Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Mláďata valašek - 2
12.03.
foto uvnitř ovce domácí

Roztomilé přírůstky: V ostravské zoo se narodily malé valašky!

Letošní zima byla v ostravské zoologické zahradě plodná. Důkazem jsou i roztomilá jehňata ovce domácí, tzv. valašky. Těch najdeme nyní ve výběhu rovnou šest!

Šance pro nedonošené děti
aktualizováno 27.04.
unikátní objev

Odchovali jehně v sáčku! Umělé dělohy by brzy mohli používat lidé

Unikátní objev se podařil vědcům z dětské nemocnice ve Filadelfie. Vytvořili umělou dělohu, ve které se jim podařilo odchovat předčasně narozené jehně. Nedonošeným dětem by vynález mohl pomáhat už za pět let.

Jehňátko Pepa
aktualizováno 29.06.
Rokycansko

Jehňátko Pepu probodli vidlemi! Teď se rodina bojí o život dětí

Rodina z Medového Újezdu na Rokycansku prožívá chvíle hrůzy. Někdo jim vidlemi probodl miláčka rodiny - jehně Pepu. Zvíře umíralo několik hodin a mělo obrovské bolesti. Rodina tuší, kdo za tímto ohavným činem stojí a obává se další hrozivé pomsty. Malý synek proto přestal chodit do školy.

Prásk.tv píše:

Záchrana ovce
čtěte o tématu jehně na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE O luxusní šperkovnici Peruvian Lily v limitované edici s tělovou a koupelovou kosmetikou Winter in Venice.

Blíží se čas vánoc a tak hledáme inspiraci, jak udělat radost našim blízkým. Chceme, aby dárek byl originální, nezapomenutelný a praktický.

Kvůli sousedské válce zabili jehně - 3
aktualizováno 25.06.
galerie týrání zvířat

Pomsta kvůli neopětované lásce. Malé jehně probodl vidlemi!

Sousedské spory nejsou ničím výjimečným, ale málokdy naberou takové obrátky jako v Medovém Újezdu na Rokycansku. Tam totiž přestřelky rodiny farmářů se sousedem skončily smrtí.

Jehně v nevěstinci
21.05.
co tam dělalo?

Policie hledala v nevěstinci drogy, místo toho objevila jehně

Chtěli provést razii, při které zabaví ilegálně držené drogy. To, co ale policisté v jednom z pokojů v mnichovském nevěstinci našli, jim vyrazilo dech. S jednou prostitutkou tady žilo asi třítýdenní jehně.