Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Emma Drboná se Štěpánem Urbanem randí v Londýně
04.07.
intimní video

Emma Drobná zamilovaná až po uši! Se Štěpánem randí v Londýně

Lovestory z poslední československé Superstar pokračuje i po dvou letech. Vítězka show Emma Drobná zveřejnila intimní fotky z romantického rande se Štěpánem Urbanem, s nímž se sblížila právě při finálových kolech pěvecké soutěže.

Tvoje tvář - Proměna Dejdara v Kravitze - 2
aktualizováno 14.04.
tvoje tvář foto uvnitř

Takhle se Dejdar mění na Lennyho Kravitze. Výsledek bude stát za to

Už v neděli uvidí diváci osmý díl show Tvoje tvář má známý hlas. Všech osm soutěžících se intenzivně připravuje na vystoupení. Plné ruce práce mají i maskérky a kostymérky. Podívejte se, jak připravovaly masku pro Martina Dejdara.

Ondřej Ruml a Markéta Konvičková
18.01.
nová řada

Odhalujeme další soutěžící show Tvoje tvář má známý hlas

Třetí řada show Tvoje tvář má známý hlas se už brzy objeví na obrazovkách televize Nova. Diváci se můžou těšit na Marthu Issovou, Martina Dejdara, Adélu Gondíkovou, Aleše Hámu, Milana Peroutku, Markétu Konvičkovou a Ondřeje Rumla. Všichni se každý týden představí divákům v dech beroucích proměnách.

Prásk.tv píše:

Tvoje tvář má známý hlas - 28
čtěte o tématu TV show na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Tvoje tvář má známý hlas - Miroslav Etzler jako rocková hvězda kapely KISS! - 5
30.09.
galerie skvělá proměna

TVÁŘ: Etzler se změní v rockera z kapely Kiss. Co nezvládá?

V neděli večer pokračuje pátým dílem fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas! Přinášíme malou ochutnávku proměn, které vás čekají. Jak se Miroslav Etzler zvládně převtělit do divokého rockera kapely Kiss?

Tvoje tvář má známý hlas 2 - Backstage - 11
aktualizováno 02.09.
exkluzivní galerie

Zákulisí nové Tváře: Maskéři se na soutěžících pořádně vyřádili!

Už tuto neděli startuje druhá řada veleúspěšné show Tvoje tvář má známý hlas. V ní se představí osm nových soutěžících, kteří se každý týden promění ve velké osobnosti světové i české populární hudby. Podívejte se už teď, jak přípravy probíhaly.