07.
tradiční pouť

Na Velehrad míří desetitisíce lidí. Po 11 stoletích tady uvidí unikát!

Velehrad na Uherskohradišťsku dnes ožil oslavami svátku Cyrila a Metoděje. Největší církevní události v Česku, dvoudenní národní poutě, se zúčastní desítky tisíc lidí. Mnozí i proto, aby si prohlédli vzácnou relikvii - lebku kněžny Ludmily, která je součástí pražského svatovítského pokladu.

Zimní slunovrat
aktualizováno 21.06.
začátek léta

Magický slunovrat je tu! Co dnes udělat a čemu se určitě vyhnout?

Milovníci léta, ale také magie a duchařiny se konečně dočkali. Dnes nastává letní slunovrat – den bude nejdelší v celém roce a říká se, že v těchto dnech se otevírají brány mezi naším a oním světem. Co nás dnes čeká a čeho byste se měli vyvarovat?

Václav Klaus, Miloš Zeman
18.06.
Příští prezident?

"Mohl bys to zkusit," navrhl Zeman Klausovi další kandidaturu

Na dnešní oslavě 77. narozenin exprezidenta Václava Klause vystoupil se svým projevem i Miloš Zeman. V gratulaci nezapomněl zmínit jejich dřívější neshody, nicméně navrhl, aby se po něm Václav Klaus znovu ucházel o post prezidenta. Klausovi by v té době bylo 80 let.

Technoparty na Nymbursku
09.06.
nelegální akce

Technaři se sjeli na oslavu u Jablonce. Blokovali auta i vlaky

Nelegální technoparty se uskutečnila v noci na sobotu na louce u obce Rychnov na Jablonecku. Protože technaři ohrožovali sebe i projíždějící řidiče na frekventované silnici I/35, musela tu zasahovat policie.

Královna Alžběta II. - Trooping the Colours
aktualizováno 09.06.
Tradiční akce

Královna letos už podruhé slavila 92. narozeniny! Meghan to slušelo

Britská královna Alžběta II. oslavila 92. narozeniny. Narodila se sice v dubnu, už tradičně ale oslavy probíhají v červnu, aby bylo lepší počasí. Poddaní viděli vojenské přehlídky, poté kolem projela královna v kočáru.