Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nova začala vysílat Kolotoč a do Česka přijela královna Alžběta II.
aktualizováno 13.01.
Rok 1996

Nova začala vysílat Kolotoč a do Česka přijela královna Alžběta II.

Máme pro vás další díl seriálu k pětadvaceti letům televize Nova. V tom si postupně připomínáme každý rok její historie. A tentokrát si připomeneme třetí rok fungování, tedy rok 1996.

Pět Polek uhořelo při oslavě 16. narozenin
aktualizováno 06.01.
Pětice teenagerek

Tyto dívky zabil požár! Julie slavila narozeniny, pomáhaly dětem

Polská média zveřejnila identitu pěti 15letých dívek, které zemřely při požáru na únikové hře v Koszalinu na severu země. Julia, Amelia, Gosia, Wiktoria a Karolina spolu chodily do školy a byly velké kamarádky. Vyšetřování jejich smrti dál pokračuje.

Letecké záběry oslav Nového roku v Praze
aktualizováno 01.01.
Pohled z vrtulníku

Úžasná podívaná: Takhle vypadaly novoroční oslavy ze vzduchu

Na klidný průběh silvestrovské noci dohlížela v ulicích hlavního města i řadu policistů. A to nejen přímo v ulicích, ale také ze vzduchu. A jen tak mimo chodem muži zákona pořídili i působivé záběry oslav příchodu Nového roku.

Prásk.tv píše:

Kate Middleton - 1
čtěte o tématu oslava na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Patříte mezi ty, které trápí bolesti zad způsobené prosezenými hodinami za pracovním stolem? Řešení je snadné, pořiďte si správnou židli, která Vás bolestí zad zbaví.

Zřícení lávky v Moskvě na Nový rok
aktualizováno 01.01.
Zkažený Nový rok

Při půlnoční hymně se v Moskvě zřítila lávka plná lidí. 13 zraněných

Poslech státní hymny měl v moskevském parku Gorkého při oslavách příchodu Nového roku nečekané rozuzlení. Zdejší lávka pro pěší totiž neunesla nápor desítek lidí, kteří na ní stáli a prolomila se.

Ohňostroj nad Prahou - ilustrační foto
aktualizováno 31.12.
silvestr 2018

Uzavřená náměstí, bezpečnostní opatření. Novoroční oslavy jsou tu

Konec roku je tady. Už za pár desítek minut se naplno rozjedou silvestrovské oslavy. Některá města částečně uzavírají svá centra. Lidé ještě vyrazili na poslední nákupy, restaurace na dnešní noc hlásí plno.

Svatba
aktualizováno 26.11.
Šťastný den

Numeroložka prozradila magická data pro svatbu! Zaručí vám štěstí

Svatba je jeden z nejdůležitějších a nejkrásnějších momentů našeho života. Ke svatbě patří také řada věcí, které musí partneři zorganizovat. Místo konání, seznam hostů, svatební šaty či oblek. Důležitý je však i výběr vhodného termínu. Podle numeroložky bude ideální například 15. březen nebo 21. červen.

Nové portréty královské rodiny - 1
aktualizováno 14.11.
Fotka tří generací

Nový královský portrét! Alžbětu vynechali, Meghan se neudržela

Britský princ Charles slaví 70. narozeniny. Královská rodina u té příležitosti zveřejnila nové portréty, na kterých se smějí členové tří generací. Snímky Brity naprosto okouzlily.

Na chlapcovu oslavu narozenin nikdo nedorazil
25.10.
Nečekaný dárek

Chlapci na oslavu nikdo nepřišel. Pak se ale stalo něco úžasného!

Malý Teddy prožil na své šesté narozeniny velké zklamání - nikdo nedorazil na jeho oslavu, kterou pořádal v pizzerii. Srdcervoucí fotka smutného dítěte sedícího u prázdného velkého stolu oběhla sociální sítě a dojala spoustu lidí - mezi nimi i amerického rapera DJ Khaleda nebo basketbalový tým Phoenix Suns, kteří se rozhodli chlapci nepovedenou oslavu vynahradit.

Kněz pořádá oslavy na faře
aktualizováno 15.10.
Sepisování petice

Kněz pořádá na faře bujaré oslavy. Obyvatelé si na něho stěžují

Obyvatelé Dubu nad Moravou si stěžují na místního kněze a sepisují i petice. Pronajímá totiž faru pro pořádání nejrůznějších setkání, třeba oslav, konají se tam i svatby a místní se kvůli tomu často nevyspí.

Den české státnosti - ilustrační foto
28.09.
Den české státnosti

Pochod s ostatky, trhy, kolotoče. Češi oslavili Den české státnosti

Den české státnosti lidé slavili po celém Česku. Největší akce se tradičně konala ve Staré Boleslavi, kde si stovky lidí připomněly patrona českých zemí svatého Václava. Přípravy na dvouhodinovou bohoslužbu začaly už ráno.