Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Správná strava - ilustrační foto - 2
včera 05:40
Speciál o hubnutí

Bizarní diety, kterými si ničíme zdraví. Co rozhodně nezkoušet?

Diet, které můžete zkusit, je neskutečné kvantum, ale jen některé jsou opravdu funkční. Pozor na zaručené diety od celebrit. Ty jsou někdy tak šílené, že si s nimi spíše zničíte zdraví. Které jsou nejvíce absurdní?

Váha
22.01.
Speciál o hubnutí

Rady našich babiček fungují: Jak docílily krásné postavy?

Používat moderní hubnoucí prostředky je sice fajn, ale co to takhle zkusit bez chemie? S barevnými prášky to jde možná snadněji. Osvědčené rady našich babiček však nezklamou a jsou rozhodně zdravější. Zkuste se jich schválně zeptat, jak shazovaly váhu ony?

Hubnutí - 2
20.01.
Speciál o hubnutí

Plánujete miminko a potřebujete zhubnout? Jak šetrně shodit kila

Jistě. Můžete za měsíc rapidně zhubnout a docílit krásné postavy, ale není to nic zdravého. Ideální je hubnout postupně a pomalu. Pokud navíc toužíte po miminku, musíte na sebe být o to opatrnější. Přinášíme vám pár rad k dobru, se kterými se už konečně stanete rodiči.

Prásk.tv píše:

Alice Bendová
čtěte o tématu cvičení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

Rozhodli jste se začátkem roku pro změnu životního stylu? Odstartujte zdravěji každý den s Albertem.

Hubnutí
18.01.
Speciál o hubnutí

Proč selháváme při dietách: 5 nejčastějších chyb a jak na ně

Hubnout systematicky a bez jojo efektu je mnohdy pořádně komplikované. Musíte mít silnou vůli a vytrvalost, což ne každý zvládne. Měsíce dřiny se ale mnohdy vyplatí. Přinášíme vám pět nejčastějších důvodů, proč při dietách selháváme.

Zdravá strava
16.01.
Speciál o hubnutí

Naučte se překonávat sami sebe: Jak posílit slabou vůli a zhubnout

Slabá vůle nám často maří úmysly hubnout. I když hrozně chceme vypadat štíhle, stejně chuť na čokoládu nepřekonáme. Ubránit se nástrahám všedního dne je mnohdy složité, ale jde to. Jak vůli posílit a docílit vysněné váhy?

Cvičení
15.01.

Toužíte zhubnout? Víme, jak si vytvořit podrobný plán

Zhubnout na vysněnou váhu není jen tak a bohužel pro vás nestačí jen vytrvalost. Snažit se shodit kila dolů můžete totiž i špatným způsobem. K tomu dělat to dobře vám pomůže podrobný plán, který si vmžiku vytvoříte. Jak na to?

Hubnutí
13.01.
Jak na to

Spánek či pohyb. NÁVOD, jak zhubnout v pěti krocích

Zhubnout na vysněnou váhu a nikdy už nenabrat není žádná hračka. Je nesporné, že to chce silnou vůli a dodržovat jistá pravidla. Jestli vám něco pomůže shodit, je to režim. Uvidíte, že až si na něj zvyknete, kila půjdou dolů daleko snadněji. Přinášíme vám pět kroků, díky kterým docílíte štíhlé postavy.

Cviky na záda 4
aktualizováno 10.01.
Videonávod

Bolí vás záda? Chiropraktička poradila 5 cviků, zvládnete je sami

Bolest zad patří k nejrozšířenějším problémům s pohybovým aparátem vůbec. Potrápit nás může v jakémkoliv věku, nejčastěji ale postihuje lidi se sedavým zaměstnáním lidi s nadváhou či obezitou. Chiropraktička Alena Kačinetzová proto poradila, jaké cviky proti bolesti zad zvládnete klidně doma nebo v práci.

Rychlá chůze Ilustrační foto
10.01.
Speciál o hubnutí

Chcete se zbavit hladu, který vám brání zhubnout? Známe řešení

Po Vánocích nabral na váze asi každý. Shazovat přebytečná kila jde ale posléze jen těžko, i když se snažíte běhat, nejíst a spát dostatečný počet hodin. Kolem rizikové šesté hodiny večerní se navíc dostaví hlad a vy do sebe nacpete, co se do vás vejde. Jak korigovat touhu po jídle a docílit vysněné Twiggy postavičky?

Hubnutí - 1
09.01.
Speciál o hubnutí

Hubnout pomalu se vyplatí: Jojo efekt nehrozí a žaludek je v klidu

Počátkem ledna je čas pomalu hubnout. Tukové zásoby z Vánoc zkrátka už musí pryč. Nikdy se ale nevyplatí týrat se hlady. Na svojí původní váhu se nejsnadněji dostanete, když budete hubnout systematicky a delší dobu. Nehrozí vám totiž pak jojo efekt. Jak na to?