Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kamion Ilustrační snímek
aktualizováno 09.10.
smrt na A14

Tragická nehoda na německé dálnici: Zemřel český kamioňák

Třiapadesátiletý český řidič kamionu zemřel v odpoledních hodinách po srážce s náklaďákem na německé dálnici. Informoval o tom web mz-web.de.

Hromadná nehoda v Srbsku
aktualizováno 09.10.
hromadné nehody

Srbskou dálnici zahalila mlha, při nehodách zemřelo 6 lidí! VIDEO

Při dvou strašlivých nehodách se na hlavní srbské dálnici zabilo celkem šest lidí, dalších 27 se zranilo. Na vině je podle policie nejspíš hustá mlha, řidiči hovoří o bílé stěně, do které najednou vjeli, když ale zastavili, začalo bourat jedno auto do druhého.

Oprava dálnice - 2
03.10.
ŘSD vysvětluje

Kde jsou slibované silnice? Někde se ještě ani nezačalo stavět!

Sliby, chyby! Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) na začátku tohoto roku vydalo plán výstavby nových úseků silnic a dálnic. Jenže reálně se jich zatím začalo stavět o dost méně. Některé úseky nabírají obrovská zpoždění - nejčastěji kvůli chybějící dokumentaci a ekologům.

Prásk.tv píše:

Jan Kočka a jeho SUV Mercedes G
čtěte o tématu dálnice na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Chcete změnit operátora? SAZKAmobil nabízí tarify s levným voláním a spoustou dat k tomu

Volání zdarma a k tomu i královská porce mobilních dat. To jsou hlavní výhody, které najdete v nabídce SAZKAmobilu. Teď navíc běží soutěž, ve které sto zákazníků vyhraje měsíční tarif, který půjde na účet operátora.

Jan Kočka a jeho SUV Mercedes G
aktualizováno 30.09.
Dva mrtví

Policie popsala jízdu Kočkova mercedesu krátce před nehodou!

Dva dny po děsivé nehodě, při které na dálnici D11 zemřel korunní princ klanu Kočků Jan a také mladý řidič kamionu, policisté zrekonstruovali to, co fatální srážce předcházelo.

Vážná nehoda na D11 - 14
29.09.
Hloupý nápad

Opilý muž chtěl přeběhnout dálnici, skončil v péči záchranářů

Opravdu hloupý nápad měl před páteční půlnocí čtyřiapadesátiletý cizinec poblíž Bravantic na Novojičínsku. Chtěl si totiž cestu zkrátit přeběhnutím dálnice. Vzápětí ho smetlo auto.

2187551
aktualizováno 24.09.
Nehoda na Mělnicku

Na D8 desítky aut couvaly a jely v protisměru! Nechtěly stát v koloně

Nepochopitelného chování se v pondělí dopustily desítky řidičů na D8, kde došlo k velké dopravní nehodě mezi kamionem a silničářským autem. Někteří řidiči se rozhodli, že nebudou čekat, až bude silnice průjezdná, otočili se a v protisměru odjeli.

Kolona na dálnici D1
aktualizováno 19.09.
Tragické srážky

Černá středa na Vysočině: Při nehodách zemřeli už čtyři lidé!

Už čtyři lidé zemřeli ve středu při dopravních nehodách na Vysočině. Na dálnici D1 nejdříve auto srazilo chodce, další se pak střetlo s kamionem. Na Žďársku pak při srážce dvou aut zemřel spolujezdec. K zatím poslední tragické srážce došlo krátce po 13. hodině

Cyklistu na dálnici srazilo auto
aktualizováno 02.09.
galerie nepochopitelná nehoda

Cyklista šel s kolem po dálnici v rychlém pruhu! Smetlo ho auto

Nepochopitelná nehoda se stala v sobotu pozdě večer na dálnici D10. Na 39. Kilometru ve směru na Liberec srazilo auto cyklistu, který vedl kolo v rychlém pruhu dálnice! Muž jako zázrakem přežil. Při vyšetřování nehody se pak v omezení u nehody srazila další dvě auta.

Tragický střet auta s koněm
aktualizováno 27.08.
Nezvyklá srážka

Kůň utekl z ohrady až na dálnici D5, při nehodě zemřel starší řidič!

Kuriózní nehoda s tragickým koncem ucpala v ponddělí ráno dálnici D5 ve směru na Plzeň. Asi v pět hodin na rychlostní silnici utekl kůň a srazil se s projíždějící Škodou Octavia. Řidič auta střet nepřežil.

Oprava dálnice D1
aktualizováno 26.08.
Opravy silnic

Letní opravy silnic se nestíhají. Spousta z nich je stále uzavřená

Blíží se konec prázdnin a to znamená, že se na silnice vrátí obvyklý provoz a tedy více aut. Řada měst se každým rokem před začátkem léta pouští do rozsáhlých oprav silnic a ulic. Zejména v těch velkých to pak znamená citelné dopravní komplikace, zvláště pak, pokud opravy pokračují i v září.