Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

V Sýrii zabíjely chemické zbraně
18.04.
Chemický útok v Sýrii

Rusko zničilo důkazy o útoku, bojí se USA! Do Dúmy dorazí experti

Odborníci Organizace pro zákaz chemických zbraní (OPCW) čekají na pokyn bezpečnostních expertů OSN, aby vyrazili do syrského města Dúmá. Řekl to syrský zástupce při OSN Bašár Džaafarí. Tým bezpečnostních expertů podle něj navštívil Dúmu v úterý, odborníci OPCW by mohli do města dorazit dnes.

Vlk
07.03.
Zmatený senior

Muž sledoval stopy vlků, ztratil se v Krušných horách! Netušil, kde je

Složitou pátrací akci rozpoutal senior z Německa v Krušných horách. Ztratil se při sledování stop vlků - v hustém porostu, kde téměř není signál. Nakonec museli záchranáři horské služby prohledat všechny cesty, muže našli v dobrém stavu, i když dezorientovaného.

Policie ČR - ilustrační - 4
aktualizováno 17.01.
znetvořený obličej

Brutální vražda muže: Vrah ho znetvořil! Policie má podezřelého

Středočeští kriminalisté vyšetřují od úterního večera brutální vraždu. Podle informací agentury Aktu.cz neslo tělo oběti stopy násilí takové intenzity, že ho policisté zpočátku nemohli vůbec identifikovat.

Prásk.tv píše:

Yeti
čtěte o tématu stopy na Prásk.tv
Obchodní sdělení

4 rady v péči o pokožku pro děti i dospělé

Lidské tělo se během života vyvíjí. Největší změny jsou patrné u dětí, které se mění doslova mrknutím oka. Ale i na dospělé kůži zaznamenáváme změny na pokožce dané nejen věkem.

Pátrání po Míše
28.01.
vyšetřování zmizení

Ztracená Míša: Další stopu najdou jen náhodou, říká odborník

Snad celá republika pátrá po Michaele Patricii Muzikářové. Ale po dívce jako by se slehla zem. Čas však rychle utíká a šance na nalezení důkazů je každým dnem složitější. Podle odborníka bude vypátrání dalších stop už jen náhoda.

Žena v písku objevila staré dinosauří stopy
11.09.
paleontologie

Žena na pláži našla miliony let staré stopy! Vědci jsou nadšení 

Během normální procházky po pláži narazila Australanka na něco mnohem zajímavějšího, než jsou mušle. Mezi pískem a řasami našla 130 milionů staré stopy, které podle paleontologů zanechal na pláži středně velký dinosaurus.

Vražda ve Skalici - 1
aktualizováno 16.04.
galerie obtížné vyšetřování

Záhadná smrt ve Skalici: Ve sběrně našli mrtvou ženu (†48)!

V areálu sběrných surovin v České Skalici bylo dnes ráno objeveno tělo mrtvé ženy. Její zranění jsou tak nejednoznačná, že kriminalisté nedokážou s jistotou říct, jestli se jedná o násilný trestný čin, nebo nešťastnou náhodu. Doufají, že okolnosti smrti proto objasní pitva, popřípadě svědci.

Obviněná dvojice je sproštěna viny
aktualizováno 25.03.
milionová kauza

Policejní pes dostal "gangstery" za mříže! To byla velká chyba

Policejní pes měl za úkol vyčenichat gangstery, kteří na Jihlavsku přepadli vůz bezpečnostní agentury a ukradli 4,5 milionu korun. Pes vyšetřovatele podle pachových stop dovedl až k manželskému páru, který tak skončil ve vazbě. Jak se ale po více než roce a půl prokázalo, jednalo se o jeden velký omyl.