Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Údajný krokodýl ve Váhu
02.08.
Podivný plaz

Policie znovu řeší krokodýla ve Váhu! Víme, jaká je pravda

Slovenská policie znovu řeší, jestli v řece Váh opravdu plave krokodýl. Už podruhé ji na to upozornili znepokojení svědci, kteří přiložili i videa a fotky. Zatímco policisté prověřují, jestli jde o podvod, nebo ne, ostatní se baví.

Krokodýl ve Váhu
aktualizováno 22.07.
poplach na slovensku

Krokodýl ve Váhu! Před podivným tvorem varuje i slovenská policie

Podivného tvora v řece Váh nafilmovala žena v obci Hlohovec na Slovensku. Podle tvaru a velikosti by to mohl být krokodýl, což také nahlásila na místním oddělení policie. Policisté ihned vyrazili na místo, stopy afrického predátora zatím nenašli, ale pro jistotu informovali veřejnost.

Maruška se utopila ve Váhu
19.07.
Pohřeb mladé dívky

Rozloučení s utopenou Maruškou: Bratříček ji vyprovodil tímto darem

Rodina se naposledy rozloučila s Maruškou, která se utopila ve Váhu. Vracela se z bratislavského festivalu, když se s kamarádkou rozhodly zaplavat si v řece. Druhá dívka cestu zvládla, Marie ale zmizela pod hladinou. Její tělo našli až po čtyřech dnech.

Obchodní sdělení

Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.

Maruška se utopila ve Váhu
12.07.
Vytáhli ji potápěči

Nejhorší obavy se potvrdily. Marušku našli mrtvou v řece!

Ve čtvrtek v ranních hodinách našli tělo Marie, která se v neděli vracela domů a rozhodla se zaplavat si v řece. Policie a také hasiči po ní od víkendu pátrali.

Maruška se utopila ve Váhu
10.07.
Utopila se

Tragická smrt krásné Marušky: Po oslavě udělala osudovou chybu!

Osudovou chybu udělala krásná Slovenka. Po večírku v bratislavském klubu se vracela domů, když ji známá přesvědčila, aby si šly zaplavat ve Váhu. Maruška zmizela pod hladinou, svědci ji nedokázali zachránit. Její tělo stále hledají hasiči a potápěči.

Vrak z Váhu
aktualizováno 28.06.
nečekaný nález

Na dně Váhu našli vraky starých aut. Jeden skrýval velké tajemství

Skutečný poklad objevili policisté na dně Váhu nedaleko obce Krpeľany na Slovensku. Po vypuštění vody z kanálu řeky objevili osm aut. Jedno z nich ukrývalo tajemství a ani hasiči zpočátku nechtěli věřit tomu, co vidí.

Pátrání - utonutí
aktualizováno 24.03.
Galerie Pátrání na Slovensku

PÁTRÁNÍ PO DÍTĚTI: Neznámý muž ho nejspíš hodil do řeky Váh

Velká pátrací akce probíhá ve městě Hlohovec na jihozápadě Slovenska. Záchranáři pátrají po dítěti, které měl do řeky hodit neznámý muž. Případ policii oznámili dva chlapci, kterým se měl pachatel k činu přiznat.

Zeman se v Moskvě sešel s Robertem Ficem
09.05.
SCHŮZKA V MOSKVĚ

Zeman jednal s Ficem o novém kanálu mezi řekami Váh a Morava

Český prezident Miloš Zeman se dnes v Moskvě setkal se slovenským premiérem Robertem Ficem k jednání o hospodářské spolupráci obou zemí. Zeman se slovenským partnerem diskutoval mimo jiné o rozvoji dopravní infrastruktury a propojení českých a slovenských řek. Na moskevské schůzce se podle mluvčího Jiřího Ovčáčka oba politici telefonicky domluvili už počátkem dubna.