Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

převratná metoda

Skvělá zpráva! Vědci našli způsob, jak hubnout bez cvičení či diet!

S dobrou zprávou pro všechny, kteří bojují s kily, přišli američtí vědci. Díky jejich novému objevu bychom už brzy mohli hubnout, aniž bychom se vůbec pohnuli.

1975950
Aktualizováno 17.3. 2017 14:17

Bulvární show PRÁSK 17. 3. 2017

Exkluzivní záběry Jaromíra Jágra z jeho soukromého archivu a nechybí ani ty s Verunkou!

efektivní cvičení

Kolik svalů zapojujete při běhu či plavání? Sexu se to nevyrovná!

Jak můžete zapojit několik stovek svalů ve vašem těle při jediném cvičení? Správná odpověď zní sexem! Podle výsledků nového výzkumu se při postelových hrátkách zapojuje víc svalů než při běhání, plavání či skákání.

Prásk.tv píše:

Cvičení s Dagmar Peckovou
čtěte o tématu cvičení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Pořádná velikonoční nadílka čeká v Albertu na 35 šťastlivců

Velikonoce už klepou na dveře. A v obchodním řetězci Albert vědí, jak vám je pořádně zpříjemnit.

Čeští vojáci na cvičení NATO v Litvě
Aktualizováno 1.3. 2017 21:50
společné cvičení

Čeští vojáci cvičí v Litvě, vykopali přes kilometr zákopů

Nachodili stovky kilometrů, vykopali tisíce metrů zákopů a strávili stovky hodin v neznámém terénu. Tak se dá shrnout dvouměsíční účast 120 českých vojáků na cvičení v Litvě. Společně s tamní armádou trénují obrannou taktiku proti možné agresi z východu. Ve středu za nimi na inspekci přiletěl český ministr obrany s náčelníkem generálního štábu.

návod expremiéra

Paroubek prozradil, jak zhubnul 18 kg! Co stojí za jeho proměnou?

Jiří Paroubek měl vážné zdravotní problémy. Přehodnotil kvůli tomu svůj životní styl. Za rok výrazně zhubnul, cítí se mnohem lépe a především se úplně uzdravil! Expremiér prozradil, jak skvělých výsledků docílil.

to zvládne každý!

Snadné a účinné cvičení: Tipy pro lenochy, u kterých se ani nezapotí

Chcete se cítit fit a cvičení vám nic moc neříká? Máme pro vás tipy, které vašemu tělu prospějí a nezaberou skoro žádný čas. Navíc je můžete dělat kdekoliv. Nejsou úplně typickým cvičením, pokud je ale budete opakovat pravidelně a dlouhodobě, výsledky se zaručeně dostaví.

cvičit se dá všude

Dostaňte se do formy za 15 minut! Tento cvik můžete dělat i v práci

Zkoušeli jste se někdy postavit a znovu si sednou s použitím jen jedné nohy? Že ne? Tento cvik je perfektní na zpevnění spodní části těla. A můžete ho praktikovat i v kanceláři.

Cvičení
Aktualizováno 12.2. 2017 21:19
dostaňte se do formy

Jste na svůj věk dost fit? Tyto cviky byste měli zvládnout!

Myslíte si, že jste ve formě? Britský řetězec fitness center Virgin Active sestavil přehled cviků, které byste v jednotlivých obdobích života měli být schopni udělat. Tak schválně, zvládnete to?

VÍKEND: Silové cvičení pro dokonalou postavu! To je CrossFit

Dřina, pot a endorfiny. Borci chodící po rukách a vláčející se s obří pneumatikou. To je tréninkový systém zvaný CrossFit, který tvaruje těla milionů mužů i žen po celém světě. Se zkušenou trenérkou na sobě zkusil zapracovat i reportér Aleš Vašíček.

Bojové vozidlo pěchoty - ilustrační foto
Aktualizováno 26.1. 2017 16:34
Jeden přišel o ruku

Nehoda při cvičení: Tři vojáci se zranili, viníkům hrozí čtyři roky

Policisté obvinili tři vojáky kvůli loňské střelbě bojového vozidla pěchoty při cvičení ve vojenském výcvikovém prostoru Libavá. Vozidlo při cvičných střelbách zasáhlo druhé s třemi lidmi uvnitř. Dva vojáci byli zraněni, z toho jeden těžce. Vojáci nyní čelí obvinění z trestného činu těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti. Hrozí jim až čtyři roky vězení, řekla dnes ČTK krajská policejní mluvčí Irena Urbánková.