Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Hromadná nehoda na D1 - 4
aktualizováno 22.01.
vážná bouračka

Obří nehoda na dálnici D1: Škody se stále vyčíslují. Bouralo 59 aut!

Policisté na Vysočině dokončili první část vyšetřování hromadné havárie na dálnici D1. Minulé úterý se tam na 99. kilometru u Větrného Jeníkova vybouralo v obou směrech šest desítek vozidel. Celková škoda se stále ještě vyčísluje.

Vážná nehoda na dálnici D11
aktualizováno 19.01.
tragická nehoda

Řidič po nehodě přebíhal dálnici! Srazilo ho auto, na místě zemřel

Při tragické dopravní nehodě na dálnici D11 u Chlumce nad Cidlinou na Hradecku zemřel řidič. Srazilo ho auto, když přebíhal silnici ke svému havarovanému vozu.

Výstavba D1
aktualizováno 18.01.
Ekologové uspěli

Stavba dálnice D1 se zastaví. Auta musejí ustoupit zvířatům!

Stavba posledního úseku D1 kolem Přerova se musí zastavit. Soud totiž vyhověl žádosti o odklad, kterou podali ekologové. Žalobou napadli udělení výjimek z ochrany dvaceti šesti zvláště chráněných živočichů.

Prásk.tv píše:

Jak odlepit dálníční známku
čtěte o tématu dálnice na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Řidič si myslel, že na D35 přejel mrtvé zvíře, ale šlo o člověka!
aktualizováno 17.01.
Děsivá nehoda

Přejel jsem zvíře, hlásil muž policii. Na místě našli mrtvého člověka!

Pořádný šok zažili policisté, kteří ve středu brzy ráno vyjížděli k hlášenému mrtvému zvířeti na dálnici D35 u Přáslavic nedaleko Olomouce. Po příjezdu na místo se totiž ukázalo, že na vozovce neleží kanec ani srna, ale mrtvý člověk!

Řidič si myslel, že na D35 přejel mrtvé zvíře, ale šlo o člověka!
aktualizováno 17.01.
dopravní komplikace

Doprava na Vysočině kolabuje. D1 se znovu rozjela po 30 hodinách!

Přívaly sněhu ochromily Česko a po celé republice se v úterý staly stovky nehod. Největší nehoda byla na dálnici D1 u Větrného Jeníkova, kde bouraly desítky aut, kamionů a autobusů. Provoz na dálnici směrem na Prahu byl dlouho možný jedním jízdním pruhem. Dopravu navíc komplikuje náledí.

Nehoda na D1
aktualizováno 16.01.
Zmar a destrukce

Obrázky zkázy: Pusťte si hrůzné VIDEO z řetězové nehody na D1!

Velkou část Čech a Moravy v úterý ochromily přívaly sněhu. Jedna z nejhorších situací byla už od rána na dálnici D1. A nejen na Vysočině, ale i na jihu Moravy. Jasně to dokládá video, které do redakce TN.cz poslala čtenářka Simona.

Opilý řidič na D1 zdemoloval billboard, pak se převrátil do příkopu
15.01.
Auto v příkopu

Opilý kamioňák zničil billboard i značky, měl přes dvě promile!

Scéna zkázy čekala v sobotu večer na dopravní policisty z Vysočiny, kteří vyjížděli k nehodě kamionu na 156. kilometru dálnice D1 směrem na Brno. Opilý šofér se zákazem řízení totiž zdemoloval billboard a náklaďák poslal na bok. A to pořád nebylo všechno.

Nehoda na dálnici D5 - 2
aktualizováno 15.01.
galerie záhadný případ

Smrtelná nehoda na dálnici D5! Kamion srazil neznámého muže

Policie se snaží zjistit totožnost muže, kterého v pondělí ráno srazil na dálnici D5 u Králova Dvora kamion. Není jasné, proč muž pobíhal po dálnici, jeho smrt prošetřují kriminalisté.

Výstavba dálnice - ilustrační foto
09.01.
Kde se dočkají

Zrychlení výstavby dálnic? Letos otevřou jen 4 kilometry! PŘEHLED

Česká dálniční síť se letos zřejmě rozroste jen nepatrně, o jeden čtyřkilometrový úsek dálnice D7. Pásky se příliš nebudou stříhat ani u silnic první třídy, nových úseků by Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) mělo letos dostavět jen sedm. Zato slibuje, že začne stavět hned několik klíčových úseků dálnic.

Hromadná dopravní nehoda blokuje dálnici D1
aktualizováno 08.01.
Dopravní komplikace

D1 u Brna ucpala srážka čtyř dodávek a dvou náklaďáků

Hromadná nehoda čtyř dodávek a dvou nákladních aut v pondělí ráno pořádně zkomplikovala dopravu na dálnici D1 u Brna. Auta směrem na Ostravu stojí v dlouhých kolonách.