Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Stromový dům
16.04.
galerie stromový dům

Bydlení na dovolené: Ubytovat se můžete v domě na stromě! FOTO

Těch pár dní v roce, kdy můžete vyrazit na zaslouženou dovolenou, by mělo být výjimečných. A dopomoci tomu může například i toto výjimečné dovolenkové ubytování na stromě.

Hotel ve tvaru ptačího hnízda
10.02.
galerie bydlení na stromě

Neobvyklé ubytování: Za 8,5 tisíce můžete bydlet v ptačím hnízdě!

Hotely a penziony po celém světě se dnes předhánějí v originalitě. Většinu z nich ale s přehledem strčí do kapsy malý stromový domek ve tvaru ptačího hnízda na severu Francie.

Kancelář v korunách stromů - 7
30.10.
úžasná terasa

Microsoft postavil zaměstnancům dům na stromě! Kvůli kreativitě

Některé společnosti se snaží svým zaměstnancům stále zlepšovat pracovní podmínky. Firma Microsoft se zaměřila i na prostředí – postavila moderní dům na stromě s prostornou terasou. Společnost věří, že tak podpoří nadšení pro práci a kreativitu.

Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

Stromové domy
12.08.
GALERIE Inspirace pro každého

Dětský sen skutečností! Tohle jsou nejlepší stromové domky

Kdo v dětství nesnil o bunkru ukrytém v koruně stromu? Některým se jejich touhy naplní a rodiče jim domek ve stromě postaví sami, nebo si na to najmou firmu. Bydlet v korunách stromů ale není jen dětský sen a plní si jej i řada dospělých. Inspiraci můžete načerpat v naší galerii.

Luxusní stromový dům - 5
aktualizováno 27.01.
V centru Londýna

Tenhle dům na stromě vyráží dech svým luxusem. GALERIE

Když se řekne dům na stromě, většina lidí si nejspíš představí kůlnu sbitou narychlo z prken. Jak ovšem ukazují fotografie z Londýna, dům na stromě může být i luxusní hacienda. Dokonce i s vlastním kuchařem.

Tree house
aktualizováno 25.09.
nový trend

Zpátky na stromy! Bydlení ve větvích kousek od Benešova

Mít svůj domek v korunách stromů je snem snad každého dítěte. Někomu tento sen vydrží i do dospělosti, někdo si ho nakonec i splní. Po letech, kdy jsme se za podobným způsobem bydlení museli vydat do vzdálených exotických destinací, se stromové domy pomalu dostávají i do Čech.

Stromový dům - 2
aktualizováno 25.06.
galerie Skvělý nápad

Romantické bydlení? Proč ne na stromě! Podívejte se dovnitř

Dům na stromech většinou staví rodiče pro své děti. Jenže tento domek je spíše pro dospělé. Můžete si totiž pronajmout. Nahlédněte, jak vypadá uvnitř.

Dům na stromě - 11
23.05.
Domy v korunách stromů

Pro dědečka postavil dům snů, ten se toho nedožil

Berlíňan Kolja Stegemann chtěl svému dědečkovi udělat radost netradičním domem v korunách stromů. Než se dům podařilo dostavět, dědeček Hans-Joachim zemřel. Stegemann se ale plánu nevzdal a nedaleko Berlína vznikly dva unikátní domky.