Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kolona ilustrační
Aktualizováno Včera 11:37
Rekonstrukce dálnice

Dálnice D1 je znovu průjezdná. Řidiči na ni nesměli celou noc

Dálnice D1 byla uzavřená. Kvůli demolici mostů stavbaři uzavřeli v obou směrech úsek mezi Mirošovicemi a Humpolcem. Práce trvaly zhruba do devíti hodin. I nadále je však na zmíněném úseku nutné počítat s omezením

Odtahovka se srazila se sněžným pluhem
Aktualizováno 21.4. 2017 10:52
slovensko smutný případ

Chtěl pomoct při hrozivé nehodě, po srážce s pluhem přijde o nohu!

Kvůli hromadné nehodě na dálnici mezi Popradem a obcí Spišský Štvrtok se zranil další člověk. Při záchranných pracích se kvůli nepříznivému počasí srazil řidič odtahové služby se sněžným pluhem. Ve vážném stavu skončil v nemocnici, budou mu muset amputovat nohu.

Řidič
Aktualizováno 20.4. 2017 16:18
Šlendrián

Výmluva na osobu blízkou stále funguje! Kdy ji použít? PŘEHLED

Před měsícem jsme vás informovali o případu, kdy řidič stříbrného auta agresivní jízdou na dálnici D11 ohrozil posádku druhého vozu a donutil ho prudce brzdit. Přesto nyní vše nasvědčuje tomu, že incident zůstane bez trestu.

Prásk.tv píše:

Holčička zachránila svoji rodinu
čtěte o tématu dálnice na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

Dálnice - kolona
Aktualizováno 9.4. 2017 11:33
provoz volný

Celonoční uzavírka D1 skončila. Demolovaly se staré nadjezdy

Dálnice D1 je mezi 146. a 153. kilometrem opět průjezdná. Kvůli plánované demolici nadjezdů byla dálnice mezi exity Velké Meziříčí - východ a Lhotka v obou směrech uzavřena od sobotního večera. Doprava po tu dobu vedla po objízdných trasách.

evropské dotace

Dotace z EU půjdou hlavně na dopravu! Sobotka řekl, jaký je plán

Co se týče využívání dotací na dopravu, patří Česko k evropskému průměru. Problémem ale zůstává velké množství dotačních podvodů a zneužívání evropských peněz. Navíc pořád nejsme schopni využít všechny peníze, které Evropská unie nabízí. Zlepšit se to dá podle premiéra Sobotky dokonalejší přípravou jednotlivých staveb.

Uzavřená dílnice
Aktualizováno 8.4. 2017 22:03
bourání mostů

Dálnici D1 uzavřeli v obou směrech! Tudy to objedete! MAPA

Dálnice D1 je v úseku mezi Velkým Meziříčím a Lhotkou zcela uzavřena. Důvodem je bourání hned dvou dálničních mostů najednou. Uzavírka začala v sobotu v 19 hodin a trvat bude až do nedělních 9 hodin ráno.

Zdražení v Chorvatsku
Aktualizováno 4.4. 2017 20:53
přehled VYŠŠÍ DPH

Velké zdražování v Chorvatsku: Za tohle si nově připlatíte! PŘEHLED

Cesta do oblíbené turistické destinace na jihu Evropy se letos pořádně prodraží, stejně tak popíjení káviček a kupování jídel v tamních restauracích. Mýtné na chorvatských dálnicích totiž vzrostlo, stejně tak DPH v pohostinství.

Nehoda na dálnici D1
Aktualizováno 4.4. 2017 21:01
uzavřená dálnice

Těžká nehoda dodávky na D1. Pro devět raněných letěly tři vrtulníky

Těžká nehoda dodávky a kamionu zastavila dnes odpoledne provoz na dálnici D1 ve směru na Prahu. Zraněno bylo devět lidí, vzlétaly tři vrtulníky, vyjížděly čtyři sanitky. Nikdo nezemřel, ale je několik raněných.

Dopravni nehoda motorky a osobniho vozu - 2
Aktualizováno 28.3. 2017 20:15
jeden mrtvý

Vážná nehoda motorek u Prahy. Dálnice D10 byla uzavřena

K vážné dopravní nehodě došlo v úterý odpoledne na začátku dálnice D10 z Prahy na Mladou Boleslav a Turnov. Na příjezdu do Prahy došlo podle prvotních informací k nehodě několika motocyklů. Na místě zasahovali záchranáři, kteří povolali i vrtulník.

Nehoda na D11 zastavila dopravu
Aktualizováno 28.3. 2017 10:41
zastavili dopravu

Nehoda dvou aut zablokovala D11. Hasiči se obávali výbuchu plynu

Nehoda dvou osobních automobilů na druhém kilometru dálnice D11 ve směru do Prahy zablokovala dopravu. Kvůli likvidaci museli hasiči nechat zastavit provoz v obou směrech.