Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dítě s tabletem
27.07.
Technika versus zdraví

Tablety a počítače jsou pro zdraví dětí mor. Rady, co dělat!

Mladá generace tráví obrovské množství času u obrazovek notebooků, tabletů či smartphonů. A páteř nebo svaly tak pořádně trpí. Jak předejít nežádoucím dopadům na zdraví?

Královna Alžběta II. - Trooping the Colours
01.07.
děsivý scénář

Britové cvičili na smrt královny: Na ostrovech se zastaví čas!

Na veřejnost se dostaly podrobnosti o tajném cvičení britských ministrů. Ti se podle médií připravovali na to, co se bude dít, až zemře královna Alžběta. Jako první bude prý informována o její smrti premiérka a život se v Británii zastaví nejméně na 12 dní. Zavřou se pravděpodobně banky i burzy a princ Charles si změní jméno.

Stíhačky tankovaly za letu
aktualizováno 27.06.
na palubě

VIDEO: Nad Českem vojáci USA cvičili tankování ve vzduchu!

Na českém nebi cvičí letci ze Spojených států doplňování paliva stíhaček za letu. Štáb televize Nova na palubě tankovacího letadla exkluzivně natáčel a vy teď uvidíte, jak taková operace probíhá.

Prásk.tv píše:

Marcelle Mancuso - 1
čtěte o tématu cvičení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NA LOVU ASTEROIDŮ: HVĚZDÁRNA KLEŤ

Hvězdárna Kleť leží ve výšce 1070 metrů nad mořem a je tak nejvýše položenou astronomickou observatoří v ČR. Do konce srpna zve k nahlédnutí do vesmíru.

Stíhačka
20.06.
Velký zájem veřejnosti

Velké letecké cvičení v Čáslavi. Gripeny bojují s americkými F-16

Na nebi v okolí Čáslavi teď svádějí letecké souboje česká a americká stíhací letadla. Vzájemné síly tam měří naše Gripeny a Alcy s americkými F-16. Česko-americké letecké cvičení tam potrvá dva týdny.

Obrněný transportér
aktualizováno 29.05.
likvidační pokuta

Voják při cvičení trefil jiného obrněnce. Má zaplatit 2 miliony

Více než dva miliony korun chce po veliteli obrněného transportéru zaplatit stát. Během cvičení v roce 2016 zasáhlo jeho vozidlo střelou jiné vozidlo, zraněni byli dva vojáci.

Obezita žen
26.05.
Kalkulačka BMI Jak jste na tom vy?

Obezita trápí Evropanky. Češky patří k nejtlustším! PŘEHLED

Nadváha a obezita jsou stále větším problémem. A nevyhýbají se ani ženám. Podle posledních údajů Světové zdravotnické organizace (WHO) je každá čtvrtá Evropanka obézní a nadváha trápí dokonce více než polovinu žen. A Češky ve statistikách WHO obsazují přední příčky.

Cvičení
aktualizováno 20.03.
hromadné cvičení

V KLDR chtějí znovu spartakiádu. Brali byste to také u nás? ANKETA

Do Severní Koreje by se už letos mohly vrátit spartakiády. O obnovení hromadných cvičení informoval The Daily Telegraph s odkazem na zahraniční cestovní kanceláře.

Bojové vozidlo pěchoty - ilustrační foto
aktualizováno 02.02.
Zraňující střelba

Za tragédii při nočních střelbách vojáků soud potrestal jen velitele

Za zásah bojového vozidla pěchoty při nočních střelbách na Libavé, který zranil dva vojáky, potrestal olomoucký okresní soud pouze velitele vozidla Marcela Kulišťáka. Za ublížení na zdraví z nedbalosti mu uložil roční trest s podmíněným odkladem na 18 měsíců. Zbývající dva obžalované, střelce vozidla a řídícího střeleb, zprostil obžaloby. Soudkyně se tak ztotožnila s návrhem obžaloby.

Lucia - 9
aktualizováno 17.01.
dostala se do televize

Maminka Lucie vážila přes metrák! Prozradila, jak zhubla 40 kilo

Více než 40 kilo shodila za rok a půl maminka Lucia ze Slovenska. Se svou úžasnou proměnou se pochlubila v Teleránu na televizi Markíza. Neuvěříte, jaká je z ní kočka!

Severní korea vojsko
07.12.
jaderná hrozba

"Válka je nevyhnutelná," oznámilo ministerstvo KLDR! Napětí vrcholí

Válka na Korejském poloostrově je na spadnutí. Společné cvičení Spojených států a Jižní Koreje, stejně jako hrozby zaznívající z Washingtonu, jsou podle KLDR jasným důkazem toho, že "válka je nevyhnutelná". Uvedlo to tamní ministerstvo zahraničí.