Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Požár motorestu Koliba
aktualizováno včera 21:31
Příčina požáru

Hasiči už ví, proč shořel motorest u D10. Případ si převzala policie

Příčinou sobotního požáru motorestu u dálnice D10 nedaleko Hlavence u Prahy bylo vznícení sazí v komíně, zjistili dnes vyšetřovatelé. Hasiči požářiště stále hlídají, večer ho předají majitelům, řekl ČTK mluvčí krajských hasičů Petr Svoboda.

Požár motorestu na D10
aktualizováno včera 10:02
VIDEO Velký požár

Požár motorestu je skoro uhašen, škoda bude okolo 30 milionů

Požár motorestu u dálnice D10 nedaleko Hlavence u Prahy je prakticky uhašen, hasiči zůstávají na místě kvůli likvidaci skrytých ohnisek. Dálnice je od půlnoci průjezdná, řekl ČTK dnes ráno mluvčí středočeských hasičů Petr Svoboda.

Opravený úsek D1
aktualizováno 16.11.
rozsáhlá modernizace

Otevřeli další úsek dálnice D1! Mohly by tu přistávat i stíhačky

Od čtvrtka se otevřel další nově opravený úsek dálnice D1 u Velkého Meziříčí. Na dalších úsecích je provoz kvůli modernizaci stále veden ve zúžených pruzích. Stavební práce na zimu skončí během několika týdnů.

Prásk.tv píše:

Marisa W Harris - 1
čtěte o tématu dálnice na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?

Prozradíme Vám, jak to poznáte.

Muž vybrzdil auto
aktualizováno 15.11.
Zbytečná smrt

Za vybrždění, nehodu a smrt kojence dostal řidič tvrdý trest!

Krajský soud v Praze poslal na devět let do vězení řidiče, který loni v prosinci na dálnici D10 vybrzdil jiné auto. Při následné nehodě zahynul teprve osmiměsíční kojenec. Soud také šoférovi uložil devítiletý zákaz řízení a má platit 1,4 milionu korun.

Na D6 se převrátila dodávka se 7 lidmi! Pro zraněné letěl vrtulník
aktualizováno 12.11.
Nehoda na 10. km

Na D6 se převrátila dodávka se 7 lidmi! Pro zraněné letěl vrtulník

Policie vyšetřuje havárii dodávky, ke které došlo na 10. kilometru dálnice D6 ve směru na Karlovy Vary. Všech sedm pasažérů se zranilo, jednoho těžce zraněného přepravili záchranáři do nemocnice vrtulníkem.

Billboardy u silnice
10.11.
spor o billboardy

Měly už být pryč, na billboardech u D1 se ale objevily nové reklamy

Na některých billboardech podél silnic a dálnic se objevily nové reklamy přesto, že měly už dávno zmizet. Prý je to legální, podle Svazu provozovatelů venkovní reklamy za to může složitá definice zákona. A ministerstvo dopravy to navíc nepopřelo. Nemá totiž úplný přehled o tom, které billboardy mají být odstraněny.

Nehoda na D11 - 1
aktualizováno 06.11.
Hromadná nehoda

Komplikace na D11: Srazila se 4 auta, kolona měla 15 kilometrů

Vážná dopravní nehoda zkomplikovala v pondělí ráno cestu do práce stovkám řidičů. Na dálnici D11, která spojuje Prahu s Hradcem Králové, se srazila čtyři auta. Ačkoliv byla dálnice s omezením průjezdná, vytvořila se kolona dlouhá 15 kilometrů.

Nehoda cisterny na dálnici D35
aktualizováno 23.10.
jeden zraněný

Dálnici ucpala nehoda tří vozů! Do cisterny s plynem narazila 2 auta

Dálnici D35 na 280. kilometru směrem na Olomouc v pondělí ráno uzavřela vážná dopravní nehoda. Do odstavené cisterny narazily dva vozy - osobní a nákladní automobil. Jeden člověk se zranil.

Hromadná nehod na D6 - 9
aktualizováno 18.10.
Dopravní komplikace

Dálnici D6 ochromilo sedm nehod blízko u sebe, tvořily se kolony

Trojice dopravních nehod ve středu ráno ochromila provoz na dálnici D6 směrem na Prahu. Mezi čtvrtým a šestým kilometrem dálnice se totiž odehrály tři samostatné dopravní nehody, do kterých se celkem zapletlo kolem deseti aut. Později se v okolí staly další čtyři nehody. Na místě se několik hodin tvořily kolony.

Porod v autě
aktualizováno 17.10.
šílený zážitek

Lydii poslali z nemocnice třikrát domů. Porodila v autě na dálnici!

Dramatický porod má za sebou 26letá Lydia Kirková z australského Queenslandu. Dcerku Laylu porodila v autě na rušné dálnici. Z porodnice ji totiž předtím třikrát poslali domů.