Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kolony na dálnici D1
aktualizováno včera 20:54
Kolabující dálnice

Ministerstvo se konečně probudilo! Navrhlo, jak vyřeší D1

Problémový úsek dálnice D1 na Vysočině se okamžitě rozšíří, aby vznikl plnohodnotný pruh a úsek se dal dobře udržovat. Svodidlo se posune o metr až metr a půl dopředu. Novinářům to po ranní schůzce s ředitelem ŘSD řekl ministr dopravy Dan Ťok (za ANO).

Hromadná nehoda na D1
aktualizováno 16.12.
Kompletní uzavírka

Dálnici D1 zablokovala hromadná nehoda, stály oba dva směry

V sobotu večer museli policisté kvůli hromadné nehodě několika vozidel zcela uzavřít D1 a to v obou směrech. Na dálnici došlo ke kolizi celkem deseti aut v obou směrech. Srážka si naštěstí vyžádala jen jedno lehké zranění. Místo se podařilo zprůjezdnit až po několika hodinách.

Z auta se na dálnici sypaly peníze
14.12.
Kuriozní nehoda

Z auta se na dálnici sypaly peníze! Chamtiví řidiči způsobili chaos

Z pancéřového nákladního auta se za jízdy začaly sypat peníze. Ostatní řidiči začali prudce brzdit a zastavovat, aby si peníze nasbírali.

Prásk.tv píše:

Jan Kočka a jeho SUV Mercedes G
čtěte o tématu dálnice na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE !! Soutěž o 1+1 kompletní dioptrické brýle, které jinde nekoupíte a konzultaci odborníka

Vyberte si nové brýle v klidu domova a za pomoci vašich nejbližších. Kromě webu a kamenných prodejen můžete vybírat i doma. OptikDoDomu dodal již více než 100 tisíc brýlí a vy nyní můžete vyhrát 1+1 dioptrické brýle v rámci jednoduché soutěže.

Kolony na dálnici D1
aktualizováno 14.12.
kolaps na dálnici

Lukáš trčel na D1 osm hodin! "Šéf ŘSD by měl rezignovat," vyzývá

Kolaps na D1 způsobený sněhem pořádně rozzlobil tisíce řidičů po celém Česku. Někteří při tom tvrdí, že k němu vůbec nemuselo dojít a mají jasno i o tom, kdo za to může.

Dan Ťok - 2
14.12.
anketa je dobrý ministr?

Pět největších průšvihů ministra Ťoka. Pustili se do něj i kolegové!

Desítky kilometrů dlouhé kolony se ve středu kvůli sněhu tvořily na dálnici D1. Někteří politici z toho viní ministra dopravy Dana Ťoka, a to kvůli prodloužení oprav v kritickém úseku. Není to ale jediný problém, který během svého působení v resortu dopravy musel Ťok řešit.

Tragická dopravní nehoda na D11 - 2
aktualizováno 13.12.
Toxikologické vyšetření

Velký zvrat v případu nehody Jana Kočky ml.: V jeho těle našli drogy

Policie zveřejnila výsledky toxikologického zkoumání a přišla se šokujícím výsledkem. V těle zesnulého Jana Kočky mladšího byly objeveny drogy i velké množství alkoholu. Obě návykové látky měly podíl na smrtelné nehodě, při které vyhasly dva mladé životy.

U dálnice D8 se objevily pukliny
aktualizováno 03.12.
Ústecký kraj

U dálnice D8 se objevily pukliny, skrývaly 100 let staré tajemství!

Na dálnici D8 se objevily trhliny a to poblíž místa, kde se před pěti lety sesunula zemina. Jsou až dvacet metrů dlouhé a přes čtyři metry hluboké. Průzkum kamerovým systémem ukázal, že pukliny vedou do zasypaných sklepů.

Kolona na silnici směrem od Českého Krumlova do Černé v Pošumaví
aktualizováno 20.11.
Špatné počasí

Sníh komplikoval dopravu. Tvořily se kolony, přibývaly nehody

Počasí nepřálo především řidičům. Husté sněžení v úterý komplikovalo na některých místech České republiky dopravu. Například musela být uzavřena dálnice D7 na 76. km směr Chomutov. Na dálnici D6 směr Praha se zase tvořily dlouhé kolony.

Nehoda na dálnici D46 u Prostějova - 4
aktualizováno 14.11.
vyšetřování policie

Hromadná nehoda uzavřela D46, doprava kolabovala i v objížďkách

Krátce před půlnocí se na dálnici D46 u Prostějova srazily dva kamiony a dodávka. Jeden z řidičů byl zraněn. Z kamionu se vysypal náklad, kvůli úklidovým pracím a policejnímu vyšetřování byla dálnice ve směru z Olomouce na Vyškov uzavřena až do dopoledne, kolem půl jedenácté se začala dlouhá kolona rozjíždět.

Nehoda na dálnici D52
aktualizováno 12.11.
zásah hasičů

Dálnice D52 se zastavila, hasiči po nehodě museli vyprošťovat

Vážná nehoda na D52 u Pohořelic zcela uzavřela dálnici ve směru na Brno. Po nehodě čtyř osobních aut a jednoho kamionu museli hasiči jednu osobu vyprostit. Na místo zamířil také vrtulník záchranářů.